Menu

Tsc Backa Topola vs Fc Lugano

TSC Arena, Bačka Topola7. novembra 2024 o 18:45
41
Hostia

FC Lugano

Rozhodca: J. Sundberg

Udalosti zápasu

TSC Backa Topola
FC Lugano
Výkop
P. Stanić
4′
Polčas
Milan Radin46′
Aleksandar Ćirković56′
57′Mohamed Haj Mahmoud
M. Pantović
59′
61′
H. Mahmoud
P. Stanić

asistencia: A. Ćirković

62′
63′
H. MahmoudM. Bottani
63′
Daniel Dos SantosU. Bislimi
63′
Martim MarquesM. Valenzuela
69′Albian Hajdari
Stefan Jovanović70′
I. ĐakovacA. Pejić
72′
73′
H. MahouY. Cimignani
M. BanjacB. Sós
82′
82′
A. GrgicK. Przybyłko
M. Pantović

asistencia: A. Ćirković

83′
Goal confirmed84′
VAR
Bence Sós89′
89′Mattia Bottani
M. PantovićP. Mboungou
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal3
8Shots off Goal2
21Total Shots9
4Blocked Shots4
15Shots insidebox6
6Shots outsidebox3
22Fouls13
2Corner Kicks3
3Offsides8
44%Ball Possession56%
4Yellow Cards2
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves4
361Total passes467
277Passes accurate383
77%Passes %82%
1.98expected_goals0.86
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy TSC Backa Topola je 6.90, v porovnaní s 6.86 u FC Lugano. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč TSC Backa Topola je M. Rádin (7.04), u FC Lugano je to R. Steffen (8.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky TSC Backa Topola prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 5 asistenciami, na čele s Stefan Jovanović (1G). U FC Lugano je to 4 gólov a 1 asistencií s lídrom A. Papadopoulos (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

TSC Backa Topola nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo FC Lugano má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

TSC Backa Topola nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 4 u FC Lugano s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

TSC Backa Topola nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 2 u FC Lugano s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u TSC Backa Topola a 83% u FC Lugano. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu TSC Backa Topola nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 6 u FC Lugano. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky TSC Backa Topola je 27.5 (najmladší: V. Ilić (22), najstarší: M. Rádin (34)), zatiaľ čo FC Lugano má priemer 25.7 (najmladší: Martim Marques (21), najstarší: R. Steffen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu TSC Backa Topola majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 3 u FC Lugano. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

TSC Backa Topola4-1-4-14-4-2FC Lugano
GKDEFMIDFWD
12Ilić22Jovanov.25Đorđević5Stevano.30Petrović7Rádin18Banjac35Đakovac14Stanić10Ćirković27Pantović1Saipi2Brault-.6Papadop.5Hajdari26Marques11Steffen29Mahmoud8Grgic18Mahou9Vladi27Santos

Náhradníci

Tréner: J. Damjanović

Náhradníci

Tréner: M. Croci-Torti

TSC Backa TopolaSila pozíciíFC Lugano
6.90
Ø Hodnotenie
6.86
6.92Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)6.65
1G 5A2G 0A
7.04Záložník (5 v 4)7.08
1G 0A2G 0A
6.77Útočník (1 v 2)6.72
0G 0A0G 1A
TSC Backa Topola4-1-4-1
12BrankárV. Ilić6.9
22ObrancaStefan Jovanović6.91G5A
25ObrancaM. Đorđević
5ObrancaD. Stevanović
30ObrancaN. Petrović
7ZáložníkM. Rádin7.01G
18ZáložníkM. Banjac
35ZáložníkI. Đakovac
14ZáložníkP. Stanić
10ZáložníkA. Ćirković
27ÚtočníkM. Pantović6.8
FC Lugano4-4-2
1BrankárA. Saipi7.2
2ObrancaZ. Brault-Guillard6.7
6ObrancaA. Papadopoulos7.21G
5ObrancaA. Hajdari6.0
26ObrancaMartim Marques6.71G
11ZáložníkR. Steffen8.01G
29ZáložníkH. Mahmoud6.0
8ZáložníkA. Grgic7.21G
18ZáložníkH. Mahou7.2
9ÚtočníkS. Vladi6.7
27ÚtočníkDaniel Dos Santos6.81A

Prehľad zápasu

TSC Backa Topola zdolal FC Lugano 4:1. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: P. Stanić 4′, M. Pantović 59′, H. Mahmoud 61′, P. Stanić 62′, M. Pantović 83′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. TSC Backa Topola mal 44% držanie lopty, FC Lugano mal 56%. TSC Backa Topola mal 21 striel (9 na bránu), FC Lugano mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: TSC Backa Topola 1.98 — FC Lugano 0.86. TSC Backa Topola urobil 3 striedaní, FC Lugano urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Miloš Pantović 84′).

Aktuálna forma

TSC Backa Topola

WDLWWL

FC Lugano

LWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026