Menu

Bayern Munchen vs Slovan Bratislava

Allianz Arena, München29. januára 2025 o 21:00

Udalosti zápasu

Bayern München
Slovan Bratislava
Výkop
T. Müller

asistencia: J. Kimmich

8′
32′César Blackman
Polčas
M. TelK. Coman
62′
S. BoeyS. Gnabry
62′
T. MüllerJ. Musiala
62′
62′
N. MarcelliJ. Medveděv
H. Kane
63′
70′
D. StrelecI. Metsoko
70′
T. BarseghyanR. Mak
77′
S. ZuberuM. Tolić
77′
J. SzökeA. Mustafić
81′Kyriakos Savvidis
81′Kenan Bajrić
K. Coman
84′
J. StanišićRaphaël Guerreiro
85′
90′
M. Tolić

asistencia: J. Medveděv

Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
12Shots off Goal2
35Total Shots9
14Blocked Shots3
24Shots insidebox6
11Shots outsidebox3
11Fouls7
9Corner Kicks2
0Offsides2
75%Ball Possession25%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
770Total passes271
688Passes accurate194
89%Passes %72%
4.08expected_goals1.07
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bayern München je 7.04, v porovnaní s 7.05 u Slovan Bratislava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bayern München je H. Kane (8.00), u Slovan Bratislava je to D. Takáč (9.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bayern München prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 12 asistenciami, na čele s H. Kane (14G). U Slovan Bratislava je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bayern München nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Slovan Bratislava má 3 obrancov s priemerom 7.43. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bayern München nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u Slovan Bratislava s hodnotením 6.50. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bayern München nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 8.00, v porovnaní s 3 u Slovan Bratislava s priemerom 6.13. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Bayern München a 72% u Slovan Bratislava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bayern München nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Slovan Bratislava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bayern München je 28.3 (najmladší: M. Tel (20), najstarší: M. Neuer (39)), zatiaľ čo Slovan Bratislava má priemer 28.6 (najmladší: N. Marcelli (20), najstarší: G. Kashia (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bayern München majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 3 u Slovan Bratislava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bayern München4-1-4-13-4-2-1Slovan Bratislava
GKDEFMIDFWD
1Neuer23Boey6Kimmich3Min-Jae44Stanišić45Pavlović10Sané17Olise25Müller39Tel9Kane71Takáč12Bajrič4Kashia6Wimmer28Blackman88Savvidīs37Szöke23Zuberu11Barsegh.18Marcelli13Strelec

Náhradníci

Tréner: V. Kompany

Náhradníci

Tréner: V. Weiss

Bayern MünchenSila pozíciíSlovan Bratislava
7.04
Ø Hodnotenie
7.05
7.13Brankár (1 v 1)9.20
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 3)7.43
1G 3A0G 0A
6.95Záložník (5 v 4)6.50
6G 7A0G 0A
8.00Útočník (1 v 3)6.13
14G 2A0G 0A
Bayern München4-1-4-1
1BrankárM. Neuer7.1
23ObrancaS. Boey6.7
6ObrancaJ. Kimmich7.42A
3ObrancaKim Min-Jae6.7
44ObrancaJ. Stanišić6.71G1A
45ZáložníkA. Pavlović7.21G1A
10ZáložníkL. Sané6.6
17ZáložníkM. Olise7.55G6A
25ZáložníkT. Müller6.6
39ZáložníkM. Tel6.9
9ÚtočníkH. Kane8.014G2A
Slovan Bratislava3-4-2-1
71BrankárD. Takáč9.2
12ObrancaK. Bajrič7.2
4ObrancaG. Kashia7.5
6ObrancaK. Wimmer7.6
28ZáložníkC. Blackman6.5
88ZáložníkK. Savvidīs
37ZáložníkJ. Szöke
23ZáložníkS. Zuberu
11ÚtočníkT. Barseghyan5.9
18ÚtočníkN. Marcelli6.2
13ÚtočníkD. Strelec6.3

Prehľad zápasu

Bayern München zdolal Slovan Bratislava 3:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: T. Müller 8′, H. Kane 63′, K. Coman 84′, M. Tolić 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Bayern München mal 75% držanie lopty, Slovan Bratislava mal 25%. Bayern München mal 35 striel (9 na bránu), Slovan Bratislava mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Bayern München 4.08 — Slovan Bratislava 1.07. Bayern München urobil 4 striedaní, Slovan Bratislava urobil 5.

Aktuálna forma

Bayern München

WDDLWW

Slovan Bratislava

WWWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026