Menu

Lazio vs Nice

Stadio Olimpico, Roma3. októbra 2024 o 18:45
Domáci

Lazio

41
Hostia

Nice

Rozhodca: H. Feșnic

Udalosti zápasu

Lazio
Nice
Výkop
19′Tom Louchet
20′
V. Castellanos
35′
41′
J. Boga

asistencia: Y. Moukoko

Polčas
L. TchaounaM. Zaccagni
46′
F. Dele-BashiruN. Rovella
46′
51′Moise Bombito
V. Castellanos

asistencia: N. Rovella

53′
Goal confirmed55′
VAR
Mattia Zaccagni59′
M. VecinoB. Dia
63′
66′Marcin Bułka
M. Zaccagni

Penalty

67′
68′
J. ClaussA. Abdi
68′
B. BouananiM. Cho
Mario GilaA. Romagnoli
69′
69′
H. BoudaouiT. Ndombélé
69′
J. BogaE. Guessand
77′
P. RosarioS. Diop
A. MarušićM. Lazzari
79′
Luca Pellegrini84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
3Shots off Goal4
13Total Shots11
4Blocked Shots3
10Shots insidebox7
3Shots outsidebox4
17Fouls9
6Corner Kicks3
1Offsides1
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
334Total passes505
259Passes accurate431
78%Passes %85%
1.96expected_goals1.03
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lazio je 6.78, v porovnaní s 6.61 u Nice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lazio je C. Mandas (7.03), u Nice je to T. Louchet (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lazio prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 6 asistenciami, na čele s V. Castellanos (13G). U Nice je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lazio nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Nice má 3 obrancov s priemerom 6.31. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lazio nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Nice s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lazio nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 3 u Nice s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Lazio a 83% u Nice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lazio nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Nice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lazio je 28.9 (najmladší: C. Mandas (24), najstarší: Pedro (38)), zatiaľ čo Nice má priemer 28.0 (najmladší: B. Bouanani (21), najstarší: Dante (42)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lazio majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 3 u Nice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lazio4-2-3-13-4-2-1Nice
GKDEFMIDFWD
35Mandas77Marušić4Patric34Gila3Pellegr.8Guendou.5Vecino20Tchaouna7Dele-Ba.9Pedro11Castell.1Bułka55Ndayish.64Bombito4Dante92Clauss6Boudaoui8Rosario20Louchet19Bouanani7Boga15Moukoko

Náhradníci

Tréner: M. Baroni

Náhradníci

Tréner: F. Haise

LazioSila pozíciíNice
6.78
Ø Hodnotenie
6.61
7.03Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (4 v 3)6.31
1G 2A0G 0A
6.79Záložník (5 v 4)6.73
8G 4A0G 0A
6.83Útočník (1 v 3)6.67
13G 0A0G 0A
Lazio4-2-3-1
35BrankárC. Mandas7.0
77ObrancaA. Marušić6.92A
4ObrancaPatric6.8
34ObrancaMario Gila6.4
3ObrancaL. Pellegrini6.71G
8ZáložníkM. Guendouzi7.02G1A
5ZáložníkM. Vecino6.82G
20ZáložníkL. Tchaouna
7ZáložníkF. Dele-Bashiru6.5
9ZáložníkPedro6.94G3A
11ÚtočníkV. Castellanos6.813G
Nice3-4-2-1
1BrankárM. Bułka
55ObrancaY. Ndayishimiye6.1
64ObrancaM. Bombito
4ObrancaDante6.5
92ZáložníkJ. Clauss6.2
6ZáložníkH. Boudaoui6.8
8ZáložníkP. Rosario6.9
20ZáložníkT. Louchet7.0
19ÚtočníkB. Bouanani6.5
7ÚtočníkJ. Boga6.9
15ÚtočníkY. Moukoko

Prehľad zápasu

Lazio zdolal Nice 4:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Pedro 20′, V. Castellanos 35′, J. Boga 41′, V. Castellanos 53′, M. Zaccagni 67′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Lazio mal 40% držanie lopty, Nice mal 60%. Lazio mal 13 striel (6 na bránu), Nice mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Lazio 1.96 — Nice 1.03. Lazio urobil 5 striedaní, Nice urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Valentín Castellanos 55′).

Rivalita od 2017

Lazio vs Nice vzájomné výsledky

2 stretnutí
Lazio
2
výhier
Remízy
0
Nice
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 13 v 2017Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Lazio

LWDDWL

Nice

LDDWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026