Menu

Fc St Gallen vs Tsc Backa Topola

kybunpark, St. Gallen28. novembra 2024 o 18:45
Rozhodca: J. Pignard

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
TSC Backa Topola
Výkop
17′Nemanja Petrović
M. Cisse

asistencia: C. Witzig

31′
40′
M. Pantović

asistencia: N. Petrović

Polčas
Hugo Vandermersch52′
53′
M. Pantović
Lukas Görtler56′
C. Konietzke

asistencia: H. Vandermersch

65′
66′Veljko Ilić
66′
M. BanjacI. Milosavljević
M. CisseC. Akolo
70′
C. WitzigF. Mambimbi
71′
B. TomaK. Csoboth
74′
85′
P. StanićM. Lazetić
89′
A. ĆirkovićB. Sós
90+5′Marko Lazetić
C. KonietzkeVíctor Ruiz
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
10Shots off Goal8
24Total Shots16
7Blocked Shots4
16Shots insidebox7
8Shots outsidebox9
11Fouls10
6Corner Kicks6
6Offsides1
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
390Total passes444
300Passes accurate345
77%Passes %78%
3.64expected_goals2.42
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 6.90, v porovnaní s 6.85 u TSC Backa Topola. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je L. Zigi (7.45), u TSC Backa Topola je to V. Ilić (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 15 asistenciami, na čele s L. Görtler (9G). U TSC Backa Topola je to 1 gólov a 5 asistencií s lídrom Stefan Jovanović (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo TSC Backa Topola má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u TSC Backa Topola s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u TSC Backa Topola s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u FC ST. Gallen a 75% u TSC Backa Topola. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 11 u TSC Backa Topola. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 26.2 (najmladší: C. Konietzke (19), najstarší: L. Görtler (31)), zatiaľ čo TSC Backa Topola má priemer 26.2 (najmladší: V. Ilić (22), najstarší: N. Petrović (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 8 u TSC Backa Topola. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen4-3-2-14-1-4-1TSC Backa Topola
GKDEFMIDFWD
1Zigi28Vanderm.15Diaby20Vallci36Okoroji16Görtler64Stevano.63Konietz.24Toma7Witzig11Cisse12Ilić22Jovanov.25Đorđević5Stevano.30Petrović6Pejić18Banjac35Đakovac14Stanić10Ćirković27Pantović

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

Náhradníci

Tréner: J. Damjanović

FC ST. GallenSila pozíciíTSC Backa Topola
6.90
Ø Hodnotenie
6.85
7.45Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (4 v 4)6.86
5G 5A1G 5A
6.83Záložník (5 v 5)
15G 10A0G 0A
Útočník (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
FC ST. Gallen4-3-2-1
1BrankárL. Zigi7.5
28ObrancaH. Vandermersch6.82G2A
15ObrancaA. Diaby
20ObrancaA. Vallci6.7
36ObrancaC. Okoroji6.93G3A
16ZáložníkL. Görtler7.39G7A
64ZáložníkM. Stevanović6.62G
63ZáložníkC. Konietzke6.71G
24ZáložníkB. Toma
7ZáložníkC. Witzig6.73G3A
11ÚtočníkM. Cisse
TSC Backa Topola4-1-4-1
12BrankárV. Ilić6.9
22ObrancaStefan Jovanović6.91G5A
25ObrancaM. Đorđević
5ObrancaD. Stevanović
30ObrancaN. Petrović
6ZáložníkA. Pejić
18ZáložníkM. Banjac
35ZáložníkI. Đakovac
14ZáložníkP. Stanić
10ZáložníkA. Ćirković
27ÚtočníkM. Pantović6.8

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen a TSC Backa Topola remizovali 2:2. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: M. Cisse 31′, M. Pantović 40′, M. Pantović 53′, C. Konietzke 65′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC ST. Gallen mal 47% držanie lopty, TSC Backa Topola mal 53%. FC ST. Gallen mal 24 striel (7 na bránu), TSC Backa Topola mal 16 (4 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 3.64 — TSC Backa Topola 2.42. FC ST. Gallen urobil 4 striedaní, TSC Backa Topola urobil 3.

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

WLWWDW

TSC Backa Topola

WDLWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026