Menu

Qarabag vs Malmo Ff

Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu, Baku3. októbra 2024 o 18:45
Domáci

Qarabag

12
Hostia

Malmo FF

Rozhodca: A. Papapetrou

Udalosti zápasu

Qarabag
Malmo FF
Výkop
Juninho

asistencia: A. Zoubir

15′
19′
E. Botheim

asistencia: Gabriel Busanello

Polčas
46′
J. DahlinRicardo Friedrich
47′
E. Botheim

asistencia: L. Berg Johnsen

Goal cancelled61′
VAR
62′
A. ChristiansenH. Bolin
B. MustafazadəB. Hüseynov
68′
Leandro AndradeT. Bayramov
68′
Júlio RomãoM. Janković
69′
71′Hugo Bolin
A. HüseynovE. Addai
77′
79′
S. PeñaO. Rosengren
90′
E. BotheimT. Ali
90′
I. Kiese ThelinS. Rieks
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal5
6Shots off Goal1
12Total Shots9
5Blocked Shots3
8Shots insidebox5
4Shots outsidebox4
11Fouls10
7Corner Kicks1
2Offsides1
55%Ball Possession45%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves0
485Total passes400
423Passes accurate331
87%Passes %83%
0.94expected_goals0.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Qarabag je 6.67, v porovnaní s 6.49 u Malmo FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Qarabag je K. Medina (6.82), u Malmo FF je to P. Jansson (6.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Qarabag prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Leandro Andrade (4G). U Malmo FF je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom I. Kiese Thelin (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Qarabag nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Malmo FF má 4 obrancov s priemerom 6.51. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Qarabag nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Malmo FF s hodnotením 6.33. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Qarabag nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Malmo FF s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Qarabag a 78% u Malmo FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Qarabag nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Malmo FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Qarabag je 29.0 (najmladší: E. Cəfərquliyev (25), najstarší: A. Zoubir (34)), zatiaľ čo Malmo FF má priemer 30.9 (najmladší: C. Rösler (25), najstarší: J. Dahlin (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Qarabag majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 7 u Malmo FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Qarabag4-2-3-14-4-2Malmo FF
GKDEFMIDFWD
97Buntić30Hüseynov13Mustafa.81Medina44Cəfərqu.6Romão66Andrade15Andrade7Benzia10Zoubir18Juninho27Dahlin17Larsen18Jansson19Rösler25Busanel.10Christi.8Peña23Johnsen16Berg9Thelin20Botheim

Náhradníci

Tréner: Q. Qurbanov

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

QarabagSila pozíciíMalmo FF
6.67
Ø Hodnotenie
6.49
6.60Obranca (4 v 4)6.51
4G 2A0G 0A
6.77Záložník (5 v 4)6.33
6G 4A1G 0A
Útočník (1 v 2)6.70
0G 0A3G 2A
Qarabag4-2-3-1
97BrankárF. Buntić
30ObrancaA. Hüseynov
13ObrancaB. Mustafazadə6.41G1A
81ObrancaK. Medina6.81G
44ObrancaE. Cəfərquliyev6.52G1A
6ZáložníkJúlio Romão
66ZáložníkPatrick Andrade
15ZáložníkLeandro Andrade6.84G2A
7ZáložníkY. Benzia
10ZáložníkA. Zoubir6.82G2A
18ÚtočníkJuninho
Malmo FF4-4-2
27BrankárJ. Dahlin
17ObrancaJ. Stryger Larsen6.3
18ObrancaP. Jansson6.8
19ObrancaC. Rösler6.5
25ObrancaGabriel Busanello6.3
10ZáložníkA. Christiansen6.4
8ZáložníkS. Peña
23ZáložníkL. Berg Johnsen6.41G
16ZáložníkO. Berg6.2
9ÚtočníkI. Kiese Thelin6.83G2A
20ÚtočníkE. Botheim6.6

Prehľad zápasu

Malmo FF zdolal Qarabag 2:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Juninho 15′, E. Botheim 19′, E. Botheim 47′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Qarabag mal 55% držanie lopty, Malmo FF mal 45%. Qarabag mal 12 striel (1 na bránu), Malmo FF mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: Qarabag 0.94 — Malmo FF 0.81. Qarabag urobil 4 striedaní, Malmo FF urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Juninho Vieira 61′).

Aktuálna forma

Qarabag

WLWLLD

Malmo FF

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026