Menu

Ferencvarosi Tc vs Nice

Groupama Aréna, Budapest24. októbra 2024 o 18:45
10
Hostia

Nice

Rozhodca: A. Sidiropoulos
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Ferencvarosi TC
Nice
Výkop
M. Bombito

Own Goal

15′
Barnabás Varga19′
38′Moise Bombito
Polčas
46′
S. DiopJ. Boga
64′
T. LouchetA. Abdi
64′
E. GuessandM. Cho
64′
G. LabordeY. Moukoko
Kady BorgesH. Maïga
74′
E. ĆivićM. Ben Romdhane
74′
K. ZachariassenC. Ramírez
74′
74′
A. MendyB. Bouanani
B. VargaMatheus Saldanha
80′
Adama Malouda Traoré84′
84′Pablo Rosario
M. Abu FaniE. Botka
90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
7Shots off Goal3
15Total Shots16
2Blocked Shots9
7Shots insidebox11
8Shots outsidebox5
13Fouls10
3Corner Kicks5
1Offsides0
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards2
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves5
393Total passes439
313Passes accurate359
80%Passes %82%
1.20expected_goals1.00
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ferencvarosi TC je 6.84, v porovnaní s 6.68 u Nice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ferencvarosi TC je B. Varga (7.45), u Nice je to T. Louchet (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ferencvarosi TC prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s B. Varga (4G). U Nice je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ferencvarosi TC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Nice má 3 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ferencvarosi TC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 4 u Nice s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ferencvarosi TC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.45, v porovnaní s 3 u Nice s priemerom 6.42. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Ferencvarosi TC a 79% u Nice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ferencvarosi TC nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Nice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ferencvarosi TC je 29.3 (najmladší: Č. Makreckis (25), najstarší: D. Dibusz (35)), zatiaľ čo Nice má priemer 25.8 (najmladší: A. Mendy (21), najstarší: J. Clauss (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ferencvarosi TC majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 4 u Nice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ferencvarosi TC4-2-3-13-4-3Nice
GKDEFMIDFWD
90Dibusz25Makreck.27Cissé3Gartenm.17Ćivić88Rommens15Fani20Traoré10Borges16Zachari.19Varga1Bułka33Mendy64Bombito5Abdelmo.92Clauss6Boudaoui8Rosario20Louchet10Diop24Laborde29Guessand

Náhradníci

Tréner: P. Jansen

Náhradníci

Tréner: F. Haise

Ferencvarosi TCSila pozíciíNice
6.84
Ø Hodnotenie
6.68
6.82Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 3)6.77
0G 2A0G 0A
6.76Záložník (5 v 4)6.73
2G 2A0G 0A
7.45Útočník (1 v 3)6.42
4G 0A0G 0A
Ferencvarosi TC4-2-3-1
90BrankárD. Dibusz6.8
25ObrancaČ. Makreckis6.61A
27ObrancaI. Cissé6.61A
3ObrancaS. Gartenmann7.0
17ObrancaE. Ćivić
88ZáložníkP. Rommens6.8
15ZáložníkM. Abu Fani7.21A
20ZáložníkA. Traoré6.3
10ZáložníkKady Borges
16ZáložníkK. Zachariassen6.92G1A
19ÚtočníkB. Varga7.54G
Nice3-4-3
1BrankárM. Bułka
33ObrancaA. Mendy6.8
64ObrancaM. Bombito
5ObrancaMohamed Abdelmonem
92ZáložníkJ. Clauss6.2
6ZáložníkH. Boudaoui6.8
8ZáložníkP. Rosario6.9
20ZáložníkT. Louchet7.0
10ÚtočníkS. Diop6.4
24ÚtočníkG. Laborde
29ÚtočníkE. Guessand

Prehľad zápasu

Ferencvarosi TC zdolal Nice 1:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: M. Bombito 15′ (o.g.). Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Ferencvarosi TC mal 47% držanie lopty, Nice mal 53%. Ferencvarosi TC mal 15 striel (6 na bránu), Nice mal 16 (4 na bránu). Očakávané góly: Ferencvarosi TC 1.20 — Nice 1.00. Ferencvarosi TC urobil 5 striedaní, Nice urobil 5.

Aktuálna forma

Ferencvarosi TC

WWWDLW

Nice

LDDWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026