Menu

Aston Villa vs Paris Saint Germain

Villa Park, Birmingham15. apríla 2025 o 21:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Aston Villa
Paris Saint Germain
Výkop
11′
A. Hakimi
27′
Nuno Mendes

asistencia: O. Dembélé

Y. Tielemans

asistencia: J. McGinn

34′
John McGinn42′
Polčas
J. McGinn

asistencia: Pau Torres

55′
E. Konsa

asistencia: M. Rashford

57′
58′
B. BarcolaD. Doué
J. McGinnMarco Asensio
66′
A. OnanaJ. Ramsey
67′
M. RashfordO. Watkins
76′
L. DigneI. Maatsen
76′
Y. TielemansR. Barkley
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal7
6Shots off Goal4
17Total Shots14
2Blocked Shots3
14Shots insidebox8
3Shots outsidebox6
15Fouls3
5Corner Kicks5
2Offsides5
34%Ball Possession66%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves5
301Total passes611
231Passes accurate539
77%Passes %88%
2.05expected_goals1.69
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Aston Villa je 6.96, v porovnaní s 7.14 u Paris Saint Germain. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Aston Villa je Y. Tielemans (7.19), u Paris Saint Germain je to K. Kvaratskhelia (7.75).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Aston Villa prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 25 asistenciami, na čele s M. Rogers (9G). U Paris Saint Germain je to 35 gólov a 26 asistencií s lídrom K. Kvaratskhelia (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Aston Villa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Paris Saint Germain má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Aston Villa nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 3 u Paris Saint Germain s hodnotením 7.25. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Aston Villa nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Paris Saint Germain s priemerom 7.25. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Aston Villa a 89% u Paris Saint Germain. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Aston Villa nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Paris Saint Germain. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Aston Villa je 28.1 (najmladší: M. Rogers (23), najstarší: E. Martínez (33)), zatiaľ čo Paris Saint Germain má priemer 25.5 (najmladší: João Neves (21), najstarší: Marquinhos (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Aston Villa majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 14 u Paris Saint Germain. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Aston Villa4-2-3-14-3-3Paris Saint Germain
GKDEFMIDFWD
23Martínez2Cash4Konsa14Torres12Digne44Kamara24Onana27Rogers8Tielema.7McGinn9Rashford1Donnaru.2Hakimi5Marquin.51Pacho25Mendes87Neves17Vitinha8Ruiz7Kvarats.10Dembélé29Barcola

Náhradníci

Tréner: Unai Emery

Náhradníci

Tréner: Luis Enrique

Aston VillaSila pozíciíParis Saint Germain
6.96
Ø Hodnotenie
7.14
6.98Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.90Obranca (4 v 4)6.98
3G 8A7G 9A
7.01Záložník (5 v 3)7.25
16G 16A9G 5A
Útočník (1 v 3)7.25
0G 0A19G 12A
Aston Villa4-2-3-1
23BrankárE. Martínez7.01A
2ObrancaM. Cash6.93G3A
4ObrancaE. Konsa7.0
14ObrancaPau Torres6.9
12ObrancaL. Digne6.85A
44ZáložníkB. Kamara7.11G3A
24ZáložníkA. Onana7.02G
27ZáložníkM. Rogers6.89G5A
8ZáložníkY. Tielemans7.24A
7ZáložníkJ. McGinn6.94G4A
9ÚtočníkM. Rashford
Paris Saint Germain4-3-3
1BrankárG. Donnarumma
2ObrancaA. Hakimi6.81G6A
5ObrancaMarquinhos7.12G
51ObrancaW. Pacho7.02G1A
25ObrancaNuno Mendes7.12G2A
87ZáložníkJoão Neves7.22G3A
17ZáložníkVitinha7.66G1A
8ZáložníkFabián Ruiz6.91G1A
7ÚtočníkK. Kvaratskhelia7.810G6A
10ÚtočníkO. Dembélé7.27G2A
29ÚtočníkB. Barcola6.82G4A

Prehľad zápasu

Aston Villa zdolal Paris Saint Germain 3:2. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: A. Hakimi 11′, Nuno Mendes 27′, Y. Tielemans 34′, J. McGinn 55′, E. Konsa 57′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Aston Villa mal 34% držanie lopty, Paris Saint Germain mal 66%. Aston Villa mal 17 striel (9 na bránu), Paris Saint Germain mal 14 (7 na bránu). Očakávané góly: Aston Villa 2.05 — Paris Saint Germain 1.69. Aston Villa urobil 5 striedaní, Paris Saint Germain urobil 1.

Rivalita od 2025

Aston Villa vs Paris Saint Germain vzájomné výsledky

1 stretnutí
Aston Villa
0
výhier
Remízy
0
Paris Saint Germain
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Aston Villa

DWLLLW

Paris Saint Germain

WWDDWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026