Menu

Dynamo Kyiv vs Rangers

Arena Lublin, Lublin6. augusta 2024 o 20:00
11
Hostia

Rangers

Rozhodca: D. Rumšas
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Dynamo Kyiv
Rangers
Výkop
A. Yarmolenko

asistencia: V. Vanat

37′
Polčas
46′
S. WrightJefté
60′
R. McCauslandV. Černý
M. ShaparenkoJ. Lonwijk
69′
O. PikhalionokV. Buialskyi
69′
71′
C. BarronD. Sterling
V. KabaievM. Braharu
77′
A. YarmolenkoN. Voloshyn
77′
78′James Tavernier
80′
M. DiomandeK. Dowell
85′John Souttar
90′Cyriel Dessers
90+4′
C. Dessers

asistencia: V. Černý

Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dynamo Kyiv je 7.20, v porovnaní s 6.98 u Rangers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dynamo Kyiv je O. Pikhalionok (7.41), u Rangers je to J. Butland (8.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dynamo Kyiv prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Yarmolenko (5G). U Rangers je to 0 gólov a 3 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dynamo Kyiv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.09, zatiaľ čo Rangers má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dynamo Kyiv nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.25, oproti 4 u Rangers s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dynamo Kyiv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Rangers s priemerom 6.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Dynamo Kyiv a 83% u Rangers. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dynamo Kyiv nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Rangers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dynamo Kyiv je 27.0 (najmladší: T. Mykhavko (20), najstarší: A. Yarmolenko (36)), zatiaľ čo Rangers má priemer 27.4 (najmladší: R. McCausland (22), najstarší: J. Tavernier (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dynamo Kyiv majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 7 u Rangers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dynamo Kyiv4-3-34-4-2Rangers
GKDEFMIDFWD
1Bushchan20Karavai.4Popov32Mykhavko2Vivchar.10Shapare.6Brazhko76Pikhali.7Yarmole.11Vanat22Kabaiev1Butland2Taverni.5Souttar27Balogun3Yılmaz45McCausl.8Barron10Diomande23Wright9Dessers11Lawrence

Náhradníci

Tréner: O. Shovkovskyi

Náhradníci

Tréner: P. Clement

Dynamo KyivSila pozíciíRangers
7.20
Ø Hodnotenie
6.98
Brankár (1 v 1)8.30
0G 0A0G 0A
7.09Obranca (4 v 4)6.83
2G 0A0G 2A
7.25Záložník (5 v 4)6.84
8G 6A0G 1A
Útočník (1 v 2)6.40
2G 0A0G 0A
Dynamo Kyiv4-3-3
1BrankárH. Bushchan
20ObrancaO. Karavaiev
4ObrancaD. Popov7.0
32ObrancaT. Mykhavko7.22G
2ObrancaK. Vivcharenko
10ZáložníkM. Shaparenko7.21G3A
6ZáložníkV. Brazhko7.21G
76ZáložníkO. Pikhalionok7.41G3A
7ZáložníkA. Yarmolenko7.25G
22ZáložníkV. Kabaiev
11ÚtočníkV. Vanat2G
Rangers4-4-2
1BrankárJ. Butland8.3
2ObrancaJ. Tavernier6.6
5ObrancaJ. Souttar7.0
27ObrancaL. Balogun
3ObrancaR. Yılmaz6.92A
8ZáložníkC. Barron6.9
10ZáložníkM. Diomande6.81A
23ZáložníkS. Wright
11ZáložníkT. Lawrence
45ÚtočníkR. McCausland
9ÚtočníkC. Dessers6.4

Prehľad zápasu

Dynamo Kyiv a Rangers remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: A. Yarmolenko 37′, C. Dessers 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Dynamo Kyiv urobil 4 striedaní, Rangers urobil 4.

Rivalita od 2024

Dynamo Kyiv vs Rangers vzájomné výsledky

1 stretnutí
Dynamo Kyiv
1
výhier
Remízy
0
Rangers
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2024Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Dynamo Kyiv

WDLWWW

Rangers

LLLLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026