Menu

Ferencvarosi Tc vs Tottenham

Groupama Aréna, Budapest3. októbra 2024 o 18:45
12
Hostia

Tottenham

Rozhodca: I. Pajač

Udalosti zápasu

Ferencvarosi TC
Tottenham
Výkop
Eldar Ćivić22′
23′
P. Sarr

asistencia: L. Bergvall

Polčas
Matheus SaldanhaK. Zachariassen
60′
E. ĆivićM. Ben Romdhane
60′
65′
L. BergvallD. Kulusevski
65′
T. WernerB. Johnson
66′
W. LankshearJ. Maddison
A. TraoréKady Borges
77′
S. GartenmannČ. Makreckis
77′
81′
P. SarrD. Solanke
M. Abu FaniA. Pešić
84′
86′
B. Johnson

asistencia: J. Maddison

B. Varga

asistencia: C. Ramírez

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal7
6Shots off Goal6
15Total Shots17
4Blocked Shots4
13Shots insidebox12
2Shots outsidebox5
11Fouls13
4Corner Kicks11
4Offsides1
42%Ball Possession58%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
358Total passes513
288Passes accurate445
80%Passes %87%
1.32expected_goals1.24
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ferencvarosi TC je 6.85, v porovnaní s 6.77 u Tottenham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ferencvarosi TC je B. Varga (7.45), u Tottenham je to C. Romero (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ferencvarosi TC prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 2 asistenciami, na čele s B. Varga (4G). U Tottenham je to 14 gólov a 11 asistencií s lídrom C. Romero (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ferencvarosi TC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Tottenham má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ferencvarosi TC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 3 u Tottenham s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ferencvarosi TC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.45, v porovnaní s 3 u Tottenham s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Ferencvarosi TC a 81% u Tottenham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ferencvarosi TC nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Tottenham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ferencvarosi TC je 29.4 (najmladší: Raul Gustavo (26), najstarší: D. Dibusz (35)), zatiaľ čo Tottenham má priemer 24.2 (najmladší: M. Moore (18), najstarší: B. Davies (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ferencvarosi TC majú priemerne 5 ligových štartov, oproti 18 u Tottenham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ferencvarosi TC4-2-3-14-3-3Tottenham
GKDEFMIDFWD
90Dibusz3Gartenm.27Cissé34Gustavo99Ramírez15Fani80Maïga20Traoré11Saldanha17Ćivić19Varga1Vicario23Porro17Romero14Gray33Davies29Sarr8Bissouma15Bergvall47Moore42Lankshe.16Werner

Náhradníci

Tréner: P. Jansen

Náhradníci

Tréner: A. Postecoglou

Ferencvarosi TCSila pozíciíTottenham
6.85
Ø Hodnotenie
6.77
6.82Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)6.87
0G 1A8G 5A
6.70Záložník (5 v 3)6.69
0G 1A3G 6A
7.45Útočník (1 v 3)6.62
4G 0A3G 0A
Ferencvarosi TC4-2-3-1
90BrankárD. Dibusz6.8
3ObrancaS. Gartenmann7.0
27ObrancaI. Cissé6.61A
34ObrancaRaul Gustavo
99ObrancaC. Ramírez
15ZáložníkM. Abu Fani7.21A
80ZáložníkH. Maïga6.7
20ZáložníkA. Traoré6.3
11ZáložníkMatheus Saldanha
17ZáložníkE. Ćivić
19ÚtočníkB. Varga7.54G
Tottenham4-3-3
1BrankárG. Vicario6.9
23ObrancaPedro Porro6.91G2A
17ObrancaC. Romero7.14G1A
14ObrancaA. Gray6.62G2A
33ObrancaB. Davies6.91G
29ZáložníkP. Sarr6.92G3A
8ZáložníkY. Bissouma6.6
15ZáložníkL. Bergvall6.61G3A
47ÚtočníkM. Moore6.3
42ÚtočníkW. Lankshear6.93G
16ÚtočníkT. Werner

Prehľad zápasu

Tottenham zdolal Ferencvarosi TC 2:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: P. Sarr 23′, B. Johnson 86′, B. Varga 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Ferencvarosi TC mal 42% držanie lopty, Tottenham mal 58%. Ferencvarosi TC mal 15 striel (5 na bránu), Tottenham mal 17 (7 na bránu). Očakávané góly: Ferencvarosi TC 1.32 — Tottenham 1.24. Ferencvarosi TC urobil 5 striedaní, Tottenham urobil 4.

Aktuálna forma

Ferencvarosi TC

WWDLWW

Tottenham

DWWDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026