Menu

Rapid Vienna vs Shamrock Rovers

Allianz Stadion, Wien28. novembra 2024 o 21:00
11
Rozhodca: G. Bogár

Udalosti zápasu

Rapid Vienna
Shamrock Rovers
Výkop
N. Cvetković

asistencia: S. Raux-Yao

9′
30′Johnny Kenny
Polčas
Penalty cancelled51′
VAR
54′Dylan Watts
55′
J. Kenny

asistencia: J. Honohan

G. BurgstallerN. Bischof
67′
L. SchaubD. Kaygin
67′
70′Markus Poom
75′Leon Pohls
76′
G. ONeillD. Nugent
M. SeidlN. Wurmbrand
88′
88′
D. BurnsT. Clarke
88′
D. WattsJ. Byrne
90+4′Dan Cleary
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
11Shots off Goal2
19Total Shots6
5Blocked Shots1
12Shots insidebox4
7Shots outsidebox2
3Fouls11
15Corner Kicks2
1Offsides1
74%Ball Possession26%
0Yellow Cards5
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
684Total passes238
586Passes accurate159
86%Passes %67%
1.84expected_goals1.06
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rapid Vienna je 6.92, v porovnaní s 6.68 u Shamrock Rovers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rapid Vienna je M. Sangaré (7.45), u Shamrock Rovers je to L. Pöhls (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rapid Vienna prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 2 asistenciami, na čele s M. Seidl (2G). U Shamrock Rovers je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rapid Vienna nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Shamrock Rovers má 3 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rapid Vienna nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 5 u Shamrock Rovers s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rapid Vienna nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Shamrock Rovers s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Rapid Vienna a 78% u Shamrock Rovers. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rapid Vienna nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Shamrock Rovers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rapid Vienna je 26.4 (najmladší: M. Sangaré (23), najstarší: L. Schaub (31)), zatiaľ čo Shamrock Rovers má priemer 29.3 (najmladší: J. Honohan (24), najstarší: Roberto Lopes (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rapid Vienna majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 6 u Shamrock Rovers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rapid Vienna4-2-2-23-5-2Shamrock Rovers
GKDEFMIDFWD
45Hedl77Bolla55Cvetkov.6Raux-Yao23Auer17Sangaré8Grgić21Schaub18Seidl7Beljo9Burgsta.1Pöhls6Cleary4Lopes5Grace21Burns7Watts16O'Neill19Poom2Honohan24Kenny23Farrugia

Náhradníci

Tréner: R. Klauß

Náhradníci

Tréner: S. Bradley

Rapid ViennaSila pozíciíShamrock Rovers
6.92
Ø Hodnotenie
6.68
6.84Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 3)6.55
0G 2A0G 0A
7.00Záložník (4 v 5)6.70
3G 0A0G 0A
Rapid Vienna4-2-2-2
45BrankárN. Hedl6.8
77ObrancaB. Bolla6.81A
55ObrancaN. Cvetković6.8
6ObrancaS. Raux-Yao6.9
23ObrancaJ. Auer6.91A
17ZáložníkM. Sangaré7.5
8ZáložníkL. Grgić6.6
21ZáložníkL. Schaub6.91G
18ZáložníkM. Seidl7.12G
7ÚtočníkD. Beljo
9ÚtočníkG. Burgstaller
Shamrock Rovers3-5-2
1BrankárL. Pöhls7.0
6ObrancaD. Cleary6.3
4ObrancaRoberto Lopes6.4
5ObrancaL. Grace7.0
21ZáložníkD. Burns
7ZáložníkD. Watts6.8
16ZáložníkG. O'Neill
19ZáložníkM. Poom
2ZáložníkJ. Honohan6.6
24ÚtočníkJ. Kenny
23ÚtočníkN. Farrugia

Prehľad zápasu

Rapid Vienna a Shamrock Rovers remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: N. Cvetković 9′, J. Kenny 55′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Rapid Vienna mal 74% držanie lopty, Shamrock Rovers mal 26%. Rapid Vienna mal 19 striel (3 na bránu), Shamrock Rovers mal 6 (3 na bránu). Očakávané góly: Rapid Vienna 1.84 — Shamrock Rovers 1.06. Rapid Vienna urobil 3 striedaní, Shamrock Rovers urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Louis Schaub 51′).

Aktuálna forma

Rapid Vienna

LLWLDD

Shamrock Rovers

LWLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026