Menu

Stade Brestois 29 vs Psv Eindhoven

Stade du Roudourou, Guingamp10. decembra 2024 o 21:00

Udalosti zápasu

Stade Brestois 29
PSV Eindhoven
Výkop
41′Matteo Dams
J. Le Cardinal
43′
Julien Le Cardinal45+2′
Polčas
46′
R. KarsdorpR. Ledezma
46′
M. DamsJ. Veerman
J. Le CardinalMathias Pereira Lage
56′
Romain Del Castillo58′
64′Malik Tillman
VAR
67′Penalty cancelled
Mama BaldéA. Sima
69′
73′
L. de JongR. Pepi
73′
J. BakayokoH. Lozano
Brendan Chardonnet84′
84′
M. TillmanG. Til
86′Joey Veerman
K. DoumbiaI. Salah
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
4Shots off Goal7
11Total Shots18
2Blocked Shots6
6Shots insidebox11
5Shots outsidebox7
14Fouls9
4Corner Kicks8
3Offsides2
33%Ball Possession67%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
290Total passes587
202Passes accurate494
70%Passes %84%
1.58expected_goals1.78
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Stade Brestois 29 je 6.83, v porovnaní s 7.12 u PSV Eindhoven. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Stade Brestois 29 je B. Chardonnet (6.95), u PSV Eindhoven je to M. Tillman (8.22).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Stade Brestois 29 prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 12 asistenciami, na čele s R. Del Castillo (8G). U PSV Eindhoven je to 15 gólov a 7 asistencií s lídrom R. Flamingo (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Stade Brestois 29 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo PSV Eindhoven má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Stade Brestois 29 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 3 u PSV Eindhoven s hodnotením 7.42. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Stade Brestois 29 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 3 u PSV Eindhoven s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Stade Brestois 29 a 53% u PSV Eindhoven. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Stade Brestois 29 nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 17 u PSV Eindhoven. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Stade Brestois 29 je 27.8 (najmladší: K. Doumbia (22), najstarší: B. Chardonnet (31)), zatiaľ čo PSV Eindhoven má priemer 26.4 (najmladší: M. Dams (21), najstarší: L. de Jong (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Stade Brestois 29 majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 10 u PSV Eindhoven. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Stade Brestois 294-3-1-24-3-3PSV Eindhoven
GKDEFMIDFWD
40Bizot25Cardinal5Chardon.3Ndiaye22Haïdara45Camara6Fernand.8Magnetti9Doumbia14Baldé10Castillo1Benítez2Karsdorp6Flamingo18Boscagli32Dams34Saibari17Júnior7Tillman11Bakayoko9Jong10Lang

Náhradníci

Tréner: E. Roy

Náhradníci

Tréner: P. Bosz

Stade Brestois 29Sila pozíciíPSV Eindhoven
6.83
Ø Hodnotenie
7.12
Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 4)6.94
2G 3A3G 0A
6.84Záložník (4 v 3)7.42
6G 4A6G 3A
6.72Útočník (2 v 3)7.11
10G 5A6G 4A
Stade Brestois 294-3-1-2
40BrankárM. Bizot
25ObrancaJ. Le Cardinal6.91G
5ObrancaB. Chardonnet7.01G3A
3ObrancaA. Ndiaye
22ObrancaM. Haïdara
45ZáložníkM. Camara
6ZáložníkE. Fernandes
8ZáložníkH. Magnetti6.81G1A
9ZáložníkK. Doumbia6.85G3A
14ÚtočníkMama Baldé6.72G2A
10ÚtočníkR. Del Castillo6.88G3A
PSV Eindhoven4-3-3
1BrankárW. Benítez7.0
2ObrancaR. Karsdorp6.6
6ObrancaR. Flamingo7.23G
18ObrancaO. Boscagli7.2
32ObrancaM. Dams6.8
34ZáložníkI. Saibari7.13G1A
17ZáložníkMauro Júnior7.0
7ZáložníkM. Tillman8.23G2A
11ÚtočníkJ. Bakayoko7.22G1A
9ÚtočníkL. de Jong7.12G1A
10ÚtočníkN. Lang7.02G2A

Prehľad zápasu

Stade Brestois 29 zdolal PSV Eindhoven 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: J. Le Cardinal 43′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Stade Brestois 29 mal 33% držanie lopty, PSV Eindhoven mal 67%. Stade Brestois 29 mal 11 striel (5 na bránu), PSV Eindhoven mal 18 (5 na bránu). Očakávané góly: Stade Brestois 29 1.58 — PSV Eindhoven 1.78. Stade Brestois 29 urobil 3 striedaní, PSV Eindhoven urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Joey Veerman 67′).

Aktuálna forma

Stade Brestois 29

LDDLLL

PSV Eindhoven

WWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026