Menu

Lille vs Real Madrid

Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq2. októbra 2024 o 21:00
Domáci

Lille

10
Rozhodca: M. Mariani

Udalosti zápasu

Lille
Real Madrid
Výkop
Penalty confirmed45+1′
VAR
J. David

Penalty

45+2′
Polčas
46′Endrick
46′
F. MendyFran García
57′
Éder MilitãoK. Mbappé
57′
EndrickL. Modrić
59′Eduardo Camavinga
67′
E. CamavingaA. Güler
R. CabellaO. Sahraoui
72′
78′Jude Bellingham
79′Antonio Rüdiger
81′Luka Modrić
M. BakkerT. Meunier
88′
Bafodé Diakité90+6′
Jonathan David90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
3Shots off Goal5
7Total Shots12
1Blocked Shots1
4Shots insidebox9
3Shots outsidebox3
12Fouls14
2Corner Kicks3
2Offsides0
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
436Total passes598
367Passes accurate522
84%Passes %87%
1.29expected_goals2.09
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lille je 6.77, v porovnaní s 6.90 u Real Madrid. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lille je B. André (7.14), u Real Madrid je to Éder Militão (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lille prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 3 asistenciami, na čele s B. André (2G). U Real Madrid je to 1 gólov a 2 asistencií s lídrom Vinícius Júnior (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lille nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Real Madrid má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lille nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u Real Madrid s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lille nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Real Madrid s priemerom 7.02. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Lille a 81% u Real Madrid. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lille nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Real Madrid. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lille je 25.4 (najmladší: A. Bouaddi (18), najstarší: B. André (35)), zatiaľ čo Real Madrid má priemer 28.0 (najmladší: Vinícius Júnior (25), najstarší: Dani Carvajal (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lille majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 4 u Real Madrid. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lille4-2-3-14-4-2Real Madrid
GKDEFMIDFWD
30Chevali.22Santos18Diakité4Ribeiro5Gudmund.32Bouaddi21André23Zhegrova10Cabella20Bakker9David13Lunin2Carvajal3Militão22Rüdiger23Mendy8Valverde14Tchouam.6Camavin.5Belling.16Endrick7Júnior

Náhradníci

Tréner: B. Génésio

Náhradníci

Tréner: C. Ancelotti

LilleSila pozíciíReal Madrid
6.77
Ø Hodnotenie
6.90
6.69Obranca (4 v 4)6.92
0G 0A0G 1A
6.94Záložník (5 v 4)6.73
2G 3A0G 0A
Útočník (1 v 2)7.02
0G 0A1G 1A
Lille4-2-3-1
30BrankárL. Chevalier
22ObrancaTiago Santos6.7
18ObrancaB. Diakité6.7
4ObrancaAlexsandro Ribeiro6.7
5ObrancaG. Gudmundsson6.7
32ZáložníkA. Bouaddi6.71A
21ZáložníkB. André7.12G2A
23ZáložníkE. Zhegrova
10ZáložníkR. Cabella
20ZáložníkM. Bakker
9ÚtočníkJ. David
Real Madrid4-4-2
13BrankárA. Lunin
2ObrancaDani Carvajal6.91A
3ObrancaÉder Militão7.2
22ObrancaA. Rüdiger
23ObrancaF. Mendy6.6
8ZáložníkF. Valverde6.7
14ZáložníkA. Tchouaméni
6ZáložníkE. Camavinga
5ZáložníkJ. Bellingham
16ÚtočníkEndrick
7ÚtočníkVinícius Júnior7.01G1A

Prehľad zápasu

Lille zdolal Real Madrid 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: J. David 45′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. Lille mal 42% držanie lopty, Real Madrid mal 58%. Lille mal 7 striel (3 na bránu), Real Madrid mal 12 (6 na bránu). Očakávané góly: Lille 1.29 — Real Madrid 2.09. Lille urobil 2 striedaní, Real Madrid urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Edon Zhegrova 45′).

Aktuálna forma

Lille

DWDWWW

Real Madrid

LDWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026