Menu

Gent vs Omonia Nicosia

Planet Group Arena, Gent7. novembra 2024 o 18:45
Domáci

Gent

10
Rozhodca: T. Bognár
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Gent
Omonia Nicosia
Výkop
O. Gandelman

asistencia: Tiago Araújo

31′
Polčas
64′
N. ErakovićM. Stępiński
64′
S. AlioumV. Simić
M. SamoiseG. De Meyer
75′
A. GuðjohnsenM. Dean
75′
M. SonkoN. Fadiga
75′
77′
M. MarićI. Kousoulos
77′
G. MasourasL. Loizou
84′Andronikos Kakoullis
Tiago AraújoA. Brown
85′
M. DelorgeP. Gerkens
85′
85′
A. KhammasF. Kitsos
Max Dean90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
5Shots off Goal5
17Total Shots13
6Blocked Shots3
9Shots insidebox5
8Shots outsidebox8
10Fouls10
11Corner Kicks6
1Offsides1
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves5
515Total passes389
421Passes accurate292
82%Passes %75%
1.65expected_goals0.90
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gent je 7.01, v porovnaní s 6.86 u Omonia Nicosia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gent je T. Watanabe (8.70), u Omonia Nicosia je to N. Panagiotou (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gent prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 14 asistenciami, na čele s O. Gandelman (7G). U Omonia Nicosia je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom G. Masouras (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gent nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.46, zatiaľ čo Omonia Nicosia má 5 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gent nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 3 u Omonia Nicosia s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gent nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 2 u Omonia Nicosia s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Gent a 80% u Omonia Nicosia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gent nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Omonia Nicosia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gent je 24.6 (najmladší: M. Sonko (20), najstarší: D. Roef (31)), zatiaľ čo Omonia Nicosia má priemer 27.7 (najmladší: A. Dionkou (24), najstarší: Fabiano (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gent majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 7 u Omonia Nicosia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gent4-2-3-15-3-2Omonia Nicosia
GKDEFMIDFWD
33Roef18Samoise4Watanabe23Torunar.20Araújo15Ito16Delorge19Surdez6Gandelm.11Sonko9Guðjohn.40Fabiano17Masouras2Dionkou22Lang30Panagio.24Khammas80Eraković20Marić76Charala.9Kakoull.99Alioum

Náhradníci

Tréner: W. Vrancken

Náhradníci

Tréner: V. Dambrauskas

GentSila pozíciíOmonia Nicosia
7.01
Ø Hodnotenie
6.86
7.24Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
7.46Obranca (4 v 5)6.93
5G 6A1G 1A
6.79Záložník (5 v 3)6.69
12G 8A0G 0A
6.50Útočník (1 v 2)
0G 0A0G 0A
Gent4-2-3-1
33BrankárD. Roef7.2
18ObrancaM. Samoise6.82G2A
4ObrancaT. Watanabe8.72G
23ObrancaJ. Torunarigha
20ObrancaTiago Araújo6.91G4A
15ZáložníkA. Ito6.94G3A
16ZáložníkM. Delorge6.92A
19ZáložníkF. Surdez6.71G
6ZáložníkO. Gandelman6.87G1A
11ZáložníkM. Sonko6.62A
9ÚtočníkA. Guðjohnsen6.5
Omonia Nicosia5-3-2
40BrankárFabiano7.0
17ObrancaG. Masouras7.01G
2ObrancaA. Dionkou6.61A
22ObrancaÁ. Lang
30ObrancaN. Panagiotou7.2
24ObrancaA. Khammas6.9
80ZáložníkN. Eraković6.4
20ZáložníkM. Marić6.9
76ZáložníkC. Charalampous
9ÚtočníkA. Kakoullis
99ÚtočníkS. Alioum

Prehľad zápasu

Gent zdolal Omonia Nicosia 1:0. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: O. Gandelman 31′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Gent mal 57% držanie lopty, Omonia Nicosia mal 43%. Gent mal 17 striel (6 na bránu), Omonia Nicosia mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Gent 1.65 — Omonia Nicosia 0.90. Gent urobil 5 striedaní, Omonia Nicosia urobil 5.

Rivalita od 2022

Gent vs Omonia Nicosia vzájomné výsledky

2 stretnutí
Gent
0
výhier
Remízy
0
Omonia Nicosia
2
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2022Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Gent

DLLDDL

Omonia Nicosia

WWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026