Menu

Inter vs Arsenal

Stadio Giuseppe Meazza, Milano6. novembra 2024 o 21:00
Domáci

Inter

10
Hostia

Arsenal

Rozhodca: I. Kovács

Udalosti zápasu

Inter
Arsenal
Výkop
Lautaro Martínez15′
15′Gabriel Magalhães
H. Çalhanoğlu

Penalty

45+3′
Polčas
46′
Mikel MerinoGabriel Jesus
L. MartínezM. Thuram
62′
D. FrattesiN. Barella
62′
P. ZielińskiH. Mkhitaryan
62′
Nicolò Barella68′
68′Gabriel Jesus
H. ÇalhanoğluK. Asllani
71′
M. TaremiF. Dimarco
79′
82′
J. TimberO. Zinchenko
82′
L. TrossardE. Nwaneri
90+3′
K. HavertzM. Ødegaard
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
4Shots off Goal6
7Total Shots20
2Blocked Shots10
5Shots insidebox16
2Shots outsidebox4
12Fouls21
0Corner Kicks13
1Offsides1
37%Ball Possession63%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves0
323Total passes507
243Passes accurate437
75%Passes %86%
1.19expected_goals1.80
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Inter je 6.93, v porovnaní s 7.04 u Arsenal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Inter je H. Çalhanoğlu (7.53), u Arsenal je to David Raya (7.38).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Inter prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 3 asistenciami, na čele s L. Martínez (4G). U Arsenal je to 16 gólov a 11 asistencií s lídrom Gabriel Martinelli (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Inter nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Arsenal má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Inter nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u Arsenal s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Inter nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u Arsenal s priemerom 7.06. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Inter a 82% u Arsenal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Inter nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Arsenal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Inter je 30.7 (najmladší: Y. Bisseck (25), najstarší: Y. Sommer (37)), zatiaľ čo Arsenal má priemer 26.8 (najmladší: W. Saliba (24), najstarší: L. Trossard (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Inter majú priemerne 5 ligových štartov, oproti 9 u Arsenal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Inter3-5-24-4-2Arsenal
GKDEFMIDFWD
1Sommer28Pavard6Vrij31Bisseck2Dumfries16Frattesi20Çalhano.7Zielińs.36Darmian99Taremi10Martínez22Raya4White2Saliba6Magalhã.12Timber7Saka5Partey23Merino11Martine.19Trossard29Havertz

Náhradníci

Tréner: S. Inzaghi

Náhradníci

Tréner: Mikel Arteta

InterSila pozíciíArsenal
6.93
Ø Hodnotenie
7.04
7.18Brankár (1 v 1)7.38
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (3 v 4)6.92
0G 1A2G 3A
6.92Záložník (5 v 4)7.07
4G 2A10G 4A
6.71Útočník (2 v 2)7.06
4G 0A4G 4A
Inter3-5-2
1BrankárY. Sommer7.2
28ObrancaB. Pavard6.9
6ObrancaS. de Vrij7.1
31ObrancaY. Bisseck7.01A
2ZáložníkD. Dumfries7.02G
16ZáložníkD. Frattesi6.6
20ZáložníkH. Çalhanoğlu7.51G2A
7ZáložníkP. Zieliński7.01G
36ZáložníkM. Darmian6.5
99ÚtočníkM. Taremi6.3
10ÚtočníkL. Martínez7.14G
Arsenal4-4-2
22BrankárDavid Raya7.4
4ObrancaB. White6.81A
2ObrancaW. Saliba6.8
6ObrancaGabriel Magalhães7.31G1A
12ObrancaJ. Timber6.91G1A
7ZáložníkB. Saka7.12G2A
5ZáložníkT. Partey
23ZáložníkMikel Merino7.02G
11ZáložníkGabriel Martinelli7.26G2A
19ÚtočníkL. Trossard6.81G3A
29ÚtočníkK. Havertz7.33G1A

Prehľad zápasu

Inter zdolal Arsenal 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: H. Çalhanoğlu 45′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Inter mal 37% držanie lopty, Arsenal mal 63%. Inter mal 7 striel (1 na bránu), Arsenal mal 20 (4 na bránu). Očakávané góly: Inter 1.19 — Arsenal 1.80. Inter urobil 5 striedaní, Arsenal urobil 4.

Rivalita od 2026

Inter vs Arsenal vzájomné výsledky

1 stretnutí
Inter
0
výhier
Remízy
0
Arsenal
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 13 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Inter

WDWWWW

Arsenal

WWDWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026