Menu

Juventus vs Psv Eindhoven

Allianz Stadium, Torino17. septembra 2024 o 18:45
Domáci

Juventus

31
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Juventus
PSV Eindhoven
Výkop
K. Yıldız

asistencia: N. González

21′
W. McKennie
27′
Polčas
N. González

asistencia: D. Vlahović

52′
M. LocatelliK. Thuram
57′
F. GattiDanilo
57′
62′
J. VeermanI. Saibari
62′
G. TilN. Lang
N. GonzálezT. Weah
69′
K. YıldızN. Fagioli
69′
W. McKennieDouglas Luiz
75′
76′
M. DamsMauro Júnior
77′
L. de JongR. Pepi
86′
R. LedezmaA. Nagalo
90+3′
I. Saibari

asistencia: J. Bakayoko

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
6Shots off Goal2
15Total Shots13
3Blocked Shots6
14Shots insidebox9
1Shots outsidebox4
7Fouls6
2Corner Kicks4
2Offsides1
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
468Total passes601
401Passes accurate530
86%Passes %88%
2.92expected_goals1.04
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Juventus je 6.94, v porovnaní s 6.72 u PSV Eindhoven. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Juventus je M. Locatelli (7.43), u PSV Eindhoven je to J. Veerman (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Juventus prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 8 asistenciami, na čele s W. McKennie (4G). U PSV Eindhoven je to 2 gólov a 4 asistencií s lídrom G. Til (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Juventus nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo PSV Eindhoven má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Juventus nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.22, oproti 3 u PSV Eindhoven s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Juventus nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.99, v porovnaní s 3 u PSV Eindhoven s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Juventus a 81% u PSV Eindhoven. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Juventus nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 7 u PSV Eindhoven. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Juventus je 26.0 (najmladší: K. Yıldız (20), najstarší: M. Di Gregorio (28)), zatiaľ čo PSV Eindhoven má priemer 25.8 (najmladší: M. Dams (21), najstarší: J. Drommel (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Juventus majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 5 u PSV Eindhoven. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Juventus4-3-34-3-3PSV Eindhoven
GKDEFMIDFWD
29Gregorio15Kalulu4Gatti3Bremer27Cambiaso16McKennie5Locatel.8Koopmei.11González9Vlahović10Yıldız16Drommel37Ledezma6Flamingo18Boscagli32Dams20Til22Schouten23Veerman11Bakayoko9Jong7Tillman

Náhradníci

Tréner: T. Motta

Náhradníci

Tréner: P. Bosz

JuventusSila pozíciíPSV Eindhoven
6.94
Ø Hodnotenie
6.72
6.78Brankár (1 v 1)6.33
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (4 v 4)6.62
2G 2A0G 0A
7.22Záložník (3 v 3)6.89
7G 2A2G 4A
6.99Útočník (3 v 3)6.90
4G 4A0G 0A
Juventus4-3-3
29BrankárM. Di Gregorio6.8
15ObrancaP. Kalulu6.71A
4ObrancaF. Gatti7.12G
3ObrancaBremer6.5
27ObrancaA. Cambiaso6.71A
16ZáložníkW. McKennie7.34G1A
5ZáložníkM. Locatelli7.41G
8ZáložníkT. Koopmeiners6.92G1A
11ÚtočníkN. González6.6
9ÚtočníkD. Vlahović7.43G1A
10ÚtočníkK. Yıldız7.01G3A
PSV Eindhoven4-3-3
16BrankárJ. Drommel6.3
37ObrancaR. Ledezma
6ObrancaR. Flamingo6.8
18ObrancaO. Boscagli6.2
32ObrancaM. Dams6.8
20ZáložníkG. Til6.72G3A
22ZáložníkJ. Schouten6.7
23ZáložníkJ. Veerman7.21A
11ÚtočníkJ. Bakayoko6.9
9ÚtočníkL. de Jong
7ÚtočníkM. Tillman

Prehľad zápasu

Juventus zdolal PSV Eindhoven 3:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: K. Yıldız 21′, W. McKennie 27′, N. González 52′, I. Saibari 90′. Juventus mal 44% držanie lopty, PSV Eindhoven mal 56%. Juventus mal 15 striel (6 na bránu), PSV Eindhoven mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Juventus 2.92 — PSV Eindhoven 1.04. Juventus urobil 5 striedaní, PSV Eindhoven urobil 5.

Rivalita od 2025

Juventus vs PSV Eindhoven vzájomné výsledky

1 stretnutí
Juventus
1
výhier
Remízy
0
PSV Eindhoven
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Juventus

WDDWWW

PSV Eindhoven

WDWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026