Menu

Olympiakos Piraeus vs Sc Braga

Stadio Georgios Karaiskáki, Piraeus3. októbra 2024 o 18:45
Domáci

Olympiakos Piraeus

30
Hostia

SC Braga

Rozhodca: D. Sylwestrzak

Udalosti zápasu

Olympiakos Piraeus
SC Braga
Výkop
Panagiotis Retsos43′
45+2′Vítor Carvalho
A. El Kaabi

asistencia: Gelson Martins

45′
Polčas
46′
Gabri MartínezIsmaël Gharbi
46′
Vitor CarvalhoJ. Gorby
S. Hezze
53′
ChiquinhoWillian
58′
A. El Kaabi

asistencia: Rodinei

59′
Santiago Hezze63′
67′
André HortaVíctor Gómez
67′
Adrián MarínRoger Fernandes
67′
Roberto FernándezA. El Ouazzani
69′João Ferreira
P. RetsosA. Ntoi
73′
Gelson MartinsSérgio Oliveira
73′
David CarmoL. Pirola
80′
RodineiG. Masouras
81′
Francisco Ortega88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
5Shots off Goal3
15Total Shots10
4Blocked Shots1
10Shots insidebox7
5Shots outsidebox3
10Fouls12
5Corner Kicks4
6Offsides2
45%Ball Possession55%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
379Total passes486
285Passes accurate375
75%Passes %77%
1.24expected_goals1.59
-2goals_prevented-2

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Olympiakos Piraeus je 6.95, v porovnaní s 7.01 u SC Braga. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Olympiakos Piraeus je P. Retsos (7.20), u SC Braga je to Gabri Martínez (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Olympiakos Piraeus prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 17 asistenciami, na čele s A. El Kaabi (18G). U SC Braga je to 8 gólov a 4 asistencií s lídrom Ricardo Horta (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Olympiakos Piraeus nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.02, zatiaľ čo SC Braga má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Olympiakos Piraeus nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u SC Braga s hodnotením 7.10. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Olympiakos Piraeus nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 2 u SC Braga s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Olympiakos Piraeus a 87% u SC Braga. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Olympiakos Piraeus nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 10 u SC Braga. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Olympiakos Piraeus je 26.9 (najmladší: C. Mouzakitis (19), najstarší: Rodinei (33)), zatiaľ čo SC Braga má priemer 25.8 (najmladší: B. Arrey-Mbi (22), najstarší: Ricardo Horta (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Olympiakos Piraeus majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 12 u SC Braga. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Olympiakos Piraeus4-2-3-14-4-2SC Braga
GKDEFMIDFWD
88Tzolakis20Costinha45Retsos16Carmo3Ortega32Hezze96Mouzaki.23Rodinei22Chiquin.10Martins9Kaabi1Matheus13Ferreira26Arrey-M.4Niakaté19Marín6Carvalho10Horta21Horta77Martínez90Fernánd.7Bruma

Náhradníci

Tréner: José Luis Mendilibar

Náhradníci

Tréner: Carlos Carvalhal

Olympiakos PiraeusSila pozíciíSC Braga
6.95
Ø Hodnotenie
7.01
7.05Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.02Obranca (4 v 4)6.88
3G 3A0G 0A
6.92Záložník (5 v 4)7.10
9G 12A8G 4A
6.82Útočník (1 v 2)
18G 2A0G 0A
Olympiakos Piraeus4-2-3-1
88BrankárK. Tzolakis7.0
20ObrancaCostinha6.9
45ObrancaP. Retsos7.22G
16ObrancaDavid Carmo
3ObrancaF. Ortega7.01G3A
32ZáložníkS. Hezze6.9
96ZáložníkC. Mouzakitis6.81G2A
23ZáložníkRodinei7.21G3A
22ZáložníkChiquinho6.74G6A
10ZáložníkGelson Martins6.93G1A
9ÚtočníkA. El Kaabi6.818G2A
SC Braga4-4-2
1BrankárMatheus
13ObrancaJoão Ferreira
26ObrancaB. Arrey-Mbi6.8
4ObrancaS. Niakaté6.9
19ObrancaAdrián Marín
6ZáložníkVitor Carvalho6.91G
10ZáložníkAndré Horta
21ZáložníkRicardo Horta7.24G4A
77ZáložníkGabri Martínez7.23G
90ÚtočníkRoberto Fernández
7ÚtočníkBruma

Prehľad zápasu

Olympiakos Piraeus zdolal SC Braga 3:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: A. El Kaabi 45′, S. Hezze 53′, A. El Kaabi 59′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Olympiakos Piraeus mal 45% držanie lopty, SC Braga mal 55%. Olympiakos Piraeus mal 15 striel (6 na bránu), SC Braga mal 10 (6 na bránu). Očakávané góly: Olympiakos Piraeus 1.24 — SC Braga 1.59. Olympiakos Piraeus urobil 5 striedaní, SC Braga urobil 5.

Aktuálna forma

Olympiakos Piraeus

LWLDWD

SC Braga

DWLWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026