Menu

Heart Of Midlothian vs Omonia Nicosia

Tynecastle Park, Edinburgh24. októbra 2024 o 18:45

Udalosti zápasu

Heart Of Midlothian
Omonia Nicosia
Výkop
Lawrence Shankland3′
6′Mateo Marić
A. Forrest
16′
B. Spittal

asistencia: K. Vargas

23′
Polčas
Adam Forrester48′
53′
V. SimićL. Loizou
Craig Gordon57′
62′Senou Coulibaly
A. ForresterD. Oyegoke
63′
K. VargasJ. Grant
64′
68′
Willy SemedoS. Alioum
68′
A. DionkouG. Masouras
68′
M. StępińskiA. Kakoullis
A. ForrestJ. Penrice
73′
B. SpittalY. Dhanda
73′
83′
A. KhammasF. Kitsos
S. KingsleyB. McKay
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
4Shots off Goal7
12Total Shots9
5Blocked Shots1
7Shots insidebox7
5Shots outsidebox2
18Fouls12
4Corner Kicks4
1Offsides4
38%Ball Possession62%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
352Total passes573
260Passes accurate490
74%Passes %86%
1.24expected_goals0.49
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Heart Of Midlothian je 6.87, v porovnaní s 6.80 u Omonia Nicosia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Heart Of Midlothian je L. Shankland (7.14), u Omonia Nicosia je to S. Coulibaly (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Heart Of Midlothian prispeli v tejto sezóne 43 gólmi a 19 asistenciami, na čele s L. Shankland (24G). U Omonia Nicosia je to 3 gólov a 1 asistencií s lídrom Willy Semedo (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Heart Of Midlothian nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Omonia Nicosia má 4 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Heart Of Midlothian nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 5 u Omonia Nicosia s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Heart Of Midlothian nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.09, v porovnaní s 1 u Omonia Nicosia s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u Heart Of Midlothian a 80% u Omonia Nicosia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Heart Of Midlothian nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Omonia Nicosia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Heart Of Midlothian je 29.2 (najmladší: A. Forrester (20), najstarší: C. Gordon (43)), zatiaľ čo Omonia Nicosia má priemer 29.0 (najmladší: A. Dionkou (24), najstarší: Fabiano (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Heart Of Midlothian majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 7 u Omonia Nicosia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Heart Of Midlothian4-4-24-1-4-1Omonia Nicosia
GKDEFMIDFWD
1Gordon35Forrest.2Kent15Rowles3Kingsley77Vargas18Boateng14Devlin17Forrest9Shankla.16Spittal40Fabiano2Dionkou5Couliba.4Helander24Khammas20Marić21Simić80Eraković76Charala.7Semedo14Stępińs.

Náhradníci

Tréner: N. Critchley

Náhradníci

Tréner: V. Dambrauskas

Heart Of MidlothianSila pozíciíOmonia Nicosia
6.87
Ø Hodnotenie
6.80
6.80Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)6.85
2G 2A1G 1A
6.72Záložník (4 v 5)6.68
11G 6A2G 0A
7.09Útočník (2 v 1)
30G 11A0G 0A
Heart Of Midlothian4-4-2
1BrankárC. Gordon6.8
35ObrancaA. Forrester6.91A
2ObrancaF. Kent7.02G1A
15ObrancaK. Rowles
3ObrancaS. Kingsley6.8
77ZáložníkK. Vargas6.76G2A
18ZáložníkM. Boateng
14ZáložníkC. Devlin6.81G4A
17ZáložníkA. Forrest6.64G
9ÚtočníkL. Shankland7.124G4A
16ÚtočníkB. Spittal7.06G7A
Omonia Nicosia4-1-4-1
40BrankárFabiano7.0
2ObrancaA. Dionkou6.61A
5ObrancaS. Coulibaly7.01G
4ObrancaF. Helander
24ObrancaA. Khammas6.9
20ZáložníkM. Marić6.9
21ZáložníkV. Simić
80ZáložníkN. Eraković6.4
76ZáložníkC. Charalampous
7ZáložníkWilly Semedo6.72G
14ÚtočníkM. Stępiński

Prehľad zápasu

Heart Of Midlothian zdolal Omonia Nicosia 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: A. Forrest 16′, B. Spittal 23′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Heart Of Midlothian mal 38% držanie lopty, Omonia Nicosia mal 62%. Heart Of Midlothian mal 12 striel (3 na bránu), Omonia Nicosia mal 9 (1 na bránu). Očakávané góly: Heart Of Midlothian 1.24 — Omonia Nicosia 0.49. Heart Of Midlothian urobil 5 striedaní, Omonia Nicosia urobil 5.

Aktuálna forma

Heart Of Midlothian

DWWWDW

Omonia Nicosia

WWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026