Menu

Basaksehir vs 1 Fc Heidenheim

Başakşehir Fatih Terim Stadyumu, İstanbul12. decembra 2024 o 18:45
Rozhodca: M. Guida

Udalosti zápasu

Başakşehir
1. FC Heidenheim
Výkop
D. Türüç

asistencia: K. Piątek

6′
O. ErgünB. Özdemir
24′
30′
P. WannerJ. Schöppner
30′
M. BreunigM. Honsak
45+1′Lennard Maloney
Polčas
61′
L. MaloneyJ. Föhrenbach
61′
Léo ScienzaC. Negele
61′
M. Honsak
K. Piątek

asistencia: Miguel Crespo

68′
72′
M. BuschO. Traoré
Krzysztof Piątek73′
73′Jan Schöppner
D. TürüçP. Keny
74′
K. PiątekD. Pelkas
86′
DavidsonE. Kaplan
86′
90+2′Vitus Eicher
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
3Shots off Goal3
11Total Shots16
2Blocked Shots9
9Shots insidebox9
2Shots outsidebox7
13Fouls16
9Corner Kicks6
0Offsides0
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
335Total passes474
249Passes accurate382
74%Passes %81%
1.51expected_goals2.01
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Başakşehir je 6.89, v porovnaní s 6.83 u 1. FC Heidenheim. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Başakşehir je M. Şengezer (7.35), u 1. FC Heidenheim je to Léo Scienza (7.45).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Başakşehir prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Miguel Crespo (1G). U 1. FC Heidenheim je to 5 gólov a 7 asistencií s lídrom L. Kerber (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Başakşehir nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo 1. FC Heidenheim má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Başakşehir nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 5 u 1. FC Heidenheim s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Başakşehir nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 1 u 1. FC Heidenheim s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Başakşehir a 80% u 1. FC Heidenheim. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Başakşehir nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 12 u 1. FC Heidenheim. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Başakşehir je 28.5 (najmladší: H. Güreler (19), najstarší: O. Ergün (33)), zatiaľ čo 1. FC Heidenheim má priemer 26.6 (najmladší: L. Kerber (23), najstarší: M. Busch (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Başakşehir majú priemerne 2 ligových štartov, oproti 19 u 1. FC Heidenheim. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Başakşehir4-3-34-2-3-11. FC Heidenheim
GKDEFMIDFWD
16Şengezer5Duarte15Güreler3Opoku6Lima8Kemen4Ergün13Crespo23Türüç9Piątek91Davidson22Eicher2Busch33Maloney4Siersle.30Theuerk.20Kerber39Dorsch21Beck10Wanner8Scienza14Breunig

Náhradníci

Tréner: Ç. Atan

Náhradníci

Tréner: F. Schmidt

BaşakşehirSila pozícií1. FC Heidenheim
6.89
Ø Hodnotenie
6.83
7.35Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 4)6.67
0G 0A1G 5A
6.72Záložník (3 v 5)6.92
1G 2A4G 2A
6.98Útočník (3 v 1)
1G 0A0G 0A
Başakşehir4-3-3
16BrankárM. Şengezer7.3
5ObrancaLéo Duarte7.1
15ObrancaH. Güreler6.9
3ObrancaJ. Opoku6.6
6ObrancaLucas Lima
8ZáložníkO. Kemen6.51A
4ZáložníkO. Ergün6.7
13ZáložníkMiguel Crespo7.01G1A
23ÚtočníkD. Türüç7.01G
9ÚtočníkK. Piątek
91ÚtočníkDavidson
1. FC Heidenheim4-2-3-1
22BrankárV. Eicher
2ObrancaM. Busch6.81G5A
33ObrancaL. Maloney
4ObrancaT. Siersleben6.5
30ObrancaN. Theuerkauf
20ZáložníkL. Kerber6.62G
39ZáložníkN. Dorsch6.81A
21ZáložníkA. Beck6.81G1A
10ZáložníkP. Wanner
8ZáložníkLéo Scienza7.51G
14ÚtočníkM. Breunig

Prehľad zápasu

Başakşehir zdolal 1. FC Heidenheim 3:1. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: D. Türüç 6′, Miguel Crespo 18′, M. Honsak 61′, K. Piątek 68′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Başakşehir mal 41% držanie lopty, 1. FC Heidenheim mal 59%. Başakşehir mal 11 striel (6 na bránu), 1. FC Heidenheim mal 16 (4 na bránu). Očakávané góly: Başakşehir 1.51 — 1. FC Heidenheim 2.01. Başakşehir urobil 4 striedaní, 1. FC Heidenheim urobil 5.

Aktuálna forma

Başakşehir

LWDWDD

1. FC Heidenheim

DWLWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026