Menu

Fc Midtjylland vs 1899 Hoffenheim

MCH Arena, Herning25. septembra 2024 o 21:00
Rozhodca: N. Minaković

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
1899 Hoffenheim
Výkop
Darío Osorio22′
D. Osorio

asistencia: J. Andersson

42′
Polčas
61′
J. Bruun LarsenA. Prass
61′
H. TabakovićM. Berisha
Franculino DjúJ. Kuchta
63′
67′
V. GendreyP. Kadeřábek
73′
S. NsokiT. Drexler
73′
M. BülterM. Moerstedt
D. CastilloP. Bravo
74′
D. OsorioV. Byskov
74′
A. ŞimşirK. Askildsen
77′
J. AnderssonV. Bak Jensen
77′
89′
M. Moerstedt

asistencia: P. Kadeřábek

Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
2Shots off Goal7
13Total Shots14
4Blocked Shots4
10Shots insidebox10
3Shots outsidebox4
16Fouls7
10Corner Kicks5
2Offsides2
49%Ball Possession51%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
412Total passes433
344Passes accurate355
83%Passes %82%
2.23expected_goals1.48
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 6.96, v porovnaní s 6.38 u 1899 Hoffenheim. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je E. Ólafsson (7.73), u 1899 Hoffenheim je to O. Baumann (6.82).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 7 asistenciami, na čele s Franculino Djú (3G). U 1899 Hoffenheim je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom V. Gendrey (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo 1899 Hoffenheim má 3 obrancov s priemerom 5.40. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u 1899 Hoffenheim s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u 1899 Hoffenheim s priemerom 6.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u FC Midtjylland a 79% u 1899 Hoffenheim. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 5 u 1899 Hoffenheim. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 23.8 (najmladší: O. Diao (21), najstarší: K. Mbabu (30)), zatiaľ čo 1899 Hoffenheim má priemer 26.7 (najmladší: U. Tohumcu (21), najstarší: O. Baumann (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 11 u 1899 Hoffenheim. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-4-23-4-2-11899 Hoffenheim
GKDEFMIDFWD
16Ólafsson43Mbabu4Diao22Bech6Anderss.11Osorio5Martínez21Castillo58Şimşir7Djú14Chilufya1Baumann25Akpoguma11Grillit.34Nsoki15Gendrey7Bischof17Tohumcu21Bülter29Larsen23Hložek26Tabakov.

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: P. Matarazzo

FC MidtjyllandSila pozícií1899 Hoffenheim
6.96
Ø Hodnotenie
6.38
7.73Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 3)5.40
3G 2A0G 0A
6.86Záložník (4 v 4)6.65
1G 5A1G 1A
6.66Útočník (2 v 3)6.40
3G 0A0G 0A
FC Midtjylland4-4-2
16BrankárE. Ólafsson7.7
43ObrancaK. Mbabu6.8
4ObrancaO. Diao7.02G1A
22ObrancaM. Bech7.21G1A
6ObrancaJ. Andersson
11ZáložníkD. Osorio6.82A
5ZáložníkE. Martínez
21ZáložníkD. Castillo6.6
58ZáložníkA. Şimşir7.21G3A
7ÚtočníkFranculino Djú7.23G
14ÚtočníkE. Chilufya6.1
1899 Hoffenheim3-4-2-1
1BrankárO. Baumann6.8
25ObrancaK. Akpoguma5.4
11ObrancaF. Grillitsch
34ObrancaS. Nsoki
15ZáložníkV. Gendrey6.81G1A
7ZáložníkT. Bischof
17ZáložníkU. Tohumcu6.5
21ZáložníkM. Bülter
29ÚtočníkJ. Bruun Larsen
23ÚtočníkA. Hložek6.4
26ÚtočníkH. Tabaković

Prehľad zápasu

FC Midtjylland a 1899 Hoffenheim remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: D. Osorio 42′, M. Moerstedt 89′. Bolo udelených 1 žltých kariet. FC Midtjylland mal 49% držanie lopty, 1899 Hoffenheim mal 51%. FC Midtjylland mal 13 striel (7 na bránu), 1899 Hoffenheim mal 14 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Midtjylland 2.23 — 1899 Hoffenheim 1.48. FC Midtjylland urobil 5 striedaní, 1899 Hoffenheim urobil 5.

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

1899 Hoffenheim

DWWDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026