Menu

Athletic Club vs Slavia Praha

San Mamés Barria, Bilbao24. októbra 2024 o 21:00
10
Rozhodca: M. Krogh
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Athletic Club
Slavia Praha
Výkop
Penalty cancelled29′
VAR
Nico Williams

asistencia: Álex Berenguer

33′
Polčas
Álex BerenguerUnai Gómez
63′
Gorka GuruzetaÁlvaro Djaló
63′
63′
O. ZmrzlýM. Jurásek
63′
M. ChytilT. Chorý
68′Christos Zafeiris
72′
S. MichezO. Lingr
Nico WilliamsOihan Sancet
77′
Ruíz de GalarretaMikel Jauregizar
77′
Óscar de Marcos79′
81′Jan Bořil
Beñat PradosAnder Herrera
86′
88′
D. ZimaŠ. Chaloupek
88′
C. ZafeirisD. Pech
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
0Shots off Goal6
6Total Shots14
3Blocked Shots2
3Shots insidebox12
3Shots outsidebox2
16Fouls15
0Corner Kicks8
0Offsides2
39%Ball Possession61%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
306Total passes454
228Passes accurate371
75%Passes %82%
0.17expected_goals1.07
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Athletic Club je 6.71, v porovnaní s 6.97 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Athletic Club je Ruíz de Galarreta (7.00), u Slavia Praha je to L. Provod (7.41).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Athletic Club prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 20 asistenciami, na čele s Gorka Guruzeta (9G). U Slavia Praha je to 27 gólov a 23 asistencií s lídrom M. Chytil (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Athletic Club nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Slavia Praha má 4 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Athletic Club nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Slavia Praha s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Athletic Club nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.56, v porovnaní s 1 u Slavia Praha s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Athletic Club a 77% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Athletic Club nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Athletic Club je 28.0 (najmladší: Nico Williams (23), najstarší: Yuri (35)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 26.6 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: J. Bořil (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Athletic Club majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 19 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Athletic Club4-2-3-14-2-3-1Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
13Agirrez.18Marcos3Vivian4Paredes17Yuri16Galarre.24Prados9Williams7Berengu.10Williams12Guruzeta31Kinský21Douděra4Zima18Bořil12Diouf10Zafeiris19Dorley14Michez17Provod33Zmrzlý13Chytil

Náhradníci

Tréner: Ernesto Valverde

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Athletic ClubSila pozíciíSlavia Praha
6.71
Ø Hodnotenie
6.97
6.36Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.99
3G 5A5G 9A
6.74Záložník (5 v 5)6.98
11G 12A11G 13A
6.56Útočník (1 v 1)6.85
9G 3A11G 1A
Athletic Club4-2-3-1
13BrankárJulen Agirrezabala6.4
18ObrancaDe Marcos
3ObrancaDani Vivian6.71G
4ObrancaAitor Paredes6.82G
17ObrancaYuri7.05A
16ZáložníkRuíz de Galarreta7.01G2A
24ZáložníkBeñat Prados6.5
9ZáložníkI. Williams6.62G4A
7ZáložníkÁlex Berenguer6.62G3A
10ZáložníkNico Williams7.06G3A
12ÚtočníkGorka Guruzeta6.69G3A
Slavia Praha4-2-3-1
31BrankárA. Kinský
21ObrancaD. Douděra7.01G4A
4ObrancaD. Zima6.91G3A
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
12ObrancaE. Diouf
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
14ZáložníkS. Michez
17ZáložníkL. Provod7.47G9A
33ZáložníkO. Zmrzlý6.91A
13ÚtočníkM. Chytil6.811G1A

Prehľad zápasu

Athletic Club zdolal Slavia Praha 1:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Nico Williams 33′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Athletic Club mal 39% držanie lopty, Slavia Praha mal 61%. Athletic Club mal 6 striel (3 na bránu), Slavia Praha mal 14 (6 na bránu). Očakávané góly: Athletic Club 0.17 — Slavia Praha 1.07. Athletic Club urobil 5 striedaní, Slavia Praha urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Iñaki Williams 29′).

Rivalita od 2025

Athletic Club vs Slavia Praha vzájomné výsledky

1 stretnutí
Athletic Club
0
výhier
Remízy
1
Slavia Praha
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Athletic Club

LLWLWL

Slavia Praha

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026