Menu

Bayern Munchen vs Benfica

Allianz Arena, München6. novembra 2024 o 21:00
10
Hostia

Benfica

Rozhodca: D. Massa
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Bayern München
Benfica
Výkop
26′Issa Kaboré
Polčas
46′
I. KaboréV. Pavlidis
46′
Z. AmdouniJ. Beste
M. OliseL. Sané
56′
56′
K. AktürkoğluÁ. Di María
J. Musiala

asistencia: H. Kane

67′
71′Orkun Kökçü
S. GnabryK. Coman
72′
Jamal Musiala73′
79′
O. KökçüArthur Cabral
86′
Renato SanchesB. Rollheiser
J. MusialaT. Müller
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal0
9Shots off Goal1
24Total Shots1
5Blocked Shots0
13Shots insidebox0
11Shots outsidebox1
8Fouls8
10Corner Kicks0
1Offsides3
74%Ball Possession26%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves9
872Total passes314
812Passes accurate251
93%Passes %80%
1.27expected_goals0.08
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bayern München je 7.06, v porovnaní s 7.10 u Benfica. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bayern München je H. Kane (8.00), u Benfica je to K. Aktürkoğlu (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bayern München prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 23 asistenciami, na čele s H. Kane (14G). U Benfica je to 3 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Trubin (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bayern München nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Benfica má 5 obrancov s priemerom 7.07. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bayern München nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.15, oproti 3 u Benfica s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bayern München nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 8.00, v porovnaní s 2 u Benfica s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Bayern München a 79% u Benfica. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bayern München nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Benfica. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bayern München je 28.7 (najmladší: J. Musiala (22), najstarší: M. Neuer (39)), zatiaľ čo Benfica má priemer 26.9 (najmladší: António Silva (22), najstarší: N. Otamendi (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bayern München majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 10 u Benfica. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bayern München4-2-3-15-3-2Benfica
GKDEFMIDFWD
1Neuer27Laimer2Upameca.3Min-Jae19Davies6Kimmich16Palhinha17Olise42Musiala7Gnabry9Kane1Trubin28Kaboré44Araújo30Otamendi4Silva3Fernánd.85Sanches8Aursnes10Kökçü7Amdouni17Aktürko.

Náhradníci

Tréner: V. Kompany

Náhradníci

Tréner: Bruno Lage

Bayern MünchenSila pozíciíBenfica
7.06
Ø Hodnotenie
7.10
7.13Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A1G 0A
6.72Obranca (4 v 5)7.07
1G 7A0G 0A
7.15Záložník (5 v 3)7.03
9G 14A1G 6A
8.00Útočník (1 v 2)7.23
14G 2A1G 0A
Bayern München4-2-3-1
1BrankárM. Neuer7.1
27ObrancaK. Laimer6.73A
2ObrancaD. Upamecano6.81G2A
3ObrancaKim Min-Jae6.7
19ObrancaA. Davies6.72A
6ZáložníkJ. Kimmich7.42A
16ZáložníkJoão Palhinha
17ZáložníkM. Olise7.55G6A
42ZáložníkJ. Musiala6.72G1A
7ZáložníkS. Gnabry7.02G5A
9ÚtočníkH. Kane8.014G2A
Benfica5-3-2
1BrankárA. Trubin7.21G
28ObrancaI. Kaboré
44ObrancaTomás Araújo7.0
30ObrancaN. Otamendi7.1
4ObrancaAntónio Silva7.1
3ObrancaÁlvaro Fernández
85ZáložníkRenato Sanches
8ZáložníkF. Aursnes6.91G4A
10ZáložníkO. Kökçü7.22A
7ÚtočníkZ. Amdouni
17ÚtočníkK. Aktürkoğlu7.21G

Prehľad zápasu

Bayern München zdolal Benfica 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: J. Musiala 67′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Bayern München mal 74% držanie lopty, Benfica mal 26%. Bayern München mal 24 striel (10 na bránu), Benfica mal 1 (0 na bránu). Očakávané góly: Bayern München 1.27 — Benfica 0.08. Bayern München urobil 3 striedaní, Benfica urobil 5.

Rivalita od 2016

Bayern München vs Benfica vzájomné výsledky

7 stretnutí
Bayern München
5
výhier
Remízy
1
Benfica
1
výhier
Góly spolu
25 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Bayern München

WDDLWW

Benfica

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026