Menu

Anderlecht vs Ferencvarosi Tc

Lotto Park, Brussel25. septembra 2024 o 21:00
Domáci

Anderlecht

21
Rozhodca: J. Weinberger

Udalosti zápasu

Anderlecht
Ferencvarosi TC
Výkop
19′Ibrahim Cissé
32′Kristoffer Zachariassen
F. AmuzuN. Angulo
40′
Kasper Dolberg42′
Polčas
Y. Verschaeren

asistencia: M. Stroeykens

60′
K. Dolberg

Penalty

66′
M. StroeykensT. Leoni
69′
S. EdozieM. Ashimeru
70′
K. DolbergL. Vázquez
70′
71′
Kady BorgesMatheus Saldanha
71′
K. ZachariassenM. Ben Romdhane
72′
M. Abu FaniH. Maïga
73′Endre Botka
76′
C. RamírezE. Ćivić
76′
E. BotkaS. Gartenmann
Nilson Angulo78′
M. NDiayeT. Foket
80′
Nilson Angulo81′
Nilson Angulo81′
86′
A. Traoré
Majeed Ashimeru90+5′
90+5′Barnabás Varga
90+3′Eldar Ćivić
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
4Shots off Goal1
13Total Shots9
3Blocked Shots5
9Shots insidebox8
4Shots outsidebox1
12Fouls25
3Corner Kicks3
1Offsides0
56%Ball Possession44%
4Yellow Cards5
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
459Total passes351
396Passes accurate280
86%Passes %80%
1.43expected_goals0.77
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Anderlecht je 6.70, v porovnaní s 6.86 u Ferencvarosi TC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Anderlecht je C. Coosemans (7.03), u Ferencvarosi TC je to B. Varga (7.45).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Anderlecht prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Y. Verschaeren (1G). U Ferencvarosi TC je to 6 gólov a 3 asistencií s lídrom B. Varga (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Anderlecht nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Ferencvarosi TC má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Anderlecht nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 5 u Ferencvarosi TC s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Anderlecht nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 1 u Ferencvarosi TC s priemerom 7.45. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Anderlecht a 77% u Ferencvarosi TC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Anderlecht nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Ferencvarosi TC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Anderlecht je 24.6 (najmladší: J. Šimić (20), najstarší: C. Coosemans (33)), zatiaľ čo Ferencvarosi TC má priemer 29.7 (najmladší: G. Szalai (25), najstarší: D. Dibusz (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Anderlecht majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 6 u Ferencvarosi TC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Anderlecht4-3-34-2-3-1Ferencvarosi TC
GKDEFMIDFWD
26Coosema.54Sardella4Šimić13Jørgens.5N'Diaye10Verscha.32Dendonc.29Stroeyk.27Edozie12Dolberg7Amuzu90Dibusz21Botka27Cissé22Szalai99Ramírez15Fani88Rommens10Borges16Zachari.20Traoré19Varga

Náhradníci

Tréner: D. Hubert

Náhradníci

Tréner: P. Jansen

AnderlechtSila pozíciíFerencvarosi TC
6.70
Ø Hodnotenie
6.86
7.03Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 4)6.82
0G 1A0G 1A
6.66Záložník (3 v 5)6.76
2G 2A2G 2A
6.53Útočník (3 v 1)7.45
1G 0A4G 0A
Anderlecht4-3-3
26BrankárC. Coosemans7.0
54ObrancaK. Sardella6.71A
4ObrancaJ. Šimić6.5
13ObrancaM. Jørgensen
5ObrancaM. N'Diaye6.9
10ZáložníkY. Verschaeren6.71G2A
32ZáložníkL. Dendoncker
29ZáložníkM. Stroeykens6.61G
27ÚtočníkS. Edozie
12ÚtočníkK. Dolberg6.51G
7ÚtočníkF. Amuzu
Ferencvarosi TC4-2-3-1
90BrankárD. Dibusz6.8
21ObrancaE. Botka7.2
27ObrancaI. Cissé6.61A
22ObrancaG. Szalai6.7
99ObrancaC. Ramírez
15ZáložníkM. Abu Fani7.21A
88ZáložníkP. Rommens6.8
10ZáložníkKady Borges
16ZáložníkK. Zachariassen6.92G1A
20ZáložníkA. Traoré6.3
19ÚtočníkB. Varga7.54G

Prehľad zápasu

Anderlecht zdolal Ferencvarosi TC 2:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Y. Verschaeren 60′, K. Dolberg 66′ (pen.), A. Traoré 86′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. Anderlecht mal 56% držanie lopty, Ferencvarosi TC mal 44%. Anderlecht mal 13 striel (6 na bránu), Ferencvarosi TC mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Anderlecht 1.43 — Ferencvarosi TC 0.77. Anderlecht urobil 5 striedaní, Ferencvarosi TC urobil 5.

Aktuálna forma

Anderlecht

DLLLWW

Ferencvarosi TC

WWWDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026