Menu

Celje vs Jagiellonia

Stadion Z'dežele, Celje28. novembra 2024 o 18:45
Domáci

Celje

33
Rozhodca: A. Lindhout

Udalosti zápasu

Celje
Jagiellonia
Výkop
D. Zec

asistencia: M. Zabukovnik

7′
Klemen Nemanič33′
34′
Afimico Pululu

Missed Penalty

39′Darko Churlinov
Polčas
Juanjo Nieto

asistencia: A. Matko

53′
57′
L. Diaby-FadigaK. Hansen
68′
J. KubickiNené
70′
Jesús Imaz

asistencia: K. Hansen

77′
K. Hansen

asistencia: Jesús Imaz

M. KvesićEdmilson
79′
80′
86′Aurelien Nguiamba
86′
Tomás SilvaM. Skrzypczak
86′
D. ChurlinovMiki Villar
87′
Afimico PululuM. Listkowski
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
5Shots off Goal6
19Total Shots16
8Blocked Shots3
17Shots insidebox11
2Shots outsidebox5
12Fouls8
9Corner Kicks3
0Offsides1
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
495Total passes365
416Passes accurate307
84%Passes %84%
2.37expected_goals2.99
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Celje je 7.27, v porovnaní s 6.93 u Jagiellonia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Celje je M. Zabukovnik (7.70), u Jagiellonia je to Jesús Imaz (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Celje prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s S. Sešlar (2G). U Jagiellonia je to 7 gólov a 2 asistencií s lídrom Jesús Imaz (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Celje nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo Jagiellonia má 4 obrancov s priemerom 7.03. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Celje nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.37, oproti 5 u Jagiellonia s hodnotením 7.23. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Celje nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Jagiellonia s priemerom 6.36. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Celje a 76% u Jagiellonia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Celje nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Jagiellonia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Celje je 28.8 (najmladší: S. Sešlar (24), najstarší: M. Kvesić (33)), zatiaľ čo Jagiellonia má priemer 27.0 (najmladší: S. Abramowicz (21), najstarší: Jesús Imaz (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Celje majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 6 u Jagiellonia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Celje4-2-3-14-2-3-1Jagiellonia
GKDEFMIDFWD
98Štubljar2Nieto6Zec81Nemanič23Karničn.88Svetlin19Zabukov.11Sešlar16Kvesić77Brnić7Matko50Abramow.16Sáček3Stojino.17Diéguez82Silva39Nguiamba14Kubicki9Diaby-F.11Imaz21Churlin.10Pululu

Náhradníci

Tréner: Albert Riera

Náhradníci

Tréner: A. Siemieniec

CeljeSila pozíciíJagiellonia
7.27
Ø Hodnotenie
6.93
Brankár (1 v 1)7.11
0G 0A0G 0A
7.12Obranca (4 v 4)7.03
1G 1A1G 0A
7.37Záložník (5 v 5)7.23
5G 3A5G 0A
Útočník (1 v 1)6.36
0G 0A1G 2A
Celje4-2-3-1
98BrankárL. Štubljar
2ObrancaJuanjo Nieto7.11A
6ObrancaD. Zec
81ObrancaK. Nemanič
23ObrancaŽ. Karničnik7.11G
88ZáložníkT. Svetlin
19ZáložníkM. Zabukovnik7.71G
11ZáložníkS. Sešlar7.22G1A
16ZáložníkM. Kvesić7.22G2A
77ZáložníkI. Brnić
7ÚtočníkA. Matko
Jagiellonia4-2-3-1
50BrankárS. Abramowicz7.1
16ObrancaM. Sáček
3ObrancaD. Stojinović7.01G
17ObrancaAdrián Diéguez
82ObrancaTomás Silva
39ZáložníkA. Nguiamba
14ZáložníkJ. Kubicki
9ZáložníkL. Diaby-Fadiga
11ZáložníkJesús Imaz7.25G
21ZáložníkD. Churlinov
10ÚtočníkAfimico Pululu6.41G2A

Prehľad zápasu

Celje a Jagiellonia remizovali 3:3. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: D. Zec 7′, Afimico Pululu 34′, Afimico Pululu 34′, Juanjo Nieto 53′, Jesús Imaz 70′, K. Hansen 77′, Adrián Diéguez 80′ (o.g.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Celje mal 58% držanie lopty, Jagiellonia mal 42%. Celje mal 19 striel (6 na bránu), Jagiellonia mal 16 (7 na bránu). Očakávané góly: Celje 2.37 — Jagiellonia 2.99. Celje urobil 1 striedaní, Jagiellonia urobil 5.

Aktuálna forma

Celje

LWWWWW

Jagiellonia

WWLWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026