Menu

Fc Copenhagen vs Basaksehir

Parken, København7. novembra 2024 o 21:00
22
Rozhodca: J. Kooij

Udalosti zápasu

FC Copenhagen
Başakşehir
Výkop
Kevin Diks10′
Marcos López13′
17′Ousseynou Ba
German Onugkha21′
26′
P. Keny
45+1′Berat Ayberk Özdemir
Polčas
R. HuescasG. Gocholeishvili
46′
V. FroholdtV. Claesson
46′
46′
O. BaH. Güreler
G. OnugkhaA. Cornelius
60′
61′
DavidsonD. Türüç
70′Deniz Türüç
71′
João FigueiredoK. Piątek
W. ClemJ. Larsson
73′
A. CorneliusA. Chiakha
76′
80′
K. Piątek
A. Chiakha

asistencia: M. López

83′
86′
O. ErgünMiguel Crespo
86′
B. ÖzcanÖ. Şahiner
90+4′Krzysztof Piątek
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
4Shots off Goal2
21Total Shots8
8Blocked Shots2
9Shots insidebox5
12Shots outsidebox3
13Fouls14
7Corner Kicks0
0Offsides0
67%Ball Possession33%
3Yellow Cards6
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
582Total passes296
494Passes accurate209
85%Passes %71%
1.75expected_goals1.93
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Copenhagen je 7.06, v porovnaní s 6.88 u Başakşehir. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Copenhagen je V. Froholdt (7.90), u Başakşehir je to M. Şengezer (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Copenhagen prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 22 asistenciami, na čele s M. Elyounoussi (7G). U Başakşehir je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Copenhagen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Başakşehir má 5 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Copenhagen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.11, oproti 3 u Başakşehir s hodnotením 6.48. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Copenhagen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 2 u Başakşehir s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u FC Copenhagen a 83% u Başakşehir. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Copenhagen nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Başakşehir. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Copenhagen je 25.8 (najmladší: V. Froholdt (19), najstarší: L. Lerager (32)), zatiaľ čo Başakşehir má priemer 28.9 (najmladší: B. Özdemir (27), najstarší: O. Ergün (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Copenhagen majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 3 u Başakşehir. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Copenhagen4-2-3-15-3-2Başakşehir
GKDEFMIDFWD
1Trott13Huescas5Pereira2Diks15López36Clem12Lerager17Froholdt8Mattsson10Elyouno.9Onugkha16Şengezer5Duarte2Özdemir27Ba3Opoku6Lima91Davidson4Ergün10Özcan25Figueir.11Keny

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

Náhradníci

Tréner: Ç. Atan

FC CopenhagenSila pozíciíBaşakşehir
7.06
Ø Hodnotenie
6.88
7.68Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 5)6.97
2G 9A0G 0A
7.11Záložník (5 v 3)6.48
12G 13A0G 0A
6.60Útočník (1 v 2)
0G 0A0G 0A
FC Copenhagen4-2-3-1
1BrankárN. Trott7.7
13ObrancaR. Huescas6.64A
5ObrancaGabriel Pereira7.11G1A
2ObrancaK. Diks
15ObrancaM. López7.11G4A
36ZáložníkW. Clem6.92G2A
12ZáložníkL. Lerager6.71G1A
17ZáložníkV. Froholdt7.9
8ZáložníkM. Mattsson6.92G1A
10ZáložníkM. Elyounoussi7.27G9A
9ÚtočníkG. Onugkha6.6
Başakşehir5-3-2
16BrankárM. Şengezer7.3
5ObrancaLéo Duarte7.1
2ObrancaB. Özdemir7.0
27ObrancaO. Ba7.2
3ObrancaJ. Opoku6.6
6ObrancaLucas Lima
91ZáložníkDavidson
4ZáložníkO. Ergün6.7
10ZáložníkB. Özcan6.3
25ÚtočníkJoão Figueiredo
11ÚtočníkP. Keny

Prehľad zápasu

FC Copenhagen a Başakşehir remizovali 2:2. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: P. Keny 26′, A. Chiakha 79′, K. Piątek 80′, A. Chiakha 83′. Bolo udelených 9 žltých kariet. FC Copenhagen mal 67% držanie lopty, Başakşehir mal 33%. FC Copenhagen mal 21 striel (9 na bránu), Başakşehir mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: FC Copenhagen 1.75 — Başakşehir 1.93. FC Copenhagen urobil 5 striedaní, Başakşehir urobil 5.

Rivalita od 2020

FC Copenhagen vs Başakşehir vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Copenhagen
1
výhier
Remízy
0
Başakşehir
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2020Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Copenhagen

WDWWWW

Başakşehir

LWDWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026