Menu

Bk Hacken vs Bayer Leverkusen

Nya Ullevi, Göteborg30. novembra 2023 o 21:00
Domáci

BK Hacken

02
Rozhodca: J. Weinberger

Udalosti zápasu

BK Hacken
Bayer Leverkusen
Výkop
14′
V. Boniface

asistencia: J. Stanišić

25′Victor Okoh Boniface
Polčas
46′
V. BonifaceN. Mbamba
63′
N. TellaP. Schick
E. ChilufyaM. Sonko
68′
R. AmanéP. Dahbo
68′
74′
P. Schick

asistencia: J. Stanišić

S. HrstićA. Youssef
80′
80′
J. TahO. Kossounou
80′
A. HložekJ. Hofmann
88′
G. PuertaA. Aourir
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
3Shots off Goal3
11Total Shots10
2Blocked Shots2
5Shots insidebox7
6Shots outsidebox3
10Fouls10
4Corner Kicks3
3Offsides2
47%Ball Possession53%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
507Total passes592
440Passes accurate514
87%Passes %87%
1.32expected_goals1.74

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BK Hacken je 7.12, v porovnaní s 6.95 u Bayer Leverkusen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BK Hacken je A. Layouni (7.24), u Bayer Leverkusen je to E. Tapsoba (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BK Hacken prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 9 asistenciami, na čele s A. Layouni (5G). U Bayer Leverkusen je to 9 gólov a 8 asistencií s lídrom E. Tapsoba (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BK Hacken nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Bayer Leverkusen má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BK Hacken nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.21, oproti 5 u Bayer Leverkusen s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BK Hacken nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.07, v porovnaní s 1 u Bayer Leverkusen s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u BK Hacken a 81% u Bayer Leverkusen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BK Hacken nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Bayer Leverkusen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BK Hacken je 30.8 (najmladší: R. Amané (22), najstarší: P. Abrahamsson (37)), zatiaľ čo Bayer Leverkusen má priemer 26.3 (najmladší: P. Hincapié (23), najstarší: R. Andrich (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BK Hacken majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 11 u Bayer Leverkusen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BK Hacken4-3-34-2-3-1Bayer Leverkusen
GKDEFMIDFWD
26Abraham.8Abdulra.4Ousou5Hovland21Totland18Rygaard11Gustafs.27Amané17Chilufya19Hrstić24Layouni17Kovář2Stanišić12Tapsoba4Tah3Hincapié32Puerta8Andrich19Tella23Hložek21Adli22Boniface

Náhradníci

Tréner: P. Høgmo

Náhradníci

Tréner: Xabi Alonso

BK HackenSila pozíciíBayer Leverkusen
7.12
Ø Hodnotenie
6.95
Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
Obranca (4 v 4)7.00
0G 0A5G 3A
7.21Záložník (3 v 5)6.95
3G 4A3G 5A
7.07Útočník (3 v 1)6.90
7G 5A1G 0A
BK Hacken4-3-3
26BrankárP. Abrahamsson
8ObrancaI. Abdulrazak
4ObrancaAiham Ousou
5ObrancaE. Hovland
21ObrancaT. Totland
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
11ZáložníkS. Gustafson
27ZáložníkR. Amané
17ÚtočníkE. Chilufya
19ÚtočníkS. Hrstić6.92G
24ÚtočníkA. Layouni7.25G5A
Bayer Leverkusen4-2-3-1
17BrankárM. Kovář6.9
2ObrancaJ. Stanišić
12ObrancaE. Tapsoba7.25G3A
4ObrancaJ. Tah6.8
3ObrancaP. Hincapié
32ZáložníkG. Puerta
8ZáložníkR. Andrich6.82G
19ZáložníkN. Tella7.01G4A
23ZáložníkA. Hložek
21ZáložníkA. Adli7.01A
22ÚtočníkV. Boniface6.91G

Prehľad zápasu

Bayer Leverkusen zdolal BK Hacken 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2023. Góly strelili: V. Boniface 14′, P. Schick 74′. Bolo udelených 1 žltých kariet. BK Hacken mal 47% držanie lopty, Bayer Leverkusen mal 53%. BK Hacken mal 11 striel (6 na bránu), Bayer Leverkusen mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: BK Hacken 1.32 — Bayer Leverkusen 1.74. BK Hacken urobil 3 striedaní, Bayer Leverkusen urobil 5.

Rivalita od 2023

BK Hacken vs Bayer Leverkusen vzájomné výsledky

1 stretnutí
BK Hacken
0
výhier
Remízy
0
Bayer Leverkusen
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

BK Hacken

LWWLDL

Bayer Leverkusen

LWWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026