Menu

Girona vs Feyenoord

Estadi Municipal de Montilivi, Girona2. októbra 2024 o 18:45
Domáci

Girona

23
Hostia

Feyenoord

Rozhodca: U. Schnyder

Udalosti zápasu

Girona
Feyenoord
Výkop
Yangel Herrera4′
14′Ibrahim Osman
23′
Y. Herrera

Own Goal

V. TsyhankovA. Danjuma
29′
33′
A. Milambo

asistencia: Igor Paixão

36′
Ayase Ueda

Missed Penalty

Polčas
Arnaut Danjuma49′
VAR
52′Goal cancelled
61′
I. OsmanR. Zerrouki
Bojan Miovski

Missed Penalty

67′
71′
A. UedaJ. Carranza
71′
Hugo BuenoG. Trauner
D. van de Beek

asistencia: A. Danjuma

73′
Donny van de Beek75′
B. MiovskiC. Stuani
75′
Bryan GilY. Asprilla
75′
79′
L. Krejčí

Own Goal

D. van de BeekPortu
82′
Y. HerreraJ. Solís
82′
82′
A. MilamboL. Ivanušec
83′
J. LotombaF. González
Cristhian Stuani88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
2Shots off Goal4
14Total Shots7
5Blocked Shots1
10Shots insidebox5
4Shots outsidebox2
11Fouls15
11Corner Kicks0
1Offsides0
66%Ball Possession34%
6Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
584Total passes301
515Passes accurate241
88%Passes %80%
2.30expected_goals1.86
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Girona je 6.60, v porovnaní s 6.77 u Feyenoord. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Girona je P. Gazzaniga (7.07), u Feyenoord je to T. Wellenreuther (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Girona prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 10 asistenciami, na čele s V. Tsyhankov (6G). U Feyenoord je to 1 gólov a 3 asistencií s lídrom Q. Timber (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Girona nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.32, zatiaľ čo Feyenoord má 4 obrancov s priemerom 6.30. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Girona nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 3 u Feyenoord s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Girona nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 3 u Feyenoord s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Girona a 79% u Feyenoord. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Girona nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 0 u Feyenoord. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Girona je 27.3 (najmladší: Arnau Martínez (22), najstarší: David López (36)), zatiaľ čo Feyenoord má priemer 25.8 (najmladší: A. Milambo (20), najstarší: T. Wellenreuther (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Girona majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 2 u Feyenoord. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Girona4-2-3-14-3-3Feyenoord
GKDEFMIDFWD
13Gazzani.4Martínez5López18Krejčí3Gutiérr.23Martín21Herrera8Tsyhank.6Beek20Gil19Miovski22Wellenr.30Lotomba3Beelen33Hancko16Bueno27Milambo4In-Beom8Timber38Osman9Ueda14Paixão

Náhradníci

Tréner: Míchel Sánchez

Náhradníci

Tréner: B. Priske

GironaSila pozíciíFeyenoord
6.60
Ø Hodnotenie
6.77
7.07Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.32Obranca (4 v 4)6.30
1G 2A0G 0A
6.69Záložník (5 v 3)6.95
6G 8A1G 3A
6.50Útočník (1 v 3)6.78
0G 0A0G 0A
Girona4-2-3-1
13BrankárP. Gazzaniga7.1
4ObrancaArnau Martínez6.81G2A
5ObrancaDavid López6.5
18ObrancaL. Krejčí5.6
3ObrancaMiguel Gutiérrez
23ZáložníkIván Martín6.81A
21ZáložníkY. Herrera6.5
8ZáložníkV. Tsyhankov6.96G4A
6ZáložníkD. van de Beek6.7
20ZáložníkBryan Gil6.53A
19ÚtočníkB. Miovski6.5
Feyenoord4-3-3
22BrankárT. Wellenreuther7.2
30ObrancaJ. Lotomba5.7
3ObrancaT. Beelen6.9
33ObrancaD. Hancko
16ObrancaHugo Bueno
27ZáložníkA. Milambo7.01A
4ZáložníkHwang In-Beom7.22A
8ZáložníkQ. Timber6.71G
38ÚtočníkI. Osman
9ÚtočníkA. Ueda6.8
14ÚtočníkIgor Paixão6.7

Prehľad zápasu

Feyenoord zdolal Girona 3:2. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: David López 19′, Y. Herrera 23′ (o.g.), A. Milambo 33′, Ayase Ueda 36′, Bojan Miovski 67′, D. van de Beek 73′, L. Krejčí 79′ (o.g.). Bolo udelených 9 žltých kariet. Girona mal 66% držanie lopty, Feyenoord mal 34%. Girona mal 14 striel (7 na bránu), Feyenoord mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Girona 2.30 — Feyenoord 1.86. Girona urobil 5 striedaní, Feyenoord urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Dávid Hancko 52′).

Aktuálna forma

Girona

LLLDWL

Feyenoord

WWDDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026