Menu

Fc Porto vs 1899 Hoffenheim

Estádio Do Dragão, Porto24. októbra 2024 o 21:00
Domáci

FC Porto

20
Rozhodca: D. Sylwestrzak

Udalosti zápasu

FC Porto
1899 Hoffenheim
Výkop
45′Stanley N'Soki
Tiago Djaló

asistencia: Nico González

45+2′
Polčas
Nehuén Pérez54′
Iván JaimeFábio Vieira
60′
70′
F. GrillitschU. Tohumcu
70′
A. HložekH. Tabaković
70′
J. Bruun LarsenM. Berisha
Alan Varela77′
79′
Arthur ChavesT. Drexler
Tiago DjalóZé Pedro
84′
84′
A. PrassD. Jurásek
PepêGonçalo Borges
90+2′
Samu OmorodionD. Namaso
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
2Shots off Goal11
11Total Shots15
5Blocked Shots3
8Shots insidebox9
3Shots outsidebox6
16Fouls9
6Corner Kicks9
2Offsides2
45%Ball Possession55%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
390Total passes481
333Passes accurate423
85%Passes %88%
0.59expected_goals1.30
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Porto je 6.89, v porovnaní s 6.76 u 1899 Hoffenheim. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Porto je N. Pérez (7.40), u 1899 Hoffenheim je to A. Kramarić (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Porto prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Samu Omorodion (3G). U 1899 Hoffenheim je to 18 gólov a 8 asistencií s lídrom A. Kramarić (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Porto nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo 1899 Hoffenheim má 3 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Porto nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u 1899 Hoffenheim s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Porto nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 3 u 1899 Hoffenheim s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u FC Porto a 82% u 1899 Hoffenheim. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Porto nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 9 u 1899 Hoffenheim. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Porto je 24.1 (najmladší: Martim Fernandes (19), najstarší: Pepê (28)), zatiaľ čo 1899 Hoffenheim má priemer 27.3 (najmladší: A. Hložek (23), najstarší: O. Baumann (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Porto majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 18 u 1899 Hoffenheim. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Porto4-2-3-13-4-1-21899 Hoffenheim
GKDEFMIDFWD
99Costa52Fernand.24Pérez3Djaló74Moura22Varela16González11Pepê17Jaime13Galeno9Omorodi.1Baumann35Chaves16Stach34Nsoki15Gendrey11Grillit.7Bischof22Prass27Kramarić23Hložek29Larsen

Náhradníci

Tréner: Vítor Bruno

Náhradníci

Tréner: P. Matarazzo

FC PortoSila pozícií1899 Hoffenheim
6.89
Ø Hodnotenie
6.76
7.05Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 3)6.58
2G 1A0G 0A
6.86Záložník (5 v 4)6.83
0G 2A4G 3A
6.71Útočník (1 v 3)6.75
3G 0A14G 5A
FC Porto4-2-3-1
99BrankárDiogo Costa7.0
52ObrancaMartim Fernandes6.51A
24ObrancaN. Pérez7.41G
3ObrancaTiago Djaló
74ObrancaFrancisco Moura6.81G
22ZáložníkA. Varela6.9
16ZáložníkNico González
11ZáložníkPepê6.82A
17ZáložníkIván Jaime
13ZáložníkGaleno
9ÚtočníkSamu Omorodion6.73G
1899 Hoffenheim3-4-1-2
1BrankárO. Baumann6.8
35ObrancaArthur Chaves6.6
16ObrancaA. Stach
34ObrancaS. Nsoki
15ZáložníkV. Gendrey6.81G1A
11ZáložníkF. Grillitsch
7ZáložníkT. Bischof
22ZáložníkA. Prass6.93G2A
27ÚtočníkA. Kramarić7.114G5A
23ÚtočníkA. Hložek6.4
29ÚtočníkJ. Bruun Larsen

Prehľad zápasu

FC Porto zdolal 1899 Hoffenheim 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Tiago Djaló 45′, Samu Omorodion 75′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Porto mal 45% držanie lopty, 1899 Hoffenheim mal 55%. FC Porto mal 11 striel (4 na bránu), 1899 Hoffenheim mal 15 (1 na bránu). Očakávané góly: FC Porto 0.59 — 1899 Hoffenheim 1.30. FC Porto urobil 4 striedaní, 1899 Hoffenheim urobil 5.

Aktuálna forma

FC Porto

LWWDWL

1899 Hoffenheim

DWWDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026