Menu

Rapid Vienna vs Fc Copenhagen

Allianz Stadion, Wien19. decembra 2024 o 21:00
30
Rozhodca: J. Beaton

Udalosti zápasu

Rapid Vienna
FC Copenhagen
Výkop
Penalty cancelled22′
VAR
Lukas Grgić32′
32′Robert
45+3′Mohamed Elyounoussi
D. Beljo

asistencia: N. Cvetković

45+2′
Polčas
46′
RobertV. Froholdt
48′Rodrigo Huescas
55′
R. HuescasG. Gocholeishvili
55′
P. HatzidiakosM. López
55′
W. ClemM. Mattsson
57′Kevin Diks
Isak Jansson58′
N. Wurmbrand

asistencia: I. Jansson

64′
68′
A. ChiakhaA. Cornelius
J. AuerJ. Schöller
70′
I. JanssonL. Schaub
70′
N. WurmbrandN. Bischof
70′
L. GrgićT. Børkeeiet
80′
Nenad Cvetković90+7′
M. SeidlM. Oswald
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
7Shots off Goal7
23Total Shots12
7Blocked Shots3
18Shots insidebox6
5Shots outsidebox6
8Fouls13
7Corner Kicks4
2Offsides2
39%Ball Possession61%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
370Total passes576
308Passes accurate503
83%Passes %87%
2.03expected_goals0.90
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rapid Vienna je 6.87, v porovnaní s 6.96 u FC Copenhagen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rapid Vienna je M. Sangaré (7.45), u FC Copenhagen je to N. Trott (7.68).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rapid Vienna prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 3 asistenciami, na čele s M. Seidl (2G). U FC Copenhagen je to 22 gólov a 21 asistencií s lídrom M. Elyounoussi (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rapid Vienna nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo FC Copenhagen má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rapid Vienna nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 4 u FC Copenhagen s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rapid Vienna nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 2 u FC Copenhagen s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Rapid Vienna a 83% u FC Copenhagen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rapid Vienna nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 22 u FC Copenhagen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rapid Vienna je 25.1 (najmladší: N. Wurmbrand (19), najstarší: L. Grgić (30)), zatiaľ čo FC Copenhagen má priemer 26.0 (najmladší: A. Chiakha (19), najstarší: T. Delaney (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rapid Vienna majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 19 u FC Copenhagen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rapid Vienna4-2-2-24-4-1-1FC Copenhagen
GKDEFMIDFWD
45Hedl77Bolla55Cvetkov.6Raux-Yao23Auer17Sangaré8Grgić22Jansson18Seidl7Beljo48Wurmbra.1Trott13Huescas5Pereira6Hatzidi.2Diks10Elyouno.36Clem27Delaney16Robert7Claesson19Chiakha

Náhradníci

Tréner: R. Klauß

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

Rapid ViennaSila pozíciíFC Copenhagen
6.87
Ø Hodnotenie
6.96
6.84Brankár (1 v 1)7.68
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.90
0G 2A3G 5A
7.04Záložník (4 v 4)6.90
2G 0A14G 15A
6.53Útočník (2 v 2)6.65
0G 1A5G 1A
Rapid Vienna4-2-2-2
45BrankárN. Hedl6.8
77ObrancaB. Bolla6.81A
55ObrancaN. Cvetković6.8
6ObrancaS. Raux-Yao6.9
23ObrancaJ. Auer6.91A
17ZáložníkM. Sangaré7.5
8ZáložníkL. Grgić6.6
22ZáložníkI. Jansson
18ZáložníkM. Seidl7.12G
7ÚtočníkD. Beljo
48ÚtočníkN. Wurmbrand6.51A
FC Copenhagen4-4-1-1
1BrankárN. Trott7.7
13ObrancaR. Huescas6.64A
5ObrancaGabriel Pereira7.11G1A
6ObrancaP. Hatzidiakos7.02G
2ObrancaK. Diks
10ZáložníkM. Elyounoussi7.27G9A
36ZáložníkW. Clem6.92G2A
27ZáložníkT. Delaney6.91G2A
16ZáložníkRobert6.74G2A
7ÚtočníkV. Claesson6.75G1A
19ÚtočníkA. Chiakha

Prehľad zápasu

Rapid Vienna zdolal FC Copenhagen 3:0. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: D. Beljo 45′, N. Wurmbrand 51′, N. Wurmbrand 64′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Rapid Vienna mal 39% držanie lopty, FC Copenhagen mal 61%. Rapid Vienna mal 23 striel (9 na bránu), FC Copenhagen mal 12 (2 na bránu). Očakávané góly: Rapid Vienna 2.03 — FC Copenhagen 0.90. Rapid Vienna urobil 5 striedaní, FC Copenhagen urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Isak Jansson 22′).

Rivalita od 2021

Rapid Vienna vs FC Copenhagen vzájomné výsledky

1 stretnutí
Rapid Vienna
1
výhier
Remízy
0
FC Copenhagen
0
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2021Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Rapid Vienna

LLWLDD

FC Copenhagen

WDWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026