Menu

Fcsb vs Fc Midtjylland

Arena Naţională, Bucureşti7. novembra 2024 o 18:45
Domáci

FCSB

20
Rozhodca: D. Strukan
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FCSB
FC Midtjylland
Výkop
F. Tănase
16′
F. TănaseB. Alhassan
29′
Polčas
A. BăluțăM. Edjouma
46′
M. ȘtefănescuO. Popescu
46′
D. Bîrligea
46′
61′
M. Krüger-JohnsenV. Byskov
70′
K. MbabuV. Bak Jensen
70′
D. CastilloJ. Kuchta
80′
E. MartínezP. Bravo
80′
D. OsorioA. Gabriel
D. BîrligeaDaniel Popa
81′
89′Adam Buksa
D. MiculescuW. Baeten
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
7Shots off Goal4
13Total Shots11
1Blocked Shots4
7Shots insidebox7
6Shots outsidebox4
13Fouls10
2Corner Kicks4
3Offsides2
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
367Total passes464
277Passes accurate376
75%Passes %81%
1.75expected_goals0.89
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FCSB je 6.72, v porovnaní s 6.96 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FCSB je Ș. Târnovanu (6.89), u FC Midtjylland je to E. Ólafsson (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FCSB prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s D. Bîrligea (2G). U FC Midtjylland je to 5 gólov a 5 asistencií s lídrom O. Diao (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FCSB nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo FC Midtjylland má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FCSB nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 3 u FC Midtjylland s hodnotením 6.45. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FCSB nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 3 u FC Midtjylland s priemerom 7.04. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u FCSB a 77% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FCSB nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 10 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FCSB je 28.7 (najmladší: D. Miculescu (24), najstarší: V. Crețu (36)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 23.9 (najmladší: M. Krüger-Johnsen (19), najstarší: K. Mbabu (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FCSB majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 9 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FCSB4-1-4-14-3-3FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
32Târnova.2Crețu30Ngezana17Popescu33Radunov.8Șut15Ștefăne.25Băluță7Tănase11Micules.9Bîrligea16Ólafsson43Mbabu4Diao22Bech6Anderss.21Castillo5Martínez24Sørensen11Osorio18Buksa41Krüger-.

Náhradníci

Tréner: I. Charalampous

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

FCSBSila pozíciíFC Midtjylland
6.72
Ø Hodnotenie
6.96
6.89Brankár (1 v 1)7.73
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (4 v 4)7.00
1G 3A3G 2A
6.71Záložník (5 v 3)6.45
3G 0A0G 0A
6.67Útočník (1 v 3)7.04
2G 0A2G 3A
FCSB4-1-4-1
32BrankárȘ. Târnovanu6.9
2ObrancaV. Crețu6.81A
30ObrancaS. Ngezana6.71G
17ObrancaM. Popescu6.5
33ObrancaR. Radunović6.72A
8ZáložníkA. Șut6.7
15ZáložníkM. Ștefănescu1G
25ZáložníkA. Băluță
7ZáložníkF. Tănase6.61G
11ZáložníkD. Miculescu6.81G
9ÚtočníkD. Bîrligea6.72G
FC Midtjylland4-3-3
16BrankárE. Ólafsson7.7
43ObrancaK. Mbabu6.8
4ObrancaO. Diao7.02G1A
22ObrancaM. Bech7.21G1A
6ObrancaJ. Andersson
21ZáložníkD. Castillo6.6
5ZáložníkE. Martínez
24ZáložníkO. Sørensen6.3
11ÚtočníkD. Osorio6.82A
18ÚtočníkA. Buksa1G
41ÚtočníkM. Krüger-Johnsen7.31G1A

Prehľad zápasu

FCSB zdolal FC Midtjylland 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: F. Tănase 16′, D. Bîrligea 46′. Bolo udelených 1 žltých kariet. FCSB mal 44% držanie lopty, FC Midtjylland mal 56%. FCSB mal 13 striel (5 na bránu), FC Midtjylland mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: FCSB 1.75 — FC Midtjylland 0.89. FCSB urobil 5 striedaní, FC Midtjylland urobil 5.

Aktuálna forma

FCSB

DLWWWL

FC Midtjylland

DDDWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026