Menu

Heart Of Midlothian vs 1 Fc Heidenheim

Tynecastle Park, Edinburgh7. novembra 2024 o 21:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Heart Of Midlothian
1. FC Heidenheim
Výkop
37′
M. BuschO. Traoré
42′Lennard Maloney
Polčas
46′
M. KaufmannM. Honsak
57′
S. Conteh

asistencia: M. Honsak

62′
S. ContehP. Wanner
Y. DhandaK. Vargas
64′
B. BaningimeC. Devlin
64′
M. BoatengJ. Grant
77′
A. ForresterD. Oyegoke
77′
83′
A. BeckJ. Schöppner
83′
M. BreunigM. Pieringer
89′
J. Schöppner

asistencia: O. Traoré

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
7Shots off Goal6
17Total Shots10
5Blocked Shots1
12Shots insidebox7
5Shots outsidebox3
8Fouls13
5Corner Kicks1
2Offsides1
48%Ball Possession52%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
471Total passes525
372Passes accurate419
79%Passes %80%
1.46expected_goals0.67
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Heart Of Midlothian je 6.90, v porovnaní s 6.67 u 1. FC Heidenheim. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Heart Of Midlothian je L. Shankland (7.14), u 1. FC Heidenheim je to P. Mainka (6.85).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Heart Of Midlothian prispeli v tejto sezóne 41 gólmi a 20 asistenciami, na čele s L. Shankland (24G). U 1. FC Heidenheim je to 9 gólov a 10 asistencií s lídrom P. Mainka (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Heart Of Midlothian nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo 1. FC Heidenheim má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Heart Of Midlothian nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 5 u 1. FC Heidenheim s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Heart Of Midlothian nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 1 u 1. FC Heidenheim s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u Heart Of Midlothian a 76% u 1. FC Heidenheim. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Heart Of Midlothian nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 14 u 1. FC Heidenheim. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Heart Of Midlothian je 29.7 (najmladší: A. Forrester (20), najstarší: C. Gordon (43)), zatiaľ čo 1. FC Heidenheim má priemer 27.8 (najmladší: L. Kerber (23), najstarší: K. Müller (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Heart Of Midlothian majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 18 u 1. FC Heidenheim. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Heart Of Midlothian4-3-34-1-4-11. FC Heidenheim
GKDEFMIDFWD
1Gordon35Forrest.2Kent3Kingsley29Penrice18Boateng6Baningi.16Spittal17Forrest9Shankla.20Dhanda1Müller2Busch6Mainka4Siersle.30Theuerk.33Maloney31Conteh21Beck20Kerber29Kaufmann14Breunig

Náhradníci

Tréner: N. Critchley

Náhradníci

Tréner: F. Schmidt

Heart Of MidlothianSila pozícií1. FC Heidenheim
6.90
Ø Hodnotenie
6.67
6.80Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)6.73
2G 2A3G 7A
6.96Záložník (3 v 5)6.63
6G 8A6G 3A
6.90Útočník (3 v 1)
33G 10A0G 0A
Heart Of Midlothian4-3-3
1BrankárC. Gordon6.8
35ObrancaA. Forrester6.91A
2ObrancaF. Kent7.02G1A
3ObrancaS. Kingsley6.8
29ObrancaJ. Penrice
18ZáložníkM. Boateng
6ZáložníkB. Baningime6.91A
16ZáložníkB. Spittal7.06G7A
17ÚtočníkA. Forrest6.64G
9ÚtočníkL. Shankland7.124G4A
20ÚtočníkY. Dhanda6.95G6A
1. FC Heidenheim4-1-4-1
1BrankárK. Müller
2ObrancaM. Busch6.81G5A
6ObrancaP. Mainka6.82G2A
4ObrancaT. Siersleben6.5
30ObrancaN. Theuerkauf
33ZáložníkL. Maloney
31ZáložníkS. Conteh6.62G1A
21ZáložníkA. Beck6.81G1A
20ZáložníkL. Kerber6.62G
29ZáložníkM. Kaufmann6.51G1A
14ÚtočníkM. Breunig

Prehľad zápasu

1. FC Heidenheim zdolal Heart Of Midlothian 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: S. Conteh 57′, J. Schöppner 89′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Heart Of Midlothian mal 48% držanie lopty, 1. FC Heidenheim mal 52%. Heart Of Midlothian mal 17 striel (5 na bránu), 1. FC Heidenheim mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Heart Of Midlothian 1.46 — 1. FC Heidenheim 0.67. Heart Of Midlothian urobil 4 striedaní, 1. FC Heidenheim urobil 5.

Aktuálna forma

Heart Of Midlothian

WDWWWD

1. FC Heidenheim

DWLWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026