Menu

Psv Eindhoven vs Liverpool

Philips Stadion, Eindhoven29. januára 2025 o 21:00
32
Hostia

Liverpool

Rozhodca: T. Stieler

Udalosti zápasu

PSV Eindhoven
Liverpool
Výkop
28′
C. Gakpo

Penalty

J. Bakayoko

asistencia: R. Pepi

35′
40′
H. Elliott
Joey Veerman45+3′
45+5′Andrew Robertson
I. Saibari

asistencia: J. Veerman

45′
R. Pepi
45+5′
Polčas
52′
C. GakpoT. Morton
63′Tyler Morton
64′
A. RobertsonT. Nyoni
66′Harvey Elliott
R. KarsdorpR. Ledezma
66′
R. PepiL. de Jong
76′
I. SaibariC. Driouech
76′
A. ObispoA. Nagalo
76′
83′
J. DannsA. Nallo
87′Amara Nallo
G. TilI. Babadi
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
5Shots off Goal2
12Total Shots9
2Blocked Shots2
7Shots insidebox5
5Shots outsidebox4
11Fouls11
8Corner Kicks2
3Offsides1
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards3
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves1
516Total passes454
432Passes accurate385
84%Passes %85%
1.32expected_goals1.64
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy PSV Eindhoven je 6.91, v porovnaní s 6.89 u Liverpool. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč PSV Eindhoven je J. Bakayoko (7.20), u Liverpool je to W. Endō (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky PSV Eindhoven prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 8 asistenciami, na čele s I. Saibari (3G). U Liverpool je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom C. Gakpo (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

PSV Eindhoven nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Liverpool má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

PSV Eindhoven nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 3 u Liverpool s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

PSV Eindhoven nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 3 u Liverpool s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 53% u PSV Eindhoven a 85% u Liverpool. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu PSV Eindhoven nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 2 u Liverpool. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky PSV Eindhoven je 25.8 (najmladší: T. Land (19), najstarší: W. Benítez (32)), zatiaľ čo Liverpool má priemer 25.7 (najmladší: J. Danns (19), najstarší: W. Endō (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu PSV Eindhoven majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 4 u Liverpool. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

PSV Eindhoven4-4-24-3-3Liverpool
GKDEFMIDFWD
1Benítez2Karsdorp4Obispo18Boscagli17Júnior11Bakayoko28Land23Veerman34Saibari14Pepi20Til62Kelleher84Bradley78Quansah26Roberts.21Tsimikas19Elliott3Endō53McConne.14Chiesa76Danns18Gakpo

Náhradníci

Tréner: P. Bosz

Náhradníci

Tréner: A. Slot

PSV EindhovenSila pozíciíLiverpool
6.91
Ø Hodnotenie
6.89
7.02Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.84
0G 0A1G 1A
6.94Záložník (4 v 3)6.90
5G 5A0G 0A
6.97Útočník (2 v 3)6.93
2G 3A3G 1A
PSV Eindhoven4-4-2
1BrankárW. Benítez7.0
2ObrancaR. Karsdorp6.6
4ObrancaA. Obispo6.6
18ObrancaO. Boscagli7.2
17ObrancaMauro Júnior7.0
11ZáložníkJ. Bakayoko7.22G1A
28ZáložníkT. Land6.3
23ZáložníkJ. Veerman7.23A
34ZáložníkI. Saibari7.13G1A
14ÚtočníkR. Pepi7.22G1A
20ÚtočníkG. Til6.82A
Liverpool4-3-3
62BrankárC. Kelleher
84ObrancaC. Bradley6.6
78ObrancaJ. Quansah
26ObrancaA. Robertson7.11G1A
21ObrancaK. Tsimikas
19ZáložníkH. Elliott6.6
3ZáložníkW. Endō7.2
53ZáložníkJ. McConnell
14ÚtočníkF. Chiesa7.01G
76ÚtočníkJ. Danns
18ÚtočníkC. Gakpo6.92G1A

Prehľad zápasu

PSV Eindhoven zdolal Liverpool 3:2. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: C. Gakpo 28′ (pen.), J. Bakayoko 35′, H. Elliott 40′, I. Saibari 45′, R. Pepi 45′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. PSV Eindhoven mal 53% držanie lopty, Liverpool mal 47%. PSV Eindhoven mal 12 striel (5 na bránu), Liverpool mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: PSV Eindhoven 1.32 — Liverpool 1.64. PSV Eindhoven urobil 5 striedaní, Liverpool urobil 3.

Rivalita od 2025

PSV Eindhoven vs Liverpool vzájomné výsledky

1 stretnutí
PSV Eindhoven
1
výhier
Remízy
0
Liverpool
0
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 14 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

PSV Eindhoven

WWWWWW

Liverpool

DLWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026