Menu

Fk Crvena Zvezda vs Benfica

Stadion Rajko Mitić, Beograd19. septembra 2024 o 18:45
12
Hostia

Benfica

Rozhodca: M. Oliver
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FK Crvena Zvezda
Benfica
Výkop
9′
K. Aktürkoğlu
Silas Katompa Mvumpa25′
O. MimovićDálcio
26′
29′
O. Kökçü
37′
A. BahI. Kaboré
Polčas
56′
B. RollheiserF. Aursnes
64′Issa Kaboré
Bruno DuarteC. Ndiaye
71′
P. OlayinkaMilson
71′
77′Fredrik Aursnes
R. KrunićL. Ilić
81′
Milson

asistencia: C. Ndiaye

86′
88′
V. PavlidisZ. Amdouni
88′
O. KökçüL. Barreiro
88′
Á. Di MaríaJ. Beste
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
8Shots off Goal5
15Total Shots10
4Blocked Shots2
6Shots insidebox6
9Shots outsidebox4
12Fouls11
7Corner Kicks1
3Offsides1
55%Ball Possession45%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
454Total passes378
384Passes accurate299
85%Passes %79%
1.02expected_goals1.27
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Crvena Zvezda je 7.13, v porovnaní s 7.16 u Benfica. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Crvena Zvezda je R. Krunić (8.20), u Benfica je to Á. Di María (8.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Crvena Zvezda prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 1 asistenciami, na čele s R. Krunić (2G). U Benfica je to 9 gólov a 4 asistencií s lídrom Á. Di María (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Crvena Zvezda nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.23, zatiaľ čo Benfica má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Crvena Zvezda nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 5 u Benfica s hodnotením 7.37. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Crvena Zvezda nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.03, v porovnaní s 1 u Benfica s priemerom 6.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FK Crvena Zvezda a 79% u Benfica. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Crvena Zvezda nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Benfica. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Crvena Zvezda je 29.4 (najmladší: Seol Young-Woo (27), najstarší: R. Krunić (32)), zatiaľ čo Benfica má priemer 28.1 (najmladší: António Silva (22), najstarší: N. Otamendi (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Crvena Zvezda majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 7 u Benfica. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Crvena Zvezda4-2-3-14-2-3-1Benfica
GKDEFMIDFWD
18Glazer70Mimović24Djiga5Spajić66Young-W.6Krunić21Elšnik15Mvumpa4Ivanić14Olayinka17Duarte1Trubin6Bah4Silva30Otamendi3Fernánd.61Florent.10Kökçü11María32Rollhei.17Aktürko.14Pavlidis

Náhradníci

Tréner: V. Milojević

Náhradníci

Tréner: Bruno Lage

FK Crvena ZvezdaSila pozíciíBenfica
7.13
Ø Hodnotenie
7.16
Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A1G 0A
7.23Obranca (4 v 4)7.12
0G 0A0G 0A
7.13Záložník (5 v 5)7.37
3G 1A6G 2A
7.03Útočník (1 v 1)6.40
2G 0A2G 2A
FK Crvena Zvezda4-2-3-1
18BrankárO. Glazer
70ObrancaO. Mimović
24ObrancaN. Djiga
5ObrancaU. Spajić
66ObrancaSeol Young-Woo7.2
6ZáložníkR. Krunić8.22G
21ZáložníkT. Elšnik7.1
15ZáložníkS. Katompa Mvumpa
4ZáložníkM. Ivanić6.81G1A
14ZáložníkP. Olayinka6.5
17ÚtočníkBruno Duarte7.02G
Benfica4-2-3-1
1BrankárA. Trubin7.21G
6ObrancaA. Bah
4ObrancaAntónio Silva7.1
30ObrancaN. Otamendi7.1
3ObrancaÁlvaro Fernández
61ZáložníkFlorentino7.01G
10ZáložníkO. Kökçü7.22A
11ZáložníkÁ. Di María8.14G
32ZáložníkB. Rollheiser
17ZáložníkK. Aktürkoğlu7.21G
14ÚtočníkV. Pavlidis6.42G2A

Prehľad zápasu

Benfica zdolal FK Crvena Zvezda 2:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: K. Aktürkoğlu 9′, O. Kökçü 29′, Milson 86′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FK Crvena Zvezda mal 55% držanie lopty, Benfica mal 45%. FK Crvena Zvezda mal 15 striel (3 na bránu), Benfica mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: FK Crvena Zvezda 1.02 — Benfica 1.27. FK Crvena Zvezda urobil 4 striedaní, Benfica urobil 5.

Aktuálna forma

FK Crvena Zvezda

DLWWWD

Benfica

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026