Menu

Sc Braga vs Maccabi Tel Aviv

Estádio Municipal de Braga, Braga26. septembra 2024 o 21:00
Domáci

SC Braga

21
Rozhodca: M. Jug

Udalosti zápasu

SC Braga
Maccabi Tel Aviv
Výkop
17′Raz Shlomo
30′
O. Davida

Penalty

Polčas
R. GuitaneIsmaël Gharbi
46′
A. El OuazzaniRoberto Fernández
46′
Vitor CarvalhoJ. Gorby
46′
66′
E. MadmonH. Addo
Yuri RibeiroRoger Fernandes
70′
75′Gabi Kanikovski
João FerreiraB. Arrey-Mbi
78′
78′
D. TurgemanWeslley Patati
78′
O. DavidaH. Layous
Bruma

asistencia: Roberto Fernández

88′
Penalty confirmed90+3′
VAR
90+9′Tyrese Asante
90+8′Gabi Kanikovski
90+4′Tyrese Asante
90+9′Tyrese Asante
90+8′Gabi Kanikovski
Bruma

Penalty

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
11Shots off Goal6
31Total Shots10
11Blocked Shots2
25Shots insidebox7
6Shots outsidebox3
10Fouls12
8Corner Kicks2
0Offsides3
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards5
0Red Cards2
1Goalkeeper Saves7
542Total passes413
463Passes accurate343
85%Passes %83%
3.31expected_goals1.71
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Braga je 6.88, v porovnaní s 6.56 u Maccabi Tel Aviv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Braga je Ricardo Horta (7.18), u Maccabi Tel Aviv je to R. Mishpati (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Braga prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 7 asistenciami, na čele s Ricardo Horta (4G). U Maccabi Tel Aviv je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Braga nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Maccabi Tel Aviv má 4 obrancov s priemerom 6.30. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Braga nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 5 u Maccabi Tel Aviv s hodnotením 6.53. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Braga nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.46, v porovnaní s 1 u Maccabi Tel Aviv s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u SC Braga a 83% u Maccabi Tel Aviv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Braga nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Maccabi Tel Aviv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Braga je 26.8 (najmladší: A. El Ouazzani (24), najstarší: Ricardo Horta (31)), zatiaľ čo Maccabi Tel Aviv má priemer 25.9 (najmladší: E. Madmon (21), najstarší: R. Mishpati (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Braga majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 9 u Maccabi Tel Aviv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Braga4-2-3-14-2-3-1Maccabi Tel Aviv
GKDEFMIDFWD
1Matheus2Gómez13Ferreira4Niakaté25Ribeiro6Carvalho10Horta27Guitane21Horta7Bruma9Ouazzani90Mishpati6Asante18Stojić13Shlomo27Davidza.28Sissokho16Kanicho.77Davida42Peretz19Madmon9Turgeman

Náhradníci

Tréner: Carlos Carvalhal

Náhradníci

Tréner: Ž. Lazetić

SC BragaSila pozíciíMaccabi Tel Aviv
6.88
Ø Hodnotenie
6.56
Brankár (1 v 1)7.16
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 4)6.30
0G 3A0G 0A
7.03Záložník (5 v 5)6.53
5G 4A0G 0A
6.46Útočník (1 v 1)
0G 0A0G 0A
SC Braga4-2-3-1
1BrankárMatheus
2ObrancaVíctor Gómez6.93A
13ObrancaJoão Ferreira
4ObrancaS. Niakaté6.9
25ObrancaYuri Ribeiro
6ZáložníkVitor Carvalho6.91G
10ZáložníkAndré Horta
27ZáložníkR. Guitane
21ZáložníkRicardo Horta7.24G4A
7ZáložníkBruma
9ÚtočníkA. El Ouazzani6.5
Maccabi Tel Aviv4-2-3-1
90BrankárR. Mishpati7.2
6ObrancaT. Asante6.1
18ObrancaN. Stojić
13ObrancaR. Shlomo6.5
27ObrancaO. Davidzada
28ZáložníkI. Sissokho7.0
16ZáložníkG. Kanichowsky
77ZáložníkO. Davida6.4
42ZáložníkDor Peretz6.4
19ZáložníkE. Madmon6.4
9ÚtočníkD. Turgeman

Prehľad zápasu

SC Braga zdolal Maccabi Tel Aviv 2:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: O. Davida 30′ (pen.), Bruma 88′, Bruma 90′ (pen.). Bolo udelených 8 žltých kariet, 2 červených kariet. SC Braga mal 57% držanie lopty, Maccabi Tel Aviv mal 43%. SC Braga mal 31 striel (9 na bránu), Maccabi Tel Aviv mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: SC Braga 3.31 — Maccabi Tel Aviv 1.71. SC Braga urobil 5 striedaní, Maccabi Tel Aviv urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Roberto Fernández 90′).

Aktuálna forma

SC Braga

DWLWDW

Maccabi Tel Aviv

WLWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026