Menu

Vfb Stuttgart vs Atalanta

MHPArena, Stuttgart6. novembra 2024 o 21:00
02
Hostia

Atalanta

Rozhodca: R. Obrenović

Udalosti zápasu

VfB Stuttgart
Atalanta
Výkop
13′
S. KolašinacO. Kossounou
Anrie Chase41′
44′Isak Hien
Polčas
46′
M. PašalićC. De Ketelaere
51′
A. Lookman

asistencia: C. De Ketelaere

D. UndavE. Demirović
56′
Ermedin Demirović69′
69′
M. ReteguiN. Zaniolo
C. FührichJ. Chabot
74′
A. KarazorF. Rieder
74′
79′Raoul Bellanova
A. ChaseP. Stenzel
81′
E. TouréJ. Malanga
81′
85′
R. BellanovaM. Ruggeri
85′
A. LookmanM. Brescianini
88′
N. Zaniolo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
8Shots off Goal2
10Total Shots9
1Blocked Shots3
5Shots insidebox6
5Shots outsidebox3
8Fouls17
4Corner Kicks3
1Offsides3
55%Ball Possession45%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
554Total passes447
459Passes accurate364
83%Passes %81%
0.92expected_goals1.98
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy VfB Stuttgart je 6.80, v porovnaní s 6.82 u Atalanta. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč VfB Stuttgart je A. Stiller (7.24), u Atalanta je to M. Carnesecchi (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky VfB Stuttgart prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 26 asistenciami, na čele s D. Undav (18G). U Atalanta je to 6 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Pašalić (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

VfB Stuttgart nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo Atalanta má 3 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

VfB Stuttgart nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u Atalanta s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

VfB Stuttgart nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Atalanta s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u VfB Stuttgart a 83% u Atalanta. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu VfB Stuttgart nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Atalanta. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky VfB Stuttgart je 25.9 (najmladší: A. Chase (21), najstarší: A. Nübel (29)), zatiaľ čo Atalanta má priemer 29.1 (najmladší: M. Carnesecchi (25), najstarší: M. de Roon (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu VfB Stuttgart majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 9 u Atalanta. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

VfB Stuttgart4-2-3-13-4-2-1Atalanta
GKDEFMIDFWD
33Nübel4Vagnoman45Chase29Rouault7Mittels.6Stiller16Karazor8Millot26Undav27Führich10Touré29Carnese.19Djimsiti4Hien23Kolašin.16Bellano.15Roon13Éderson77Zappaco.8Pašalić11Lookman32Retegui

Náhradníci

Tréner: S. Hoeneß

Náhradníci

Tréner: G. Gasperini

VfB StuttgartSila pozíciíAtalanta
6.80
Ø Hodnotenie
6.82
7.16Brankár (1 v 1)7.14
0G 1A0G 0A
6.56Obranca (4 v 3)6.67
6G 7A0G 0A
6.92Záložník (5 v 4)6.85
27G 18A2G 3A
Útočník (1 v 3)6.84
0G 0A4G 3A
VfB Stuttgart4-2-3-1
33BrankárA. Nübel7.21A
4ObrancaJ. Vagnoman6.51G3A
45ObrancaA. Chase6.2
29ObrancaA. Rouault6.3
7ObrancaM. Mittelstädt7.25G4A
6ZáložníkA. Stiller7.22G5A
16ZáložníkA. Karazor6.81A
8ZáložníkE. Millot6.2
26ZáložníkD. Undav7.218G6A
27ZáložníkC. Führich7.27G6A
10ÚtočníkE. Touré
Atalanta3-4-2-1
29BrankárM. Carnesecchi7.1
19ObrancaB. Djimsiti6.9
4ObrancaI. Hien6.6
23ObrancaS. Kolašinac6.5
16ZáložníkR. Bellanova6.8
15ZáložníkM. de Roon6.72A
13ZáložníkÉderson7.01G1A
77ZáložníkD. Zappacosta7.01G
8ÚtočníkM. Pašalić6.93G1A
11ÚtočníkA. Lookman6.81G2A
32ÚtočníkM. Retegui

Prehľad zápasu

Atalanta zdolal VfB Stuttgart 2:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: A. Lookman 51′, N. Zaniolo 88′. Bolo udelených 5 žltých kariet. VfB Stuttgart mal 55% držanie lopty, Atalanta mal 45%. VfB Stuttgart mal 10 striel (1 na bránu), Atalanta mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: VfB Stuttgart 0.92 — Atalanta 1.98. VfB Stuttgart urobil 5 striedaní, Atalanta urobil 5.

Aktuálna forma

VfB Stuttgart

DDWLWL

Atalanta

DLDDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026