Menu

Tottenham vs Qarabag

Tottenham Hotspur Stadium, London26. septembra 2024 o 21:00
Domáci

Tottenham

30
Hostia

Qarabag

Rozhodca: W. Delajod

Udalosti zápasu

Tottenham
Qarabag
Výkop
Radu Drăguşin7′
L. BergvallD. Udogie
12′
B. Johnson

asistencia: D. Solanke

12′
23′Elvin Cafarquliyev
Polčas
B. JohnsonD. Kulusevski
46′
P. Sarr
52′
Yves Bissouma56′
58′
Toral Bayramov

Missed Penalty

67′
T. BayramovE. Addai
68′
Júlio RomãoLeandro Andrade
D. Solanke
68′
Y. BissoumaR. Bentancur
71′
Son Heung-MinT. Werner
71′
79′
A. ZoubirM. Janković
79′
Matheus SilvaA. Hüseynov
D. SolankeM. Moore
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
1Shots off Goal8
10Total Shots14
4Blocked Shots1
6Shots insidebox10
4Shots outsidebox4
10Fouls9
3Corner Kicks9
2Offsides6
49%Ball Possession51%
1Yellow Cards1
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
469Total passes475
412Passes accurate412
88%Passes %87%
1.43expected_goals2.19
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tottenham je 6.72, v porovnaní s 6.57 u Qarabag. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tottenham je B. Davies (6.93), u Qarabag je to M. Kochalski (6.87).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tottenham prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 9 asistenciami, na čele s M. van de Ven (4G). U Qarabag je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom E. Cəfərquliyev (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tottenham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Qarabag má 4 obrancov s priemerom 6.43. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tottenham nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u Qarabag s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tottenham nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u Qarabag s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Tottenham a 77% u Qarabag. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tottenham nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Qarabag. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tottenham je 25.7 (najmladší: A. Gray (19), najstarší: Son Heung-Min (33)), zatiaľ čo Qarabag má priemer 28.3 (najmladší: T. Bayramov (24), najstarší: B. Hüseynov (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tottenham majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 11 u Qarabag. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tottenham4-3-34-2-3-1Qarabag
GKDEFMIDFWD
1Vicario14Gray6Drăgușin37Ven33Davies29Sarr8Bissouma15Bergvall22Johnson19Solanke7Heung-M.99Kochals.2Silva13Mustafa.55Hüseynov44Cəfərqu.6Romão66Andrade27Bayramov7Benzia10Zoubir18Juninho

Náhradníci

Tréner: A. Postecoglou

Náhradníci

Tréner: Q. Qurbanov

TottenhamSila pozíciíQarabag
6.72
Ø Hodnotenie
6.57
6.87Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 4)6.43
7G 3A4G 3A
6.69Záložník (3 v 5)6.71
3G 6A2G 2A
6.75Útočník (3 v 1)
5G 0A0G 0A
Tottenham4-3-3
1BrankárG. Vicario6.9
14ObrancaA. Gray6.62G2A
6ObrancaR. Drăgușin6.5
37ObrancaM. van de Ven6.74G1A
33ObrancaB. Davies6.91G
29ZáložníkP. Sarr6.92G3A
8ZáložníkY. Bissouma6.6
15ZáložníkL. Bergvall6.61G3A
22ÚtočníkB. Johnson6.62G
19ÚtočníkD. Solanke6.93G
7ÚtočníkSon Heung-Min
Qarabag4-2-3-1
99BrankárM. Kochalski6.9
2ObrancaMatheus Silva6.41G1A
13ObrancaB. Mustafazadə6.41G1A
55ObrancaB. Hüseynov6.4
44ObrancaE. Cəfərquliyev6.52G1A
6ZáložníkJúlio Romão
66ZáložníkPatrick Andrade
27ZáložníkT. Bayramov6.6
7ZáložníkY. Benzia
10ZáložníkA. Zoubir6.82G2A
18ÚtočníkJuninho

Prehľad zápasu

Tottenham zdolal Qarabag 3:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: B. Johnson 12′, P. Sarr 52′, Toral Bayramov 58′, D. Solanke 68′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Tottenham mal 49% držanie lopty, Qarabag mal 51%. Tottenham mal 10 striel (5 na bránu), Qarabag mal 14 (5 na bránu). Očakávané góly: Tottenham 1.43 — Qarabag 2.19. Tottenham urobil 5 striedaní, Qarabag urobil 4.

Rivalita od 2015

Tottenham vs Qarabag vzájomné výsledky

2 stretnutí
Tottenham
2
výhier
Remízy
0
Qarabag
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2015Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Tottenham

DWWDLL

Qarabag

WLWLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026