Menu

Celtic vs Slovan Bratislava

Celtic Park, Glasgow18. septembra 2024 o 21:00
Domáci

Celtic

51
Rozhodca: D. Makkelie
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Celtic
Slovan Bratislava
Výkop
L. Scales

asistencia: A. Engels

17′
18′Vladimír Weiss
Alistair Johnston22′
22′Kevin Wimmer
26′Marko Tolić
Polčas
K. Furuhashi

asistencia: N. Kühn

47′
A. Engels

Penalty

56′
60′
K. Wimmer

asistencia: M. Tolić

D. Maeda

asistencia: R. Hatate

70′
N. KühnJ. Forrest
71′
76′
D. IhnatenkoK. Savvidīs
76′
V. WeissR. Mak
76′
T. BarseghyanN. Marcelli
R. HatatePaulo Bernardo
77′
K. FuruhashiA. Idah
77′
A. JohnstonA. Ralston
77′
Cameron Carter-Vickers80′
C. Carter-VickersA. Trusty
85′
85′
D. StrelecI. Metsoko
85′
J. KuckaA. Gajdoš
A. Idah

asistencia: J. Forrest

86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal2
3Shots off Goal2
16Total Shots8
2Blocked Shots4
13Shots insidebox6
3Shots outsidebox2
16Fouls10
11Corner Kicks4
1Offsides0
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
572Total passes370
506Passes accurate303
88%Passes %82%
3.79expected_goals0.51
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Celtic je 7.05, v porovnaní s 7.14 u Slovan Bratislava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Celtic je L. Scales (7.60), u Slovan Bratislava je to D. Takáč (9.20).

Obranná stabilita

Celtic nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.27, zatiaľ čo Slovan Bratislava má 4 obrancov s priemerom 7.20. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Celtic nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u Slovan Bratislava s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Celtic nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 1 u Slovan Bratislava s priemerom 6.30. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Celtic a 73% u Slovan Bratislava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Celtic nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Slovan Bratislava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Celtic je 28.4 (najmladší: A. Engels (22), najstarší: K. Schmeichel (39)), zatiaľ čo Slovan Bratislava má priemer 30.4 (najmladší: D. Strelec (24), najstarší: G. Kashia (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Celtic majú priemerne 2 ligových štartov, oproti 4 u Slovan Bratislava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Celtic4-3-34-2-3-1Slovan Bratislava
GKDEFMIDFWD
1Schmeic.2Johnston20Carter-.5Scales3Taylor27Engels42McGregor41Hatate10Kühn8Furuhas.38Maeda71Takáč28Blackman4Kashia12Bajrič6Wimmer33Kucka77Ihnaten.11Barsegh.10Tolić7Weiss13Strelec

Náhradníci

Tréner: B. Rodgers

Náhradníci

Tréner: V. Weiss

CelticSila pozíciíSlovan Bratislava
7.05
Ø Hodnotenie
7.14
6.95Brankár (1 v 1)9.20
0G 0A0G 0A
7.27Obranca (4 v 4)7.20
0G 0A0G 0A
6.95Záložník (3 v 5)6.78
0G 0A0G 1A
6.80Útočník (3 v 1)6.30
0G 0A0G 0A
Celtic4-3-3
1BrankárK. Schmeichel7.0
2ObrancaA. Johnston6.9
20ObrancaC. Carter-Vickers7.3
5ObrancaL. Scales7.6
3ObrancaG. Taylor
27ZáložníkA. Engels6.9
42ZáložníkC. McGregor7.6
41ZáložníkR. Hatate6.3
10ÚtočníkN. Kühn
8ÚtočníkK. Furuhashi
38ÚtočníkD. Maeda6.8
Slovan Bratislava4-2-3-1
71BrankárD. Takáč9.2
28ObrancaC. Blackman6.5
4ObrancaG. Kashia7.5
12ObrancaK. Bajrič7.2
6ObrancaK. Wimmer7.6
33ZáložníkJ. Kucka
77ZáložníkD. Ihnatenko6.9
11ZáložníkT. Barseghyan5.9
10ZáložníkM. Tolić8.01A
7ZáložníkV. Weiss6.3
13ÚtočníkD. Strelec6.3

Prehľad zápasu

Celtic zdolal Slovan Bratislava 5:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: L. Scales 17′, K. Furuhashi 47′, A. Engels 56′ (pen.), K. Wimmer 60′, D. Maeda 70′, A. Idah 86′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Celtic mal 61% držanie lopty, Slovan Bratislava mal 39%. Celtic mal 16 striel (11 na bránu), Slovan Bratislava mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Celtic 3.79 — Slovan Bratislava 0.51. Celtic urobil 5 striedaní, Slovan Bratislava urobil 5.

Aktuálna forma

Celtic

WWWWWW

Slovan Bratislava

WWWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026