Menu

Slovan Bratislava vs Ac Milan

Štadión Tehelné pole, Bratislava26. novembra 2024 o 18:45
Domáci

Slovan Bratislava

23
Hostia

AC Milan

Rozhodca: José Sánchez

Udalosti zápasu

Slovan Bratislava
AC Milan
Výkop
21′
C. Pulišić

asistencia: T. Abraham

T. Barseghyan

asistencia: K. Savvidīs

24′
Polčas
46′
N. OkaRafael Leão
54′Samuel Chukwueze
58′Davide Calabria
I. MetsokoD. Ihnatenko
66′
68′
Rafael Leão

asistencia: Y. Fofana

71′
T. Abraham
74′
D. CalabriaEmerson Royal
74′
C. PulišićR. Loftus-Cheek
J. KuckaM. Tolić
76′
S. VoetN. Marcelli
76′
76′
Y. FofanaY. Musah
79′Fikayo Tomori
84′
T. AbrahamF. Camarda
N. Marcelli

asistencia: T. Barseghyan

88′
Kenan Bajrić90+6′
Marko Tolić90′
Marko Tolić90′
Marko Tolić90′
K. SavvidīsR. Mak
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
2Shots off Goal4
6Total Shots15
1Blocked Shots6
3Shots insidebox7
3Shots outsidebox8
15Fouls12
4Corner Kicks8
0Offsides1
34%Ball Possession66%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
305Total passes572
224Passes accurate505
73%Passes %88%
1.51expected_goals1.88
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovan Bratislava je 7.26, v porovnaní s 6.83 u AC Milan. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovan Bratislava je D. Takáč (9.20), u AC Milan je to T. Reijnders (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovan Bratislava prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U AC Milan je to 20 gólov a 14 asistencií s lídrom C. Pulišić (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovan Bratislava nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.35, zatiaľ čo AC Milan má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovan Bratislava nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.50, oproti 5 u AC Milan s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovan Bratislava nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 5.90, v porovnaní s 1 u AC Milan s priemerom 6.30. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Slovan Bratislava a 83% u AC Milan. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovan Bratislava nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 17 u AC Milan. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovan Bratislava je 30.4 (najmladší: D. Takáč (26), najstarší: G. Kashia (38)), zatiaľ čo AC Milan má priemer 26.8 (najmladší: S. Pavlović (24), najstarší: M. Maignan (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovan Bratislava majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 22 u AC Milan. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovan Bratislava3-4-34-2-3-1AC Milan
GKDEFMIDFWD
71Takáč12Bajrič4Kashia2Voet28Blackman33Kucka88Savvidīs17Medveděv11Barsegh.13Strelec93Metsoko16Maignan2Calabria23Tomori31Pavlović19Hernánd.29Fofana14Reijnde.21Chukwue.11Pulišić17Okafor90Abraham

Náhradníci

Tréner: V. Weiss

Náhradníci

Tréner: Paulo Fonseca

Slovan BratislavaSila pozíciíAC Milan
7.26
Ø Hodnotenie
6.83
9.20Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
7.35Obranca (3 v 4)6.98
0G 0A4G 3A
6.50Záložník (4 v 5)6.80
0G 0A16G 11A
5.90Útočník (3 v 1)6.30
0G 0A0G 0A
Slovan Bratislava3-4-3
71BrankárD. Takáč9.2
12ObrancaK. Bajrič7.2
4ObrancaG. Kashia7.5
2ObrancaS. Voet
28ZáložníkC. Blackman6.5
33ZáložníkJ. Kucka
88ZáložníkK. Savvidīs
17ZáložníkJ. Medveděv
11ÚtočníkT. Barseghyan5.9
13ÚtočníkD. Strelec
93ÚtočníkI. Metsoko
AC Milan4-2-3-1
16BrankárM. Maignan7.2
2ObrancaD. Calabria
23ObrancaF. Tomori6.92A
31ObrancaS. Pavlović7.14G1A
19ObrancaT. Hernández
29ZáložníkY. Fofana6.62G3A
14ZáložníkT. Reijnders7.3
21ZáložníkS. Chukwueze6.96G5A
11ZáložníkC. Pulišić7.08G3A
17ZáložníkN. Okafor6.2
90ÚtočníkT. Abraham6.3

Prehľad zápasu

AC Milan zdolal Slovan Bratislava 3:2. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: C. Pulišić 21′, T. Barseghyan 24′, Rafael Leão 68′, T. Abraham 71′, N. Marcelli 88′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Slovan Bratislava mal 34% držanie lopty, AC Milan mal 66%. Slovan Bratislava mal 6 striel (3 na bránu), AC Milan mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: Slovan Bratislava 1.51 — AC Milan 1.88. Slovan Bratislava urobil 4 striedaní, AC Milan urobil 5.

Aktuálna forma

Slovan Bratislava

WWWDWW

AC Milan

LDWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026