Menu

Slovan Bratislava vs Manchester City

Štadión Tehelné pole, Bratislava1. októbra 2024 o 21:00
Domáci

Slovan Bratislava

04
Hostia

Manchester City

Rozhodca: D. Massa

Udalosti zápasu

Slovan Bratislava
Manchester City
Výkop
8′
İ. Gündoğan
15′
P. Foden

asistencia: J. Doku

Polčas
58′
E. Haaland

asistencia: R. Lewis

60′
E. HaalandJ. McAtee
61′
M. AkanjiRúben Dias
D. IhnatenkoJ. Szöke
63′
V. WeissS. Zuberu
63′
74′
J. McAtee

asistencia: P. Foden

D. StrelecN. Marcelli
78′
M. TolićL. Pauschek
78′
78′
J. GvardiolK. Walker
78′
P. FodenJ. Grealish
T. BarseghyanR. Mak
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal14
2Shots off Goal11
3Total Shots28
1Blocked Shots3
1Shots insidebox20
2Shots outsidebox8
2Fouls8
0Corner Kicks15
4Offsides0
24%Ball Possession76%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
10Goalkeeper Saves0
235Total passes754
163Passes accurate697
69%Passes %92%
0.10expected_goals3.76
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovan Bratislava je 7.26, v porovnaní s 7.11 u Manchester City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovan Bratislava je D. Takáč (9.20), u Manchester City je to J. Doku (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovan Bratislava prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Manchester City je to 11 gólov a 8 asistencií s lídrom E. Haaland (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovan Bratislava nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.20, zatiaľ čo Manchester City má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovan Bratislava nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.40, oproti 5 u Manchester City s hodnotením 7.10. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovan Bratislava nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Manchester City s priemerom 7.30. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Slovan Bratislava a 83% u Manchester City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovan Bratislava nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Manchester City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovan Bratislava je 30.6 (najmladší: D. Takáč (26), najstarší: G. Kashia (38)), zatiaľ čo Manchester City má priemer 26.7 (najmladší: R. Lewis (21), najstarší: İ. Gündoğan (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovan Bratislava majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 6 u Manchester City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovan Bratislava4-2-3-14-2-3-1Manchester City
GKDEFMIDFWD
71Takáč28Blackman4Kashia12Bajrič6Wimmer77Ihnaten.88Savvidīs11Barsegh.10Tolić7Weiss13Strelec18Ortega82Lewis25Akanji5Stones24Gvardiol27Nunes19Gündoğan11Doku47Foden26Savinho9Haaland

Náhradníci

Tréner: V. Weiss

Náhradníci

Tréner: Pep Guardiola

Slovan BratislavaSila pozíciíManchester City
7.26
Ø Hodnotenie
7.11
9.20Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.20Obranca (4 v 4)7.08
0G 0A0G 2A
6.40Záložník (5 v 5)7.10
0G 0A3G 6A
Útočník (1 v 1)7.30
0G 0A8G 0A
Slovan Bratislava4-2-3-1
71BrankárD. Takáč9.2
28ObrancaC. Blackman6.5
4ObrancaG. Kashia7.5
12ObrancaK. Bajrič7.2
6ObrancaK. Wimmer7.6
77ZáložníkD. Ihnatenko6.9
88ZáložníkK. Savvidīs
11ZáložníkT. Barseghyan5.9
10ZáložníkM. Tolić
7ZáložníkV. Weiss
13ÚtočníkD. Strelec
Manchester City4-2-3-1
18BrankárS. Ortega
82ObrancaR. Lewis6.71A
25ObrancaM. Akanji7.2
5ObrancaJ. Stones7.0
24ObrancaJ. Gvardiol7.41A
27ZáložníkMatheus Nunes7.0
19Záložníkİ. Gündoğan6.91A
11ZáložníkJ. Doku7.51G3A
47ZáložníkP. Foden7.22G1A
26ZáložníkSavinho7.01A
9ÚtočníkE. Haaland7.38G

Prehľad zápasu

Manchester City zdolal Slovan Bratislava 4:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: İ. Gündoğan 8′, P. Foden 15′, E. Haaland 58′, J. McAtee 74′. Slovan Bratislava mal 24% držanie lopty, Manchester City mal 76%. Slovan Bratislava mal 3 striel (0 na bránu), Manchester City mal 28 (14 na bránu). Očakávané góly: Slovan Bratislava 0.10 — Manchester City 3.76. Slovan Bratislava urobil 5 striedaní, Manchester City urobil 4.

Aktuálna forma

Slovan Bratislava

WWWDWW

Manchester City

DWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026