Menu

Toulouse vs Union St Gilloise

Stadium de Toulouse, Toulouse30. novembra 2023 o 21:00
Domáci

Toulouse

00
Rozhodca: M. Jug

Udalosti zápasu

Toulouse
Union St. Gilloise
Výkop
14′Charles Vanhoutte
34′Kevin Mac Allister
Polčas
56′Mohamed El Amine Amoura
Vincent Sierro57′
G. SuazoF. Magri
66′
66′
K. RodríguezG. Nilsson
66′
M. RasmussenL. Amani
77′
C. VanhoutteN. Sadiki
77′
A. Castro-MontesC. Terho
N. SchmidtCésar Gelabert
78′
90+2′Noah Sadiki
T. DallingaW. Kamanzi
90+3′
A. DønnumD. Genreau
90+3′
90′
K. Mac AllisterD. Eckert Ayensa
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
1Shots off Goal5
4Total Shots11
2Blocked Shots3
2Shots insidebox9
2Shots outsidebox2
13Fouls15
4Corner Kicks5
1Offsides1
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
412Total passes353
337Passes accurate277
82%Passes %78%
0.42expected_goals1.49

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Toulouse je 7.03, v porovnaní s 7.16 u Union St. Gilloise. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Toulouse je A. Dønnum (7.25), u Union St. Gilloise je to C. Vanhoutte (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Toulouse prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 7 asistenciami, na čele s A. Dønnum (4G). U Union St. Gilloise je to 5 gólov a 3 asistencií s lídrom K. Mac Allister (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Toulouse nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Union St. Gilloise má 3 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Toulouse nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.20, oproti 4 u Union St. Gilloise s hodnotením 7.30. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Toulouse nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 3 u Union St. Gilloise s priemerom 6.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Toulouse a 43% u Union St. Gilloise. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Toulouse nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Union St. Gilloise. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Toulouse je 26.2 (najmladší: G. Restes (20), najstarší: V. Sierro (30)), zatiaľ čo Union St. Gilloise má priemer 28.5 (najmladší: M. Amoura (25), najstarší: A. Moris (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Toulouse majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 8 u Union St. Gilloise. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Toulouse4-4-23-4-3Union St. Gilloise
GKDEFMIDFWD
50Restes3Desler6Costa2Nicolai.23Diarra15Dønnum24Cásseres8Sierro17Suazo9Dallinga20Schmidt49Moris5Allister16Burgess28Machida21Castro-.4Rasmuss.24Vanhout.10Lapouss.47Amoura13Rodrígu.23Puertas

Náhradníci

Tréner: Carles Martínez

Náhradníci

Tréner: A. Blessin

ToulouseSila pozíciíUnion St. Gilloise
7.03
Ø Hodnotenie
7.16
6.83Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 3)7.15
1G 0A3G 0A
7.20Záložník (4 v 4)7.30
6G 7A1G 2A
7.00Útočník (2 v 3)6.94
0G 0A1G 1A
Toulouse4-4-2
50BrankárG. Restes6.8
3ObrancaM. Desler
6ObrancaLogan Costa
2ObrancaR. Nicolaisen6.71G
23ObrancaM. Diarra
15ZáložníkA. Dønnum7.34G4A
24ZáložníkC. Cásseres7.22G3A
8ZáložníkV. Sierro7.2
17ZáložníkG. Suazo
9ÚtočníkT. Dallinga
20ÚtočníkN. Schmidt7.0
Union St. Gilloise3-4-3
49BrankárA. Moris7.0
5ObrancaK. Mac Allister7.43G
16ObrancaC. Burgess6.9
28ObrancaK. Machida7.2
21ZáložníkA. Castro-Montes7.4
4ZáložníkM. Rasmussen7.1
24ZáložníkC. Vanhoutte7.72A
10ZáložníkL. Lapoussin7.01G
47ÚtočníkM. Amoura
13ÚtočníkK. Rodríguez6.71A
23ÚtočníkCameron Puertas7.21G

Prehľad zápasu

Toulouse a Union St. Gilloise remizovali 0:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2023. Bolo udelených 5 žltých kariet. Toulouse mal 53% držanie lopty, Union St. Gilloise mal 47%. Toulouse mal 4 striel (1 na bránu), Union St. Gilloise mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Toulouse 0.42 — Union St. Gilloise 1.49. Toulouse urobil 4 striedaní, Union St. Gilloise urobil 5.

Rivalita od 2023

Toulouse vs Union St. Gilloise vzájomné výsledky

1 stretnutí
Toulouse
0
výhier
Remízy
1
Union St. Gilloise
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Toulouse

WDLLLL

Union St. Gilloise

LWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026