Menu

Stade Brestois 29 vs Sturm Graz

Stade du Roudourou, Guingamp19. septembra 2024 o 21:00
21
Rozhodca: N. Walsh

Udalosti zápasu

Stade Brestois 29
Sturm Graz
Výkop
10′
G. WüthrichM. Johnston
21′Tomi Horvat
22′Max Johnston
H. Magnetti
23′
Abdallah Sima36′
40′Dimitri Lavalėe
45+1′
E. Fernandes

Own Goal

Polčas
46′
T. HorvatM. Yalcouyé
A. Sima

asistencia: L. Ajorque

56′
59′Jon Gorenc Stanković
60′
S. JattaL. Zvonarek
R. FaivreR. Del Castillo
62′
Mahdi Camara64′
M. CamaraJ. Martin
71′
E. FernandesK. Doumbia
72′
78′
O. KiteishviliA. Camara
78′
M. BierethE. Yardımcı
83′Jusuf Gazibegović
J. AmaviM. Haïdara
84′
Ludovic Ajorque85′
A. SimaMathias Pereira Lage
85′
88′Dimitri Lavalėe
88′Dimitri Lavalėe
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
5Shots off Goal4
14Total Shots8
4Blocked Shots2
8Shots insidebox2
6Shots outsidebox6
14Fouls23
6Corner Kicks1
0Offsides6
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards6
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves3
378Total passes288
292Passes accurate223
77%Passes %77%
2.09expected_goals0.48
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Stade Brestois 29 je 6.82, v porovnaní s 6.58 u Sturm Graz. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Stade Brestois 29 je B. Chardonnet (6.95), u Sturm Graz je to S. Jatta (6.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Stade Brestois 29 prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 15 asistenciami, na čele s L. Ajorque (7G). U Sturm Graz je to 1 gólov a 0 asistencií s lídrom S. Jatta (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Stade Brestois 29 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Sturm Graz má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Stade Brestois 29 nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Sturm Graz s hodnotením 6.41. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Stade Brestois 29 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.94, v porovnaní s 2 u Sturm Graz s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Stade Brestois 29 a 81% u Sturm Graz. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Stade Brestois 29 nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Sturm Graz. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Stade Brestois 29 je 29.0 (najmladší: S. Coulibaly (22), najstarší: K. Lala (34)), zatiaľ čo Sturm Graz má priemer 25.9 (najmladší: W. Bøving (22), najstarší: J. Gorenc Stankovič (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Stade Brestois 29 majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 3 u Sturm Graz. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Stade Brestois 294-3-34-3-1-2Sturm Graz
GKDEFMIDFWD
40Bizot7Lala5Chardon.44Couliba.23Amavi45Camara6Fernand.8Magnetti21Faivre19Ajorque17Sima1Scherpen22Gazibeg.47Aiwu5Wüthrich24Lavalée19Horvat4Stankov.10Kiteish.15Bøving20Jatta18Biereth

Náhradníci

Tréner: E. Roy

Náhradníci

Tréner: C. Ilzer

Stade Brestois 29Sila pozíciíSturm Graz
6.82
Ø Hodnotenie
6.58
6.77Obranca (4 v 4)6.77
1G 5A0G 0A
6.84Záložník (3 v 4)6.41
1G 1A0G 0A
6.94Útočník (3 v 2)6.90
7G 9A1G 0A
Stade Brestois 294-3-3
40BrankárM. Bizot
7ObrancaK. Lala6.82A
5ObrancaB. Chardonnet7.01G3A
44ObrancaS. Coulibaly6.6
23ObrancaJ. Amavi
45ZáložníkM. Camara
6ZáložníkE. Fernandes
8ZáložníkH. Magnetti6.81G1A
21ÚtočníkR. Faivre
19ÚtočníkL. Ajorque6.97G9A
17ÚtočníkA. Sima
Sturm Graz4-3-1-2
1BrankárK. Scherpen
22ObrancaJ. Gazibegović6.9
47ObrancaE. Aiwu
5ObrancaG. Wüthrich
24ObrancaD. Lavalée6.7
19ZáložníkT. Horvat6.5
4ZáložníkJ. Gorenc Stankovič6.5
10ZáložníkO. Kiteishvili6.5
15ZáložníkW. Bøving6.2
20ÚtočníkS. Jatta6.91G
18ÚtočníkM. Biereth

Prehľad zápasu

Stade Brestois 29 zdolal Sturm Graz 2:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: H. Magnetti 23′, E. Fernandes 45′ (o.g.), A. Sima 56′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. Stade Brestois 29 mal 57% držanie lopty, Sturm Graz mal 43%. Stade Brestois 29 mal 14 striel (5 na bránu), Sturm Graz mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Stade Brestois 29 2.09 — Sturm Graz 0.48. Stade Brestois 29 urobil 5 striedaní, Sturm Graz urobil 5.

Aktuálna forma

Stade Brestois 29

LDDLLL

Sturm Graz

DDDDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026