Menu

Inter vs Rb Leipzig

Stadio Giuseppe Meazza, Milano26. novembra 2024 o 21:00
Domáci

Inter

10

Udalosti zápasu

Inter
RB Leipzig
Výkop
Benjamin Pavard11′
C. Lukeba

Own Goal

27′
Alessandro Bastoni33′
34′Christoph Baumgartner
B. PavardY. Bisseck
44′
Polčas
61′
C. BaumgartnerA. Ouédraogo
61′
André SilvaB. Šeško
61′
A. HaidaraN. Seiwald
A. BastoniCarlos Augusto
65′
M. TaremiM. Thuram
65′
70′
A. OuédraogoA. Vermeeren
L. MartínezM. Arnautović
76′
H. ÇalhanoğluH. Mkhitaryan
76′
85′Castello Lukeba
85′
L. GeertruidaV. Gebel
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
6Shots off Goal6
12Total Shots7
2Blocked Shots0
7Shots insidebox2
5Shots outsidebox5
11Fouls12
6Corner Kicks5
1Offsides0
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
484Total passes481
408Passes accurate403
84%Passes %84%
1.37expected_goals0.15
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Inter je 7.08, v porovnaní s 6.98 u RB Leipzig. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Inter je H. Çalhanoğlu (7.53), u RB Leipzig je to W. Orbán (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Inter prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 3 asistenciami, na čele s L. Martínez (4G). U RB Leipzig je to 20 gólov a 10 asistencií s lídrom C. Baumgartner (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Inter nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo RB Leipzig má 4 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Inter nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.18, oproti 4 u RB Leipzig s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Inter nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u RB Leipzig s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Inter a 79% u RB Leipzig. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Inter nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 15 u RB Leipzig. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Inter je 30.3 (najmladší: A. Bastoni (26), najstarší: Y. Sommer (37)), zatiaľ čo RB Leipzig má priemer 27.7 (najmladší: A. Nusa (20), najstarší: P. Gulácsi (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Inter majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 16 u RB Leipzig. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Inter3-1-4-24-4-2RB Leipzig
GKDEFMIDFWD
1Sommer28Pavard6Vrij95Bastoni20Çalhano.2Dumfries23Barella7Zielińs.32Dimarco10Martínez99Taremi1Gulácsi3Geertru.4Orbán23Lukeba39Henrichs14Baumgar.8Haidara44Kampl7Nusa19Silva11Openda

Náhradníci

Tréner: S. Inzaghi

Náhradníci

Tréner: M. Rose

InterSila pozíciíRB Leipzig
7.08
Ø Hodnotenie
6.98
7.18Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
7.11Obranca (3 v 4)7.01
1G 1A3G 0A
7.18Záložník (5 v 4)7.04
5G 2A17G 10A
6.71Útočník (2 v 2)6.80
4G 0A0G 0A
Inter3-1-4-2
1BrankárY. Sommer7.2
28ObrancaB. Pavard6.9
6ObrancaS. de Vrij7.1
95ObrancaA. Bastoni7.41G1A
20ZáložníkH. Çalhanoğlu7.51G2A
2ZáložníkD. Dumfries7.02G
23ZáložníkN. Barella7.0
7ZáložníkP. Zieliński7.01G
32ZáložníkF. Dimarco7.31G
10ÚtočníkL. Martínez7.14G
99ÚtočníkM. Taremi6.3
RB Leipzig4-4-2
1BrankárP. Gulácsi6.9
3ObrancaL. Geertruida
4ObrancaW. Orbán7.31G
23ObrancaC. Lukeba7.11G
39ObrancaB. Henrichs6.71G
14ZáložníkC. Baumgartner7.013G7A
8ZáložníkA. Haidara
44ZáložníkK. Kampl
7ZáložníkA. Nusa7.14G3A
19ÚtočníkAndré Silva
11ÚtočníkL. Openda6.8

Prehľad zápasu

Inter zdolal RB Leipzig 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: C. Lukeba 27′ (o.g.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Inter mal 50% držanie lopty, RB Leipzig mal 50%. Inter mal 12 striel (4 na bránu), RB Leipzig mal 7 (1 na bránu). Očakávané góly: Inter 1.37 — RB Leipzig 0.15. Inter urobil 5 striedaní, RB Leipzig urobil 5.

Aktuálna forma

Inter

WDWWWW

RB Leipzig

LWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026