Menu

If Elfsborg vs Sc Braga

Borås Arena, Borås7. novembra 2024 o 18:45
Domáci

IF Elfsborg

11
Hostia

SC Braga

Rozhodca: J. Xhaja

Udalosti zápasu

IF Elfsborg
SC Braga
Výkop
Andri Baldursson14′
Polčas
46′
Roberto FernándezA. El Ouazzani
61′
Ismaël GharbiBruma
66′
T. Ouma

Own Goal

68′
João MoutinhoAndré Horta
68′
Vitor CarvalhoJ. Gorby
A. QasemR. Kaib
75′
M. BaidooE. Holten
76′
A. ZeneliG. Rapp
76′
E. Holten

asistencia: G. Rapp

84′
87′
Ricardo HortaJoão Marques
Simon Hedlund90′
90+3′Paulo Oliveira
90+2′Joao Marques
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
3Shots off Goal4
7Total Shots11
1Blocked Shots5
4Shots insidebox4
3Shots outsidebox7
13Fouls8
3Corner Kicks6
2Offsides0
37%Ball Possession63%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
371Total passes639
253Passes accurate519
68%Passes %81%
0.63expected_goals1.18
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IF Elfsborg je 6.98, v porovnaní s 6.92 u SC Braga. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IF Elfsborg je T. Yegbe (7.18), u SC Braga je to Roger Fernandes (7.38).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IF Elfsborg prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 10 asistenciami, na čele s S. Hedlund (4G). U SC Braga je to 9 gólov a 5 asistencií s lídrom Ricardo Horta (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IF Elfsborg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.02, zatiaľ čo SC Braga má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IF Elfsborg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u SC Braga s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IF Elfsborg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 3 u SC Braga s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u IF Elfsborg a 82% u SC Braga. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IF Elfsborg nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 10 u SC Braga. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IF Elfsborg je 27.2 (najmladší: T. Ouma (21), najstarší: N. Hult (35)), zatiaľ čo SC Braga má priemer 26.6 (najmladší: Roger Fernandes (20), najstarší: João Moutinho (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IF Elfsborg majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 10 u SC Braga. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IF Elfsborg3-4-33-4-2-1SC Braga
GKDEFMIDFWD
31Petters.29Buhari8Holmén2Yegbe15Hedlund16Ouma6Baldurs.23Hult9Zeneli10Baidoo18Qasem91Horníček13Ferreira15Oliveira26Arrey-M.11Fernand.6Carvalho8Moutinho77Martínez21Horta20Gharbi90Fernánd.

Náhradníci

Tréner: O. Hiljemark

Náhradníci

Tréner: Carlos Carvalhal

IF ElfsborgSila pozíciíSC Braga
6.98
Ø Hodnotenie
6.92
7.02Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 0A
7.02Obranca (3 v 3)6.75
3G 1A0G 0A
6.94Záložník (4 v 4)7.08
5G 7A5G 1A
6.92Útočník (3 v 3)6.69
2G 2A4G 4A
IF Elfsborg3-4-3
31BrankárI. Pettersson7.0
29ObrancaI. Buhari6.91G
8ObrancaS. Holmén6.91G
2ObrancaT. Yegbe7.21G1A
15ZáložníkS. Hedlund6.94G4A
16ZáložníkT. Ouma
6ZáložníkA. Baldursson
23ZáložníkN. Hult7.01G3A
9ÚtočníkA. Zeneli6.92G2A
10ÚtočníkM. Baidoo
18ÚtočníkA. Qasem
SC Braga3-4-2-1
91BrankárL. Horníček7.0
13ObrancaJoão Ferreira
15ObrancaPaulo Oliveira6.7
26ObrancaB. Arrey-Mbi6.8
11ZáložníkRoger Fernandes7.41G1A
6ZáložníkVitor Carvalho6.91G
8ZáložníkJoão Moutinho6.8
77ZáložníkGabri Martínez7.23G
21ÚtočníkRicardo Horta7.24G4A
20ÚtočníkIsmaël Gharbi6.2
90ÚtočníkRoberto Fernández

Prehľad zápasu

IF Elfsborg a SC Braga remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: T. Ouma 66′ (o.g.), E. Holten 84′. Bolo udelených 4 žltých kariet. IF Elfsborg mal 37% držanie lopty, SC Braga mal 63%. IF Elfsborg mal 7 striel (3 na bránu), SC Braga mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: IF Elfsborg 0.63 — SC Braga 1.18. IF Elfsborg urobil 3 striedaní, SC Braga urobil 5.

Aktuálna forma

IF Elfsborg

LWWLLL

SC Braga

DWLWDW

Stadium

Borås Arena, Borås Municipality — 16,200 capacity, opened in 2005. Home of IF Elfsborg, Norrby IF, Bergdalens IK.

Borås Arena
Capacity
16,200
Opened
2005
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026