Menu

Apoel Nicosia vs Fc Astana

Neo GSP, Levkosía19. decembra 2024 o 21:00
11
Hostia

FC Astana

Rozhodca: S. Gishamer
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Apoel Nicosia
FC Astana
Výkop
5′Max Ebong
Georgi Kostadinov31′
Radosav Petrović35′
Polčas
David Abagna49′
A. Donis

asistencia: Y. El-Arabi

56′
G. KostadinovG. Satsias
61′
64′
K. Kažukolovas

asistencia: M. Tomasov

65′Max Ebong
65′Max Ebong
68′
N. GripshiB. Osei
Giannis Satsias70′
Giannis Satsias70′
Giannis Satsias70′
70′Barnes Osei
R. PetrovićL. Dvali
78′
84′Josip Čondrić
D. NdongalaM. Corbu
86′
A. DonisM. Meyer
86′
88′
C. GeoffreyE. Astanov
88′
O. CamaraR. Karimov
89′Elkhan Astanov
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
11Shots off Goal5
16Total Shots10
3Blocked Shots2
6Shots insidebox4
10Shots outsidebox6
13Fouls16
2Corner Kicks5
2Offsides0
38%Ball Possession62%
5Yellow Cards5
1Red Cards1
2Goalkeeper Saves1
265Total passes450
207Passes accurate389
78%Passes %86%
0.96expected_goals1.10
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Apoel Nicosia je 6.94, v porovnaní s 6.61 u FC Astana. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Apoel Nicosia je V. Belec (7.03), u FC Astana je to N. Gripshi (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Apoel Nicosia prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 0 asistenciami, na čele s K. Laifis (1G). U FC Astana je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Apoel Nicosia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo FC Astana má 4 obrancov s priemerom 6.37. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Apoel Nicosia nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom —, oproti 5 u FC Astana s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Apoel Nicosia nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 1 u FC Astana s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 89% u Apoel Nicosia a 83% u FC Astana. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Apoel Nicosia nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 3 u FC Astana. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Apoel Nicosia je 31.3 (najmladší: D. Abagna (27), najstarší: V. Belec (35)), zatiaľ čo FC Astana má priemer 29.0 (najmladší: K. Kažukolovas (25), najstarší: M. Tomasov (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Apoel Nicosia majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 2 u FC Astana. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Apoel Nicosia4-4-24-2-3-1FC Astana
GKDEFMIDFWD
27Belec29Chebake3Petrović34Laifis19Quintil.77Ndongala70Kostadi.8Tejera11Donis17Abagna9El-Arabi93Čondrić2Bartolec5Kažukol.3Kalaica6Vorogov.7Ebong45Amanović10Tomasov77Gripshi28Camara9Geoffrey

Náhradníci

Tréner: Manolo Jiménez

Náhradníci

Tréner: G. Babayan

Apoel NicosiaSila pozíciíFC Astana
6.94
Ø Hodnotenie
6.61
7.03Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 4)6.37
1G 0A0G 0A
Záložník (4 v 5)6.76
0G 0A0G 0A
6.82Útočník (2 v 1)6.80
1G 0A0G 0A
Apoel Nicosia4-4-2
27BrankárV. Belec7.0
29ObrancaI. Chebake
3ObrancaR. Petrović
34ObrancaK. Laifis7.01G
19ObrancaXavi Quintillà
77ZáložníkD. Ndongala
70ZáložníkG. Kostadinov
8ZáložníkSergio Tejera
11ZáložníkA. Donis
17ÚtočníkD. Abagna6.81G
9ÚtočníkY. El-Arabi
FC Astana4-2-3-1
93BrankárJ. Čondrić
2ObrancaK. Bartolec6.6
5ObrancaK. Kažukolovas6.1
3ObrancaB. Kalaica6.6
6ObrancaY. Vorogovskiy6.2
7ZáložníkM. Ebong6.0
45ZáložníkA. Amanović6.9
10ZáložníkM. Tomasov6.5
77ZáložníkN. Gripshi7.3
28ZáložníkO. Camara7.0
9ÚtočníkC. Geoffrey6.8

Prehľad zápasu

Apoel Nicosia a FC Astana remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: A. Donis 56′, K. Kažukolovas 64′. Bolo udelených 10 žltých kariet, 2 červených kariet. Apoel Nicosia mal 38% držanie lopty, FC Astana mal 62%. Apoel Nicosia mal 16 striel (2 na bránu), FC Astana mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Apoel Nicosia 0.96 — FC Astana 1.10. Apoel Nicosia urobil 4 striedaní, FC Astana urobil 3.

Rivalita od 2015

Apoel Nicosia vs FC Astana vzájomné výsledky

5 stretnutí
Apoel Nicosia
2
výhier
Remízy
1
FC Astana
2
výhier
Góly spolu
10 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
2/5 · 40%

Aktuálna forma

Apoel Nicosia

WDDLLL

FC Astana

DWWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026