Menu

Maccabi Tel Aviv vs Tsc Backa Topola

Haladás Stadion, Szombathely22. augusta 2024 o 20:00

Udalosti zápasu

Maccabi Tel Aviv
TSC Backa Topola
Výkop
D. Turgeman
26′
41′Mateja Đorđević
45′Jovan Vlalukin
45+3′Mihajlo Banjac
Polčas
46′
A. ĆirkovićA. Pejić
Issouf Sissokho59′
O. DavidzadaR. Revivo
62′
O. DavidaE. Zahavi
62′
H. LayousD. Biton
62′
Dor Peretz

asistencia: D. Turgeman

63′
67′Nemanja Petrović
71′Luka Capan
74′
Saša JovanovićM. Pantović
I. SissokhoE. Madmon
75′
75′
J. VlalukinStefan Jovanović
79′Milan Radin
81′
M. RádinP. Stanić
E. Madmon

asistencia: D. Biton

83′
D. TurgemanI. Shahar
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
1Yellow Cards4
0Red Cards2
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Tel Aviv je 6.67, v porovnaní s 6.89 u TSC Backa Topola. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Tel Aviv je H. Layous (7.30), u TSC Backa Topola je to M. Rádin (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s H. Layous (1G). U TSC Backa Topola je to 6 gólov a 3 asistencií s lídrom Saša Jovanović (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.30, zatiaľ čo TSC Backa Topola má 5 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 3 u TSC Backa Topola s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 2 u TSC Backa Topola s priemerom 6.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Maccabi Tel Aviv a 71% u TSC Backa Topola. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Tel Aviv nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 19 u TSC Backa Topola. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv je 26.8 (najmladší: T. Asante (23), najstarší: R. Mishpati (33)), zatiaľ čo TSC Backa Topola má priemer 29.2 (najmladší: V. Ilić (22), najstarší: M. Rádin (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Tel Aviv majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u TSC Backa Topola. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Tel Aviv4-3-34-3-3TSC Backa Topola
GKDEFMIDFWD
90Mishpati29Jehezkel6Asante13Shlomo27Davidza.42Peretz28Sissokho16Kanicho.77Davida9Turgeman33Layous12Ilić77Vlalukin25Đorđević5Stevano.30Petrović7Rádin31Capan35Đakovac8Jovanov.18Banjac10Ćirković

Náhradníci

Tréner: Ž. Lazetić

Náhradníci

Tréner: D. Klafurić

Maccabi Tel AvivSila pozíciíTSC Backa Topola
6.67
Ø Hodnotenie
6.89
7.16Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.30Obranca (3 v 5)7.01
0G 0A0G 0A
6.90Záložník (4 v 3)7.04
1G 0A1G 0A
6.44Útočník (3 v 2)6.59
0G 0A5G 3A
Maccabi Tel Aviv4-3-3
90BrankárR. Mishpati7.2
6ObrancaT. Asante6.1
13ObrancaR. Shlomo6.5
27ObrancaO. Davidzada
42ZáložníkDor Peretz6.4
28ZáložníkI. Sissokho7.0
16ZáložníkG. Kanichowsky
33ZáložníkH. Layous7.31G
29ÚtočníkS. Jehezkel6.5
77ÚtočníkO. Davida6.4
9ÚtočníkD. Turgeman
TSC Backa Topola4-3-3
12BrankárV. Ilić6.9
77ObrancaJ. Vlalukin
25ObrancaM. Đorđević
5ObrancaD. Stevanović
30ObrancaN. Petrović
31ObrancaL. Capan7.0
7ZáložníkM. Rádin7.01G
35ZáložníkI. Đakovac
18ZáložníkM. Banjac
8ÚtočníkSaša Jovanović6.65G3A
10ÚtočníkA. Ćirković

Prehľad zápasu

Maccabi Tel Aviv zdolal TSC Backa Topola 3:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: D. Turgeman 26′, Dor Peretz 63′, E. Madmon 83′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 2 červených kariet. Maccabi Tel Aviv urobil 5 striedaní, TSC Backa Topola urobil 4.

Rivalita od 2024

Maccabi Tel Aviv vs TSC Backa Topola vzájomné výsledky

1 stretnutí
Maccabi Tel Aviv
1
výhier
Remízy
0
TSC Backa Topola
0
výhier
Góly spolu
6 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2024Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Maccabi Tel Aviv

WDWLWW

TSC Backa Topola

DLWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026