Menu

Fc Midtjylland vs Union St Gilloise

MCH Arena, Herning24. októbra 2024 o 18:45

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
Union St. Gilloise
Výkop
O. Diao

asistencia: A. Şimşir

18′
23′Anan Khalaili
Polčas
49′Ousseynou Niang
O. SørensenP. Bravo
63′
J. KuchtaFranculino Djú
64′
64′
K. RodríguezF. Ivanović
64′
N. SadikiA. Ait El Hadj
A. ŞimşirM. Krüger-Johnsen
71′
E. MartínezK. Askildsen
83′
K. MbabuV. Bak Jensen
83′
85′
O. NiangR. Sykes
85′
M. RasmussenK. Van de Perre
85′
M. FuseiniE. Kabangu
89′Kevin Mac Allister
90+4′Christian Burgess
90+2′Franjo Ivanović
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal7
3Shots off Goal4
15Total Shots13
7Blocked Shots2
11Shots insidebox7
4Shots outsidebox6
11Fouls15
6Corner Kicks6
0Offsides3
44%Ball Possession56%
1Yellow Cards5
0Red Cards0
8Goalkeeper Saves4
378Total passes488
299Passes accurate394
79%Passes %81%
1.78expected_goals0.73
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 7.00, v porovnaní s 7.07 u Union St. Gilloise. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je E. Ólafsson (7.73), u Union St. Gilloise je to C. Vanhoutte (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 7 asistenciami, na čele s O. Diao (2G). U Union St. Gilloise je to 4 gólov a 5 asistencií s lídrom K. Mac Allister (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Union St. Gilloise má 3 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 5 u Union St. Gilloise s hodnotením 7.19. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Union St. Gilloise s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FC Midtjylland a 43% u Union St. Gilloise. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Union St. Gilloise. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 24.8 (najmladší: O. Diao (21), najstarší: K. Mbabu (30)), zatiaľ čo Union St. Gilloise má priemer 26.7 (najmladší: A. Khalaili (21), najstarší: A. Moris (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 9 u Union St. Gilloise. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-4-23-1-4-2Union St. Gilloise
GKDEFMIDFWD
16Ólafsson43Mbabu4Diao22Bech6Anderss.11Osorio24Sørensen5Martínez58Şimşir18Buksa25Kuchta49Moris5Allister16Burgess28Machida24Vanhout.25Khalaili4Rasmuss.27Sadiki22Niang13Rodrígu.77Fuseini

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: S. Pocognoli

FC MidtjyllandSila pozíciíUnion St. Gilloise
7.00
Ø Hodnotenie
7.07
7.73Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 3)7.15
3G 2A3G 0A
6.76Záložník (4 v 5)7.19
1G 5A0G 4A
Útočník (2 v 2)6.63
1G 0A1G 1A
FC Midtjylland4-4-2
16BrankárE. Ólafsson7.7
43ObrancaK. Mbabu6.8
4ObrancaO. Diao7.02G1A
22ObrancaM. Bech7.21G1A
6ObrancaJ. Andersson
11ZáložníkD. Osorio6.82A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
5ZáložníkE. Martínez
58ZáložníkA. Şimşir7.21G3A
18ÚtočníkA. Buksa1G
25ÚtočníkJ. Kuchta
Union St. Gilloise3-1-4-2
49BrankárA. Moris7.0
5ObrancaK. Mac Allister7.43G
16ObrancaC. Burgess6.9
28ObrancaK. Machida7.2
24ZáložníkC. Vanhoutte7.72A
25ZáložníkA. Khalaili6.8
4ZáložníkM. Rasmussen7.1
27ZáložníkN. Sadiki7.1
22ZáložníkO. Niang7.32A
13ÚtočníkK. Rodríguez6.71A
77ÚtočníkM. Fuseini6.61G

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal Union St. Gilloise 1:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: O. Diao 18′. Bolo udelených 6 žltých kariet. FC Midtjylland mal 44% držanie lopty, Union St. Gilloise mal 56%. FC Midtjylland mal 15 striel (5 na bránu), Union St. Gilloise mal 13 (7 na bránu). Očakávané góly: FC Midtjylland 1.78 — Union St. Gilloise 0.73. FC Midtjylland urobil 5 striedaní, Union St. Gilloise urobil 5.

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

Union St. Gilloise

LWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026