Menu

Sturm Graz vs Club Brugge Kv

28 Black Arena, Klagenfurt am Wörthersee2. októbra 2024 o 21:00
Domáci

Sturm Graz

01
Rozhodca: Ə. Ağayev

Udalosti zápasu

Sturm Graz
Club Brugge KV
Výkop
23′
C. Tzolis

asistencia: R. Onyedika

Polčas
46′
A. Skov OlsenM. Skóraś
Emanuel Aiwu51′
A. CamaraS. Jatta
58′
Niklas Geyrhofer66′
M. BierethE. Yardımcı
66′
W. BøvingT. Horvat
66′
Tochi Chukwuani70′
Malick Yalcouyé70′
73′Michał Skóraś
77′
Ferran JutglàR. Vermant
T. ChukwuaniS. Hierländer
82′
M. YalcouyéL. Zvonarek
82′
Jusuf Gazibegović90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
3Shots off Goal5
8Total Shots13
4Blocked Shots4
4Shots insidebox8
4Shots outsidebox5
14Fouls13
4Corner Kicks5
2Offsides1
38%Ball Possession62%
5Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
394Total passes655
321Passes accurate585
81%Passes %89%
0.43expected_goals0.61
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sturm Graz je 6.47, v porovnaní s 6.94 u Club Brugge KV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sturm Graz je E. Aiwu (6.90), u Club Brugge KV je to S. Mignolet (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sturm Graz prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 1 asistenciami, na čele s —. U Club Brugge KV je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom Ferran Jutglà (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sturm Graz nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.47, zatiaľ čo Club Brugge KV má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sturm Graz nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.47, oproti 5 u Club Brugge KV s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sturm Graz nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.47, v porovnaní s 1 u Club Brugge KV s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Sturm Graz a 48% u Club Brugge KV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sturm Graz nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Club Brugge KV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sturm Graz je 23.8 (najmladší: A. Camara (20), najstarší: O. Kiteishvili (29)), zatiaľ čo Club Brugge KV má priemer 26.4 (najmladší: J. Seys (20), najstarší: S. Mignolet (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sturm Graz majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 11 u Club Brugge KV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sturm Graz4-2-2-24-1-4-1Club Brugge KV
GKDEFMIDFWD
1Scherpen2Johnston47Aiwu35Geyrhof.22Gazibeg.21Chukwua.10Kiteish.8Yalcouyé15Bøving36Camara18Biereth22Mignolet65Seys4Ordoñez44Mechele55Cuyper15Onyedika7Olsen30Jashari20Vanaken8Tzolis9Jutglà

Náhradníci

Tréner: C. Ilzer

Náhradníci

Tréner: N. Hayen

Sturm GrazSila pozíciíClub Brugge KV
6.47
Ø Hodnotenie
6.94
Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 0A
6.47Obranca (4 v 4)6.89
0G 1A1G 0A
6.47Záložník (4 v 5)6.94
0G 0A3G 4A
6.47Útočník (2 v 1)6.92
0G 0A2G 1A
Sturm Graz4-2-2-2
1BrankárK. Scherpen
2ObrancaM. Johnston5.6
47ObrancaE. Aiwu6.9
35ObrancaN. Geyrhofer6.5
22ObrancaJ. Gazibegović6.91A
21ZáložníkT. Chukwuani6.8
10ZáložníkO. Kiteishvili6.5
8ZáložníkM. Yalcouyé
15ZáložníkW. Bøving6.2
36ÚtočníkA. Camara6.5
18ÚtočníkM. Biereth
Club Brugge KV4-1-4-1
22BrankárS. Mignolet7.1
65ObrancaJ. Seys6.8
4ObrancaJ. Ordoñez6.7
44ObrancaB. Mechele7.0
55ObrancaM. De Cuyper7.01G
15ZáložníkR. Onyedika6.71G1A
7ZáložníkA. Skov Olsen6.8
30ZáložníkA. Jashari7.0
20ZáložníkH. Vanaken7.11G1A
8ZáložníkC. Tzolis7.11G2A
9ÚtočníkFerran Jutglà6.92G1A

Prehľad zápasu

Club Brugge KV zdolal Sturm Graz 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: C. Tzolis 23′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Sturm Graz mal 38% držanie lopty, Club Brugge KV mal 62%. Sturm Graz mal 8 striel (1 na bránu), Club Brugge KV mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: Sturm Graz 0.43 — Club Brugge KV 0.61. Sturm Graz urobil 5 striedaní, Club Brugge KV urobil 2.

Aktuálna forma

Sturm Graz

WDDDDD

Club Brugge KV

WDWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026