Menu

Union St Gilloise vs Bodo Glimt

Stade Roi Baudouin, Brussel3. októbra 2024 o 21:00
Domáci

Union St. Gilloise

00
Rozhodca: O. Berka

Udalosti zápasu

Union St. Gilloise
Bodo/Glimt
Výkop
22′Odin Luras Bjørtuft
Polčas
46′
F. SjøvoldM. Tomič
Koki Machida51′
61′
V. NielsenJ. Gundersen
Ousseynou Niang68′
O. NiangA. Khalaili
71′
72′
S. FetU. Saltnes
Christian Burgess78′
R. SykesF. Leysen
80′
90+1′Jostein Gundersen
90+2′
H. EvjenS. Auklend
90+2′
K. HøghR. Espejord
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
11Shots off Goal2
21Total Shots9
7Blocked Shots6
17Shots insidebox7
4Shots outsidebox2
11Fouls9
4Corner Kicks2
3Offsides2
46%Ball Possession54%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
426Total passes506
352Passes accurate399
83%Passes %79%
1.77expected_goals1.37
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Union St. Gilloise je 7.14, v porovnaní s 7.34 u Bodo/Glimt. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Union St. Gilloise je C. Vanhoutte (7.65), u Bodo/Glimt je to P. Berg (7.89).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Union St. Gilloise prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 5 asistenciami, na čele s F. Ivanović (4G). U Bodo/Glimt je to 50 gólov a 34 asistencií s lídrom K. Høgh (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Union St. Gilloise nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.08, zatiaľ čo Bodo/Glimt má 4 obrancov s priemerom 7.36. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Union St. Gilloise nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.31, oproti 3 u Bodo/Glimt s hodnotením 7.37. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Union St. Gilloise nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 3 u Bodo/Glimt s priemerom 7.46. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Union St. Gilloise a 56% u Bodo/Glimt. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Union St. Gilloise nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Bodo/Glimt. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Union St. Gilloise je 27.1 (najmladší: N. Sadiki (21), najstarší: A. Moris (35)), zatiaľ čo Bodo/Glimt má priemer 26.3 (najmladší: V. Nielsen (20), najstarší: P. Zinckernagel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Union St. Gilloise majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 26 u Bodo/Glimt. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Union St. Gilloise3-5-24-3-3Bodo/Glimt
GKDEFMIDFWD
49Moris26Sykes16Burgess28Machida21Castro-.4Rasmuss.24Vanhout.27Sadiki22Niang9Ivanović13Rodrígu.12Haikin20Sjøvold2Nielsen4Bjørtuft15Bjørkan26Evjen7Berg19Fet77Zincker.9Høgh23Hauge

Náhradníci

Tréner: S. Pocognoli

Náhradníci

Tréner: K. Knutsen

Union St. GilloiseSila pozíciíBodo/Glimt
7.14
Ø Hodnotenie
7.34
7.03Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 0A
7.08Obranca (3 v 4)7.36
1G 0A12G 8A
7.31Záložník (5 v 3)7.37
0G 4A13G 17A
6.88Útočník (2 v 3)7.46
4G 1A25G 9A
Union St. Gilloise3-5-2
49BrankárA. Moris7.0
26ObrancaR. Sykes7.21G
16ObrancaC. Burgess6.9
28ObrancaK. Machida7.2
21ZáložníkA. Castro-Montes7.4
4ZáložníkM. Rasmussen7.1
24ZáložníkC. Vanhoutte7.72A
27ZáložníkN. Sadiki7.1
22ZáložníkO. Niang7.32A
9ÚtočníkF. Ivanović7.14G
13ÚtočníkK. Rodríguez6.71A
Bodo/Glimt4-3-3
12BrankárN. Haikin6.9
20ObrancaF. Sjøvold7.33G4A
2ObrancaV. Nielsen7.1
4ObrancaO. Bjørtuft7.66G2A
15ObrancaF. Bjørkan7.43G2A
26ZáložníkH. Evjen7.34G4A
7ZáložníkP. Berg7.95G12A
19ZáložníkS. Fet6.94G1A
77ÚtočníkP. Zinckernagel
9ÚtočníkK. Høgh7.317G5A
23ÚtočníkJ. Hauge7.68G4A

Prehľad zápasu

Union St. Gilloise a Bodo/Glimt remizovali 0:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Bolo udelených 5 žltých kariet. Union St. Gilloise mal 46% držanie lopty, Bodo/Glimt mal 54%. Union St. Gilloise mal 21 striel (3 na bránu), Bodo/Glimt mal 9 (1 na bránu). Očakávané góly: Union St. Gilloise 1.77 — Bodo/Glimt 1.37. Union St. Gilloise urobil 2 striedaní, Bodo/Glimt urobil 5.

Aktuálna forma

Union St. Gilloise

LWWWWD

Bodo/Glimt

LWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026