Menu

Ludogorets vs Slavia Praha

Huvepharma Arena, Razgrad25. septembra 2024 o 21:00
Domáci

Ludogorets

02
Rozhodca: J. Brisard

Udalosti zápasu

Ludogorets
Slavia Praha
Výkop
14′Tomáš Chorý
37′
M. Jurásek

asistencia: T. Chorý

Polčas
60′
M. JurásekO. Lingr
60′
T. ChorýM. Chytil
65′
M. Chytil

asistencia: L. Provod

K. DuahA. Camara
66′
Pedro NaressiI. Chochev
66′
70′El Hadji Malick Diouf
Caio VidalErick Marcus
74′
J. PiotrowskiDeroy Duarte
74′
74′
E. DioufO. Zmrzlý
81′
C. ZafeirisS. Michez
81′
L. ProvodF. Prebsl
RickG. Rusev
83′
85′Jan Bořil
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal5
6Shots off Goal5
10Total Shots12
3Blocked Shots2
4Shots insidebox12
6Shots outsidebox0
11Fouls26
3Corner Kicks7
2Offsides2
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
353Total passes465
285Passes accurate395
81%Passes %85%
0.90expected_goals0.93
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ludogorets je 6.79, v porovnaní s 7.10 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ludogorets je Dinis Almeida (7.04), u Slavia Praha je to T. Holeš (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ludogorets prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Son (2G). U Slavia Praha je to 33 gólov a 23 asistencií s lídrom T. Chorý (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ludogorets nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ludogorets nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ludogorets nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 7.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Ludogorets a 78% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ludogorets nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ludogorets je 28.8 (najmladší: Rwan Cruz (24), najstarší: S. Padt (35)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 28.4 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: J. Bořil (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ludogorets majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 23 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ludogorets4-2-3-13-4-2-1Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
1Padt16Witry24Verdon4Almeida17Son30Naressi6Piotrow.11Vidal12Cruz7Rick9Duah31Kinský3Holeš4Zima18Bořil6Wallem10Zafeiris19Dorley12Diouf35Jurásek17Provod25Chorý

Náhradníci

Tréner: Z. Sirakov

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

LudogoretsSila pozíciíSlavia Praha
6.79
Ø Hodnotenie
7.10
6.63Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 3)7.12
3G 2A5G 7A
6.73Záložník (5 v 4)6.82
0G 2A4G 3A
6.95Útočník (1 v 3)7.35
1G 0A24G 13A
Ludogorets4-2-3-1
1BrankárS. Padt6.6
16ObrancaA. Witry
24ObrancaO. Verdon6.71G1A
4ObrancaDinis Almeida7.01A
17ObrancaSon6.82G
30ZáložníkPedro Naressi6.91A
6ZáložníkJ. Piotrowski
11ZáložníkCaio Vidal7.01A
12ZáložníkRwan Cruz6.3
7ZáložníkRick
9ÚtočníkK. Duah7.01G
Slavia Praha3-4-2-1
31BrankárA. Kinský
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
4ObrancaD. Zima6.91G3A
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
6ZáložníkC. Wallem
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
12ZáložníkE. Diouf
35ÚtočníkM. Jurásek
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Ludogorets 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: M. Jurásek 37′, M. Chytil 65′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Ludogorets mal 43% držanie lopty, Slavia Praha mal 57%. Ludogorets mal 10 striel (1 na bránu), Slavia Praha mal 12 (5 na bránu). Očakávané góly: Ludogorets 0.90 — Slavia Praha 0.93. Ludogorets urobil 5 striedaní, Slavia Praha urobil 5.

Aktuálna forma

Ludogorets

WLDLLL

Slavia Praha

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026