Menu

Lens vs Sc Freiburg

Stade Bollaert-Delelis, Lens15. februára 2024 o 21:00
Domáci

Lens

00
Rozhodca: B. Frankowski
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Lens
SC Freiburg
Výkop
Jonathan Gradit37′
Kevin Danso42′
Polčas
R. AguilarJ. Chávez
63′
A. DioufS. Abdul Samed
63′
Goal cancelled71′
VAR
David Pereira da CostaA. Fulgini
72′
E. WahiW. Saïd
72′
79′
M. RöhlV. Grifo
Wesley Saïd81′
86′
R. SallaiM. Philipp
86′
L. HölerM. Gregoritsch
M. HaïdaraA. Khusanov
89′
90′Maximilian Philipp
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal4
8Shots off Goal5
12Total Shots17
4Blocked Shots8
8Shots insidebox12
4Shots outsidebox5
13Fouls15
6Corner Kicks5
3Offsides0
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves0
495Total passes372
422Passes accurate283
85%Passes %76%
0.57expected_goals1.68

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lens je 6.80, v porovnaní s 6.82 u SC Freiburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lens je N. El Aynaoui (7.13), u SC Freiburg je to N. Atubolu (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lens prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 3 asistenciami, na čele s N. El Aynaoui (8G). U SC Freiburg je to 4 gólov a 1 asistencií s lídrom L. Kübler (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lens nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo SC Freiburg má 5 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lens nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 3 u SC Freiburg s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lens nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.43, v porovnaní s 2 u SC Freiburg s priemerom 6.52. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Lens a 80% u SC Freiburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lens nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 7 u SC Freiburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lens je 29.3 (najmladší: A. Diouf (22), najstarší: F. Sotoca (35)), zatiaľ čo SC Freiburg má priemer 28.3 (najmladší: N. Atubolu (23), najstarší: N. Höfler (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lens majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 8 u SC Freiburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lens3-4-2-15-3-2SC Freiburg
GKDEFMIDFWD
30Samba24Gradit4Danso21Haïdara2Aguilar18Diouf23Aynaoui29Frankow.7Sotoca10Costa9Wahi1Atubolu42Doan17Kübler14Keitel5Gulde33Makengo8Eggeste.27Höfler34Röhl22Sallai9Höler

Náhradníci

Tréner: F. Haise

Náhradníci

Tréner: C. Streich

LensSila pozíciíSC Freiburg
6.80
Ø Hodnotenie
6.82
Brankár (1 v 1)7.30
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (3 v 5)6.79
0G 0A2G 1A
6.96Záložník (4 v 3)6.77
10G 3A2G 0A
6.43Útočník (3 v 2)6.52
0G 0A0G 0A
Lens3-4-2-1
30BrankárB. Samba
24ObrancaJ. Gradit6.7
4ObrancaK. Danso
21ObrancaM. Haïdara
2ZáložníkR. Aguilar7.02G2A
18ZáložníkA. Diouf
23ZáložníkN. El Aynaoui7.18G1A
29ZáložníkP. Frankowski6.8
7ÚtočníkF. Sotoca6.4
10ÚtočníkDavid Pereira da Costa
9ÚtočníkE. Wahi
SC Freiburg5-3-2
1BrankárN. Atubolu7.3
42ObrancaR. Doan
17ObrancaL. Kübler7.22G
14ObrancaY. Keitel
5ObrancaM. Gulde
33ObrancaJ. Makengo6.41A
8ZáložníkM. Eggestein7.22G
27ZáložníkN. Höfler6.8
34ZáložníkM. Röhl6.4
22ÚtočníkR. Sallai
9ÚtočníkL. Höler6.5

Prehľad zápasu

Lens a SC Freiburg remizovali 0:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2023. Bolo udelených 4 žltých kariet. Lens mal 57% držanie lopty, SC Freiburg mal 43%. Lens mal 12 striel (0 na bránu), SC Freiburg mal 17 (4 na bránu). Očakávané góly: Lens 0.57 — SC Freiburg 1.68. Lens urobil 5 striedaní, SC Freiburg urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Massadio Haïdara 71′).

Aktuálna forma

Lens

DDWWLW

SC Freiburg

LWDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026