Menu

Vfb Stuttgart vs Paris Saint Germain

MHPArena, Stuttgart29. januára 2025 o 21:00
Rozhodca: D. Massa

Udalosti zápasu

VfB Stuttgart
Paris Saint Germain
Výkop
6′
B. Barcola

asistencia: D. Doué

17′
O. Dembélé

asistencia: B. Barcola

VAR
18′Goal confirmed
35′
O. Dembélé

asistencia: João Neves

Polčas
Angelo Stiller53′
54′
O. Dembélé

asistencia: A. Hakimi

D. UndavE. Demirović
60′
60′
D. DouéLee Kang-In
J. VagnomanL. Stergiou
61′
Atakan Karazor70′
A. StillerF. Rieder
71′
A. Al DakhilA. Chase
71′
71′
A. HakimiFabián Ruiz
71′
B. BarcolaGonçalo Ramos
71′
L. HernándezBeraldo
77′
João NevesS. Mayulu
W. Pacho

Own Goal

77′
J. LewelingY. Keitel
78′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
3Shots off Goal3
10Total Shots13
5Blocked Shots4
8Shots insidebox9
2Shots outsidebox4
10Fouls8
2Corner Kicks8
3Offsides3
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
424Total passes607
348Passes accurate533
82%Passes %88%
0.77expected_goals2.41
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy VfB Stuttgart je 6.91, v porovnaní s 7.04 u Paris Saint Germain. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč VfB Stuttgart je A. Stiller (7.24), u Paris Saint Germain je to Vitinha (7.69).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky VfB Stuttgart prispeli v tejto sezóne 40 gólmi a 33 asistenciami, na čele s D. Undav (18G). U Paris Saint Germain je to 26 gólov a 22 asistencií s lídrom Vitinha (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

VfB Stuttgart nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Paris Saint Germain má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

VfB Stuttgart nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 3 u Paris Saint Germain s hodnotením 7.15. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

VfB Stuttgart nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.20, v porovnaní s 3 u Paris Saint Germain s priemerom 7.16. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u VfB Stuttgart a 90% u Paris Saint Germain. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu VfB Stuttgart nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Paris Saint Germain. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky VfB Stuttgart je 26.3 (najmladší: A. Al Dakhil (23), najstarší: F. Bredlow (30)), zatiaľ čo Paris Saint Germain má priemer 24.8 (najmladší: W. Zaïre-Emery (19), najstarší: Marquinhos (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu VfB Stuttgart majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 13 u Paris Saint Germain. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

VfB Stuttgart4-2-3-14-3-3Paris Saint Germain
GKDEFMIDFWD
1Bredlow4Vagnoman2Dakhil24Chabot7Mittels.16Karazor6Stiller27Führich8Millot18Leweling26Undav1Donnaru.2Hakimi5Marquin.51Pacho21Hernánd.87Neves17Vitinha33Zaïre-E.14Doué10Dembélé29Barcola

Náhradníci

Tréner: S. Hoeneß

Náhradníci

Tréner: Luis Enrique

VfB StuttgartSila pozíciíParis Saint Germain
6.91
Ø Hodnotenie
7.04
6.90Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.86
6G 7A5G 7A
6.88Záložník (5 v 3)7.15
16G 20A8G 5A
7.20Útočník (1 v 3)7.16
18G 6A13G 10A
VfB Stuttgart4-2-3-1
1BrankárF. Bredlow6.9
4ObrancaJ. Vagnoman6.51G3A
2ObrancaA. Al Dakhil6.6
24ObrancaJ. Chabot7.1
7ObrancaM. Mittelstädt7.25G4A
16ZáložníkA. Karazor6.81A
6ZáložníkA. Stiller7.22G5A
27ZáložníkC. Führich7.27G6A
8ZáložníkE. Millot6.2
18ZáložníkJ. Leweling7.07G8A
26ÚtočníkD. Undav7.218G6A
Paris Saint Germain4-3-3
1BrankárG. Donnarumma
2ObrancaA. Hakimi6.81G6A
5ObrancaMarquinhos7.12G
51ObrancaW. Pacho7.02G1A
21ObrancaL. Hernández6.6
87ZáložníkJoão Neves7.22G3A
17ZáložníkVitinha7.76G1A
33ZáložníkW. Zaïre-Emery6.61A
14ÚtočníkD. Doué7.55G4A
10ÚtočníkO. Dembélé7.16G2A
29ÚtočníkB. Barcola6.82G4A

Prehľad zápasu

Paris Saint Germain zdolal VfB Stuttgart 4:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: B. Barcola 6′, O. Dembélé 17′, O. Dembélé 35′, O. Dembélé 54′, W. Pacho 77′ (o.g.). Bolo udelených 3 žltých kariet. VfB Stuttgart mal 42% držanie lopty, Paris Saint Germain mal 58%. VfB Stuttgart mal 10 striel (2 na bránu), Paris Saint Germain mal 13 (6 na bránu). Očakávané góly: VfB Stuttgart 0.77 — Paris Saint Germain 2.41. VfB Stuttgart urobil 5 striedaní, Paris Saint Germain urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Bradley Barcola 18′).

Aktuálna forma

VfB Stuttgart

DDWLWL

Paris Saint Germain

DWWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026